Kaip ištrinti Interpolo virusą

 
Sudėtingumo skalė: Sudėtingumo skalė (42/100)
 

Interpol virusas yra labai pavojinga programa, kuri gali visiškai užblokuoti kompiuterį už išgalvotus įstatymų pažeidimus. Vėliau, šis virusas paprašo sumokėti baudą per Ukash arba PaySafeCard išankstinio mokėjimo sistemas. Kaip jau turbūt atspėjote iš jo vardo, šis virusas naudoja Interpolo pavadinimą. Daugiausia jo išpuolių buvo pastebėta Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Jeigu pastebėsite šio viruso perspėjimą savo kompiuterio ekrane, prisiminkite, kad jūs privalote jį ignoruoti. Dažniausiai jis praneša kažką panašaus į ‘Your IP is blocked due to at least one of the reasons specified below’. Be to, jūs turite pašalinti šį pavojingą virusą iš kompiuterio. Tiesa, Interpol viruso pašalinimas gali būti ypač sudėtinga procedūra, nes jis blokuoja visą kompiuterio sistemą ir visas joje laikomas antivirusines.

KAIP GALIMA UŽSIKRĖSTI INTERPOLO VIRUSU?

Kaip ir kiti virusai, Interpolo virusas platinamas trojanų pagalba. Jūs galite parsisiųsti šį virusą kartu su padirbtais atnaujinimais, nemokamomis programomis ir kitais failais. Kai tik toks virusas atsiranda kompiuterio viduje, jis užblokuoja sistemą taip, kad neįmanoma ne tik paleisti jokios kompiuteryje laikomos programos, bet ir prisijungti prie Interneto. Vietoje to, auka mato tik didžiulį perspėjimą , kuris prašo sumokėti baudą. Reikia paminėti, jog šis perspėjimas atrodo tikrai neprofesionaliai, nes jis yra pilnas gramatikos klaidų bei painioja valiutas. Vis viena, yra didelė tikimybė, kad daugelis žmonių bus apkvailinti šio viruso, kadangi kiekvienas būtų išgąsdintas suradęs savo kompiuteryje Interpolo pranešimą.

KAIP PAŠALINTI INTERPOLO VIRUSĄ?

Jei jūsų kompiuteris buvo užkrėstas Interpolo viruso, turite atlikite šiuos veiksmus:

  1. Naudodami kitą kompiuterį, atsisiųskite STOPzilla, SpyHunter arba kitą programą
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite SpyHunter, ištrinkite užkrėstus failus ir dar kartą patikrinkite kompiuterį kai perkrausite jį.

Automatinis Interpol virus šalinimas:

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje.
Atsisiųsdami bet kuri produktą Interpol virus šalinimui, jūs sutinkate su mūsų pritavumo politika ir naudojimosi instrukcija.
SpyHunter rekomenduojamas produktas Interpol virus šalinimui. Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.

Svarbu: "Reikia rankinio įsikišimo" reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.
dot
STOPzilla
Mes išbandėme STOPzilla ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Interpol virus (2013-10-23 17:01:30)
dot
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Interpol virus (2013-10-23 17:01:30)
dot
XoftSpy AntiVirus Pro
Mes išbandėme XoftSpy AntiVirus Pro ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Interpol virus (2013-10-23 17:01:30)
dot
Defender Pro Ultimate Security Suite
Mes išbandėme Defender Pro Ultimate Security Suite ir nustatėme, kad jis efektyviai pašalina Interpol virus (2013-10-23 17:01:30)
Interpol virus ekrano nuotrauka
Interpol virus

Interpol virus rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Interpol virus

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamėk Mus Facebook'e
naujienos
Klausk
virusai
failai