Sudėtingumo skalė:  
  (85/100)

Dyre viruso šalinimas

12

Kas yra Dyre virusas?

Dyre virusas yra pavojingas Trojanas, kuris dar yra žinomas kaip Dyreza arba Dyre/Dyreza. Kaip ir visi kiti Trojos arkliams priskiriami virusai, šis virusas yra skirtas asmeninės žmonių informacijos grobimui. Taigi, kai tik šis virusas patenka į sistemą, jis pradeda sekti savo auką. Tai jis daro įrašinėdamas kiekvieną jos/jo klavišo paspaudimą. Vos tik jis surenka reikiamą asmenį identifikuojančios informacijos kiekį, šis virusas prisijungia prie savo nuotolinio serverio ir persiunčia visą šią informaciją. Manoma, kad Dyre viruso dėka hakeriai jau sugebėjo pasisavinti šimtus tūkstančių dolerių. Beje, anot paskutinių naujienų šis Trojos arklys buvo ką tik atnaujintas ir dabar sugeba inicijuoti dar daugiau pavojingų veiksmų. Kokie jie? Anot ekspertų, jis gali pavogti žmonių prisijungimo duomenis, peradresuoti jų naudojamas naršykles į nesaugias svetaines, lėtinti kompiuterio darbą ar įrašyti į jį kitų virusų. Viską apibendrinant, Dyre virusas yra iš tiesų pavojingas virusas, kurio mes jums rekomenduojame vengti. Tam jums vertėtų pamąstyti apie patikimą antivirusinę programą, kuri turėtų būti atnaujinama kaip įmanoma dažniau. Mūsų nuomone, jūs turėtumėte pagalvoti apie SpyHunter, kuri yra pilna įvairių funkcijų, įskaitant apsaugą nuo Trojanų.

Kaip Dyre virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Dyre virusas dažniausiai plinta per melagingus el. laiškus (angl. spam), todėl jūs privalote būti labai atsargūs kai atidarinėjate įtartinus el. laiškus ir failus, kurie paprastai būna juose. Jeigu toks laiškas įtikintų jus atidaryti jame esantį užkrėstą priedą, jums tai galėtų baigtis šio arba kokio nors kito trojano patekimu į kompiuterį. Jeigu norite sužinoti, kaip atrodo spamas, pirmiausia turite prisiminti, kad tokie laiškai imituoja žinomoms kompanijoms priklausančius laiškus. Dažniausiai jie siekia sukelti lengvą sumaištį ir prašo kuo greičiau atidaryti juose esantį priedą arba paspausti ant juose esančios nuorodos. Žinoma, tai yra tiesus kelias į viruso atsisiuntimą, todėl jūs privalote vengti tokių laiškų. Beje, atkreipkite dėmesį į klaidas – dažniausiai tokie laiškai yra pilni gramatinių ar spausdinimo klaidų. Jei manote, kad Dyre virusas jau arba galbūt slepiasi jūsų kompiuteryje, jūs turėtumėte kuo greičiau jį patikrinti su atnaujinta antivirusine programa. Neatidėliokite šio viruso pašalinimo, nes tai jums gali brangiai kainuoti!

Kaip pašalinti Dyre virusą?

Jei manote, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas Dyre viruso, kuo greičiau patikrinkite jį su atnaujinta antivirusine programa. Priešingu atveju, jūs galite prarasti savo pinigus arba būti priverstas/a apsilankyti pavojingoje svetainėje. Tam mes rekomenduojame naudoti tokias programas kaip SpyHunter arba STOPzilla.

Automatinis Dyre virusas šalinimas

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Dyre virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Dyre virusas pašalinimui yra rekomenduojama SpyHunter antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota SpyHunter versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti SpyHunter apžvalgoje.

Jeigu nusprendėte pasirinkti kitą antivirusinę programą, rekomenduojame išinstaliuoti SpyHunter iš savo kompiuterio.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus yra rekomenduojamas produktas Dyre virusas šalinimui. 

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
virš 40.000.000 parsisiuntimų!
Alternatyvios programos
Malwarebytes Anti Malware
Mes išbandėme Malwarebytes Anti Malware efektyvumą šalinant Dyre virusas (2015-03-02)
Reimage
Mes išbandėme Reimage efektyvumą šalinant Dyre virusas (2015-03-02)

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e