Reimage viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Spa 2018 atnaujinimas

Reimage viruso pašalinimas

Kas yra Reimage virusas?

Reimage Repair nėra kompiuterinis virusas (2018 metų apžvalga)

Reimage virus

Reimage NĖRA virusas. Tai yra jūsų kompiuterio darbą galinti pagerinti programa, kurią jūs galite atsisiųsti iš jos oficialios svetainės arba kartu su kitomis programomis. Kai kurios iš jų – gerai žinomos programos, apie kitas Jums ko gero neteko girdėti. To pasekoje žmonės pradėjo kuri istorijas apie „Reimage virusą“, kuris iš tiesų tėra legali programa, kuri apuolė į užsidirbti iš reklamų norinčių asmenų rankas.

Jie platina tokias programas naudodami „bundling“ metodą, kurio pagalba galima paslėti vieną programą kitoje. Mainais už tai jie uzdirba pinigus. Vis dėlto, jūs galite atsisakyti papildomų priedų nužymėdami varneles, kurios sutinka su jų įrašymu. Kaip tai padaryti mes paaiškinsime sekančioje pastraipoje.

Bet kokiu atveju, Reimage Repair sugebėjo įtikinti daugelį kompiuteriu besinaudojančių žmonių, kad tai yra patikima ir naudinga programa, galinti nesunkiai apsaugoti jų kompiuterius. Dėka bendradarbiavimo su Avira Antivir kompanija, ši programa gali aptikti ir pašalinti šimtus skirtingų virusų, kurie gali slėptis jūsų kompiuteryje.

Beje, ji taip pat siūlo sutvarkyti virusų padarytą žalą, panaikinti blogus failus ir netgi atnaujiti Windows sistemą nereikalaudama jūsų įsikišimo. Vos tik Reimage Repair įsikuria kompiuteryje, ji pradeda tikrinti sistemą ir nurodo joje esančias problemas. Jų atsikratyti jūs galite paspaudę „Start Repair“ mygtuką. Turime jus perspėti, jog nemokamai ši programa gali sutvarkyti tik „Basic“ lygio problemas. Jeigu norėsite sutvarkyti savo kompiuterį iš esmės, jums reikės įsigyti jos licencijuotą versiją.

Programos patekimo į mano kompiuterį būdai

Verta pažymėti, kad Reimage negali patekti į kompiuterį be Jūsų leidimo. Šią programą galite parsisiųsti arba iš jos oficialios arba kitos svetainės, kuri užsiima jos platinimu. Bet kuriuo atveju Jūs turėsite dalyvauti įrašymo procese, taigi, jei įdiegę programą į sistemą pastebėjote, kad Reimage pradėjo tikrinti jūsų kompiuterį ir siūlyti jums jį sutvarkyti, turite pamąstyti kada susigundėte atsisiųsti šią programą.

Beje, kaip jau minėjome, ji gali patekti į jūsų kompiuterį ir kaip papildomas kitų programų priedas. Jeigu norite išvengti tokių atvejų, privalote sekti nemokamų programų atsisiuntimą į savo kompiuterį. Tai padaryti galite pasirinkdami Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą ir vėliau nužymėdami varneles, kurios sutinka su Reimage įdiegimu į sistemą. Vis dėlto, turime pasakyti, jog tai yra patikima programa, kuri gali jums pagelbėti.

Reimage Repair viruso pašalinimas iš sistemos

Kaip jau minėjome, Reimange NĖRA virusas. Tai yra programa, kuri gali padėti jums sugrąžinti savo kompiuterį į prieš tai buvusį stovį. Reimage Repair gali pašalinti pavojingas programas, nepageidaujamus registro įrašus, blogus failus ir kitus kompiuterio darbą bloginančius komponentus.

Jei vis dėl to nusprendėte pašalinti Reimage iš savo kompiuterio, tai padaryti galite naudodamiesi instrukcijomis, kurios yra pateiktos žemiau:

Reimage virus

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Klausimas. Neseniai pastebėjau, kad kompiuteryje ėmė rodytis nemažai žinučių, kad jis buvo užkrėstas ir vienintelis būdas apsisaugoti nuo pavojų – nusipirkti pilną Reimage PC Repair programos versiją, tačiau aš neprisimenu, kad būčiau parsisiuntęs kokią nors jos versiją apskritai. Ar šie perspėjimai tikri ar tik apgaulė?

Atsakymas. Reimage PC Repair yra patikima programa, kuri aptinka tikras su kompiuteriu susijusias problemas. Vis dėlto, tik mokama versija gali jas visiškai išspręsti, todėl natūralu, kad programa ją jums siūlo.

