Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

ReimagePlus.com reklamų šalinimas

123

Kas yra ReimagePlus.com?

ReimagePlus.com – tai yra oficialus puslapis, kuris naudojamas platinti nemokamą kompiuterio darbą galinčią pagerinti programą Reimage Repair. Dažniausiai šis puslapis yra aplankomas su žmonių žinia, tačiau jūs taip pat galite apsilankyti jame ir spustelėjęs/-usi netikėtai pasirodžiusią ReimagePlus.com reklamą savo naršyklėje (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer ir pan.) Tokiu atveju, jūs turėtumėte susimąstyti kokius naršyklės priedus ne per seniausiai įdiegėte į savo kompiuterį. Deja, bet tokios programėlės vis dar plinta nemokamų programų pagalba kaip papildomi priedai ir, jeigu jūs vis dar nestebite nemokamų programų atsisiuntimo, jūs galite lengvai sutikti su įtartinų naršyklės priedų atsiuntimu į savo kompiuterį. Mes vis dar negalime pasakyti kas tiksliai sukelia ReimagePlus.com reklamas, todėl jeigu jos pradėjo jus varginti, jūs turėtumėte patikrinti kompiuterį ir pašalinti iš jo VISUS įtarimą keliančius naršykės priedus. Vis dėlto, jūs turėtumėte prisiminti ir tai, jog jos rekalmuoja legalią programą, kuri gali padėti jums pagerinti jūsų kompiuterio būklę. Ji yra vadinama Reimage. 

Kai reklaminis naršyklės priedas yra sistemoje, jis dažniausiai pradeda veikti vos tik auka pradeda naršyti Internete. Be to, kartais tokios programėlės palieka savo nurodą darbalaukyje, kurią paspaudęs žmogus iš karto yra nukreipiamas į tam tikrą svetainę. Žinoma, jūs taip pat galite atsidurti ir Reimageplus.com, kurioje jums bus pasiūlyta įsirašyti šią kompiuterio darbo optimizavimo programą. Nors mes turime pasakyti, jog tokia veikla kartais atrodo itin erzinanti, Reimage yra tikrai verta dėmesio programa. Pirma, ji gali panaikinti sistemos klaidas ir pašalinti nereikalingus registro įrašus. Toliau, ji gali patikrinti kompiuterį ir įtrinti iš jo virusus. Kadangi šios programos kūrėjai bendradarbiauja su Avira AntiVir, Reimage gali ne tik pašalinti virusus, bet ir sutvarkyti jų paliktą žalą.

Kaip ReimagePlus.com gali užgrobti mano naršyklę?

Kaip jau minėjome, ReimagePlus.com yra oficialus Reimage Repair puslapis, kuris negali nieko užgrobti. Vis dėlto, jeigu reklamos, kurios peradresuoja naršyklę į šią svetainę pradėjo jus varginti, turite pamąstyti apie adware tipo programas, kurios gali būti jūsų kompiuteryje. Dažniausiai tokios programos plinta su nemokamų programų pagalba, todėl kiekvieną kartą, kai nusprendžiate įsirašyti PDF redaktorių ar kitą nemokamą programą, rizikuojate įsirašyti visą programinės įrangos paketą. Laimei, nemokamų programų kūrėjai paliko mums galimybę atsisakyti nepageidaujamų komponentų, tačiau, kad galėtumėte tai padaryti, turite skirti nemokamos programos įdiegimo procesui pakankamai laiko ir dėmesio. Visada rinkitės Advanced arba Custom programos įrašymo būdus kai įrašinėjate ją į kompiuterį. Patikrinkite kiekvieną laukelį, nes kitaip galite nepastebėti papildomų programų sąrašo ir netyčia sutikti su visų siūlomų programų įrašymu. Jeigu viena iš jų sukelia Reimage reklamas, rekomenduojame ją pašalinti. Tam galite naudoti tą pačią Reimage Repair.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą ReimagePlus.com reklamos šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
ReimageReimage yra rekomenduojamas produktas ReimagePlus.com reklamos šalinimui.

Prasitestuokite su nemokamu skaneriu ar jis aptinka ęsamą viruso versiją.
Alternatyvios programos

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e