Reimage Express šalinimas (Papildytas vadovas) - Gru 2017 atnaujinimas

Reimage Express pašalinimas

Kas yra Reimage Express?

Ar Reimage Express virusas?

Reimage Express

Reimage Express nėra virusas. Tai yra legali programa, kuri yra skirta padėti žmonėms nemokamai pašalinti iš kompiuterio Basic lygio problemas. Reimage Express yra skirta padėti žmonėms pašalinti nereikalingus registro įrašus, blogus failus ir panašias problemas, kurios gali sukelti sistemos sulėtėjimus.

Vis dėlto, jūs turėtumėte pamąstyti apie mokamą šios programos versiją, jeigu norite pašalinti iš savo kompiuterio virusus ir sudėtingas Windows sistemos problemas. Anot kompiuterių ekspertų, jūs turėtumėte pamąstyti apie Reimage Repair dėl šių priežasčių:

  1. Reimage Express yra patikima kompiuterio darbo optimizavimui skirta programa. Nors ji turi oficialų puslapį, ją atsisiųsti galite ir kartu su kitomis programomis kaip papildomą priedą. Štai kodėl dauguma vartotojų negali prisiminti įdiegę šią programą ir kuria legendas apie Reimage virusą.
  2. Ši programa buvo pripažinta kaip patikimas kompiuterio optimizavimo įrankis daugelio gerbiamų kompanijų. Jos įrodė, kad ši programa turi išskirtinę duomenų bazę ir gali realiai pagerinti kompiuterio funkcionavimą.
  3. Įdiegus Reimage Express į sistemą, ši programa kaip mat pradeda sistemos skenavimą ir pateikia jo rezultatus. Dažniausiai ji įspėja savo vartotojus apie dešimtis ar net šimtus sistemos gedimų ir klaidų. Dauguma šios programos aptinkamų klaidų gali būti pašalintos tik Reimage dėka.
  4. Yra įrodyta, jog pašalinus visas surastas klaidas su Reimage, kompiuterio našumas pagerėja.

Reimage Express

Koks yra Reimage Express tikslas?

Reimage Express siekia padėti žmonėms pagerinti jų kompiuterio darbą. To siekdama, ji patikrina kompiuterį ir pristato tikrinimo rezultatus. Perspėjame, jog dalies iš Reimage aptiktų problemų nemokamai pašalinti nepavyks, todėl programa pataria nusipirkti jos licencijuotą versiją. Kaip jau buvo minėta, mes tikrai manome, kad sumokėti už šią versiją 60 eurų yra tikrai verta. Tai jums padės atsikratyti įvairiausių klaidų, naršyklės ar netgi sistemos sulėtėjimų, virusų bei jų padarytos žalos.

Šią programą surasti galite jos oficialioje svetainėje. Čia jūs atsisiųsti tiek bandomąją Reimage versiją tiek ir pilną šios programos versiją. Jeigu pastebėjote Reimage savo kompiuteryje, nors niekada šios programos neįdiegėte, ji jame atsirado kitų nemokamų programų dėka. Paprastai tai atsitinka dėl neatidaus programų atsisiuntimo.

Siekiant išvengti Reimage Express ar bet kurios kitos programos neplanuoto pasirodymo kompiuteryje, turite dėmesingai prižiūrėti nemokamų programų įdiegimo procesą. Įsitikinkite, kad jūs visada pasirenkate Advanced arba Custom įdiegimo būdą ir pagalvokite ar verta sutikti su „papildomų pprogramų“ įdiegimu.

Kaip ištrinti Reimage Express?

Reimage Express įmanoma ištrinti rankiniu būdu. Tai atlikti galite padarę šiuos žingsnius

  • Paspauskite 'Start menu' → 'Control Panel' → 'Uninstall a Program' arba 'Add/Remove Programs.'
  • Suraskite Reimage Express, Reimage Repair ir panašius pavadinimus. Spustelėkite dešiniu pelės klavišu ant jų, ir pasirinkite 'Uninstall.'

Vis dėlto, mes rekomenduojame jums dukart pagalvoti prieš pašalinant šią programą iš sistemos. Tai yra patikimas įrankis, kuris gali padėti jumspagerinti kompiuterio darbą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis