Dyre viruso šalinimas

Dyre viruso pašalinimas

Kas yra Dyre virusas?

Kas yra Dyre virusas?

Dyre virusas yra pavojingas Trojanas, kuris dar yra žinomas kaip Dyreza arba Dyre/Dyreza. Kaip ir visi kiti Trojos arkliams priskiriami virusai, šis virusas yra skirtas asmeninės žmonių informacijos grobimui. Taigi, kai tik šis virusas patenka į sistemą, jis pradeda sekti savo auką. Tai jis daro įrašinėdamas kiekvieną jos/jo klavišo paspaudimą. Vos tik jis surenka reikiamą asmenį identifikuojančios informacijos kiekį, šis virusas prisijungia prie savo nuotolinio serverio ir persiunčia visą šią informaciją. Manoma, kad Dyre viruso dėka hakeriai jau sugebėjo pasisavinti šimtus tūkstančių dolerių. Beje, anot paskutinių naujienų šis Trojos arklys buvo ką tik atnaujintas ir dabar sugeba inicijuoti dar daugiau pavojingų veiksmų. Kokie jie? Anot ekspertų, jis gali pavogti žmonių prisijungimo duomenis, peradresuoti jų naudojamas naršykles į nesaugias svetaines, lėtinti kompiuterio darbą ar įrašyti į jį kitų virusų. Viską apibendrinant, Dyre virusas yra iš tiesų pavojingas virusas, kurio mes jums rekomenduojame vengti. Tam jums vertėtų pamąstyti apie patikimą antivirusinę programą, kuri turėtų būti atnaujinama kaip įmanoma dažniau. Mūsų nuomone, jūs turėtumėte pagalvoti apie FortectIntego, kuri yra pilna įvairių funkcijų, įskaitant apsaugą nuo Trojanų.

Kaip Dyre virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Dyre virusas dažniausiai plinta per melagingus el. laiškus (angl. spam), todėl jūs privalote būti labai atsargūs kai atidarinėjate įtartinus el. laiškus ir failus, kurie paprastai būna juose. Jeigu toks laiškas įtikintų jus atidaryti jame esantį užkrėstą priedą, jums tai galėtų baigtis šio arba kokio nors kito trojano patekimu į kompiuterį. Jeigu norite sužinoti, kaip atrodo spamas, pirmiausia turite prisiminti, kad tokie laiškai imituoja žinomoms kompanijoms priklausančius laiškus. Dažniausiai jie siekia sukelti lengvą sumaištį ir prašo kuo greičiau atidaryti juose esantį priedą arba paspausti ant juose esančios nuorodos. Žinoma, tai yra tiesus kelias į viruso atsisiuntimą, todėl jūs privalote vengti tokių laiškų. Beje, atkreipkite dėmesį į klaidas – dažniausiai tokie laiškai yra pilni gramatinių ar spausdinimo klaidų. Jei manote, kad Dyre virusas jau arba galbūt slepiasi jūsų kompiuteryje, jūs turėtumėte kuo greičiau jį patikrinti su atnaujinta antivirusine programa. Neatidėliokite šio viruso pašalinimo, nes tai jums gali brangiai kainuoti!

Kaip pašalinti Dyre virusą?

Jei manote, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas Dyre viruso, kuo greičiau patikrinkite jį su atnaujinta antivirusine programa. Priešingu atveju, jūs galite prarasti savo pinigus arba būti priverstas/a apsilankyti pavojingoje svetainėje. Tam mes rekomenduojame naudoti tokias programas kaip FortectIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis