Sudėtingumo skalė:  
  (8/100)

ReimagePlus.com reklamų šalinimas (Nemokamos instrukcijos) - Bal 2020 atnaujinimas

parašė Liucija Danes - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

Kas yra ReimagePlus.com?

ReimagePlus.com ads

ReimagePlus.com – tai yra oficialus puslapis, kuris naudojamas platinti nemokamą kompiuterio darbą galinčią pagerinti programą Reimage Repair. Dažniausiai šis puslapis yra aplankomas su žmonių žinia, tačiau jūs taip pat galite apsilankyti jame ir spustelėjęs/-usi netikėtai pasirodžiusią ReimagePlus.com reklamą savo naršyklėje (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer ir pan.)

Tokiu atveju, jūs turėtumėte susimąstyti kokius naršyklės priedus ne per seniausiai įdiegėte į savo kompiuterį. Deja, bet tokios programėlės vis dar plinta nemokamų programų pagalba kaip papildomi priedai ir, jeigu jūs vis dar nestebite nemokamų programų atsisiuntimo, jūs galite lengvai sutikti su įtartinų naršyklės priedų atsiuntimu į savo kompiuterį.

Mes vis dar negalime pasakyti kas tiksliai sukelia ReimagePlus.com reklamas, todėl jeigu jos pradėjo jus varginti, jūs turėtumėte patikrinti kompiuterį ir pašalinti iš jo VISUS įtarimą keliančius naršykės priedus. Vis dėlto, jūs turėtumėte prisiminti ir tai, jog jos rekalmuoja legalią programą, kuri gali padėti jums pagerinti jūsų kompiuterio būklę. Ji yra vadinama Reimage.

Kai reklaminis naršyklės priedas yra sistemoje, jis dažniausiai pradeda veikti vos tik auka pradeda naršyti Internete. Be to, kartais tokios programėlės palieka savo nurodą darbalaukyje, kurią paspaudęs žmogus iš karto yra nukreipiamas į tam tikrą svetainę.

ReimagePlus.com ads
ReimagePlus.com reklamos

Žinoma, jūs taip pat galite atsidurti ir Reimageplus.com, kurioje jums bus pasiūlyta įsirašyti šią kompiuterio darbo optimizavimo programą. Nors mes turime pasakyti, jog tokia veikla kartais atrodo itin erzinanti, Reimage yra tikrai verta dėmesio programa.

Pirma, ji gali panaikinti sistemos klaidas ir pašalinti nereikalingus registro įrašus. Toliau, ji gali patikrinti kompiuterį ir įtrinti iš jo virusus. Kadangi šios programos kūrėjai bendradarbiauja su Avira AntiVir, Reimage gali ne tik pašalinti virusus, bet ir sutvarkyti jų paliktą žalą.

Kaip ReimagePlus.com gali užgrobti mano naršyklę?

Kaip jau minėjome, ReimagePlus.com yra oficialus Reimage Repair puslapis, kuris negali nieko užgrobti. Vis dėlto, jeigu reklamos, kurios peradresuoja naršyklę į šią svetainę pradėjo jus varginti, turite pamąstyti apie adware tipo programas, kurios gali būti jūsų kompiuteryje.

Dažniausiai tokios programos plinta su nemokamų programų pagalba, todėl kiekvieną kartą, kai nusprendžiate įsirašyti PDF redaktorių ar kitą nemokamą programą, rizikuojate įsirašyti visą programinės įrangos paketą. Laimei, nemokamų programų kūrėjai paliko mums galimybę atsisakyti nepageidaujamų komponentų, tačiau, kad galėtumėte tai padaryti, turite skirti nemokamos programos įdiegimo procesui pakankamai laiko ir dėmesio.

Visada rinkitės Advanced arba Custom programos įrašymo būdus kai įrašinėjate ją į kompiuterį. Patikrinkite kiekvieną laukelį, nes kitaip galite nepastebėti papildomų programų sąrašo ir netyčia sutikti su visų siūlomų programų įrašymu. Jeigu viena iš jų sukelia Reimage reklamas, rekomenduojame ją pašalinti. Tam galite naudoti tą pačią Reimage Repair.

Kaip pašalinti ReimagePlus.com?

ReimagePlus.com nėra virusas, taigi jums nereikia nieko šalinti. Tokiu atveju, jūs turėtumėte vengti šios svetainės ir atsikratyti naršyklės priedų, kurie yra naudojami trečiųjų šalių reklamavimui. Vis dėlto, jeigu jūs jau atsisiuntėte Reimage į savo kompiuterį ir jums ši programa nepatiko, jūs galite ją pašalinti. Tam naudokite žemiau pateiktas instrukcijas:

Windows 7 / Vista / XP

  1. Spustelėkite ‘Start’ → 'Control Panel' → 'Programs and Features' (jeigu esate Windows XP vartotojas, spustelėkite Add/Remove Programs)
  2. Suraskite Reimage Express, Reimage Repair ir kitas nereikalingas programas.
  3. Spustelėkite ‘Uninstall’ ir po to OK tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Windows 8 / 10

  1. Jeigu esate Windows 8 arba Windows 10 vartotojas, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite apatiniame kairiajame ekrano kampe. Vos tik Quick Access meniu pasirodo jūsų ekrane, apsirinkite Control Panel ir pašalinkite Uninstall a Program.
  2. Suraskite Reimage Express, Reimage Repair ar bet kurią kitą jums nereikalingą programą.
  3. Pašalinkite ją ir spustelėkite OK mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Cleaner Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Reimage Cleaner, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Reimage Cleaner turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Reimage Cleaner pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Reimage Cleaner programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage Cleaner, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Intego

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-reimageplus-com-ads.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie ReimagePlus.com ads