Jeigu nenorite matyti tokiių pranešimų, išinstaliuokite šią programą. Vis dėlto, mes jums rekomenduotume patikrinti kompiuterį ir įsitikinti, kad jame nėra pavojingų failų ir programų.

Klausimas. Pastebėjau, kad ant mano naršyklės padaugėjo reklamų. Dauguma jų daugiausiai sako, kad turėčiau parsisiųsti kažkokios programos, vadinamos Reimage PC Repair, versiją kad apsaugočiau savo kompiuterį. Taip pat pastebėjau, kad ant naršyklės atsirado ir bevertė įrankių juosta Babylon.Kas kaltas dėl šių erzinančių reklamų ir įrankių juostas ir kaip galėčiau jas pašalinti?

Atsakymas. Jūs susidūrėte su procesu, angliškai vadinamu bundling. Tai potencialiai nepageidaujamų programų ir legalių programų naudojamas metodas, kurio pagalba trečiosios šalys siekia užsidirbti papildomų pajamų. Labai tikėtina, kad Reimage Jūsų kompiuteryje atsirado būtent tokiu būdu. Vis dėlto, turime jus nuraminti, jog tai yra patikima programa, kuri gali pagerinti jūsų kompiuterio darbą.

Klausimas Gal kas gali man paaiškinti, kas yra Reimage PC Repair? Ar tai virusas ar ne? Jis jau kurį laiką mane nervuoja, siūlydamas nusipirkti pilną versiją ir nukreipdamas mane į įvairias įtartinas svetaines? Kaip man atsikratyti šios programos?

Atsakymas. Reimage PC Repair nėra virusas. Tai yra tikrų tikriausia kompiuterio darbo optimizavimui skirta programa. Atkreipkite dėmesį į programos raginimus pašalinti tam tikrus failus ar registro įrašus, nes tai tikrai gali pagerinti jūsų kompiuterio darbą.

Be to, dėka Avira Antivir, ši programa suranda ir pašalina tūkstančius skirtingų virusų. Vis dėlto, jos atsiradimas kompiuteryje turėtų priversti Jus susimąstyti kokias nemokamas programas neseniai įsirašėte, nes Reimage plinta ir kartu su nemokamomis programomis kaip jų priedas.

Klausimas. Pamačiau reklamą internete, siūlančią parsisiųsti Reimage PC Repair, kuri atrodo kaip patikima programa, skirta sistemos priežiūrai. Tačiau pastebėjau, kad kartu ji siūlo įsirašyti visokias papildomas programas, kaip, pavyzdžiui, Safeguard įrankių juosta ar search.avg.com paieškos sistema, kas kelia man įtarimą. Kokia Jūsų nuomonė apie šią programą? Ar ji patikima ar turėčiau ištrinti šios programos įrašymo vedlį ir susirasti kitą programą sistemos priežiūrai?

Atsakymas. Jūsų susirūpinimas yra nepagrįstas, nes Reimage PC Repair yra žinoma kaip patikima programa, skirta pašalinti iš kompiuterio nereikalingus failus ir ištrinti iš jo visus virusus.

Jeigu ji pradėjo rodyti jums perspėjimus apie sistemos problemas, neturėtumėte jų ignoruoti. Tokiu atveju rekomenduojame jums nusipirkti lecencijuotą šios programos versiją ir pašalinti sistemos sulėtėjimo ir kitų problemų priežastis.

Kaip išinstaliuoti Reimage Repair?

Kaip jau minėjome, Reimage nėra virusas, taigi jums nereikia nieko bijoti. Tokiu atveju, jeigu jūs jau nusprendėte ištrinti šią programą, ją pašalinti galite žemiau pateiktų instrukcijų pagalba:

Windows 7 / Vista / XP

  1. Spustelėkite „Start“ → „Control Panel“ → „Programs and Features“ (jeigu esate Windows XP vartotojas, spustelėkite „Add/Remove Programs“)
  2. Suraskite „Reimage Express“, „Reimage Repair“ ir kitas nereikalingas programas.
  3. Spustelėkite „Uninstall“ ir po to „OK“ tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Windows 8 / 10

  1. Jeigu esate Windows 8 arba Windows 10 vartotojas, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite apatiniame kairiajame ekrano kampe. Vos tik „Quick Access“ meniu pasirodo jūsų ekrane, apsirinkite „Control Panel“ ir pašalinkite „Uninstall a Program“.
  2. Suraskite „Reimage Express, „Reimage Repair“ ar bet kurią kitą jums nereikalingą programą.
  3. Pašalinkite ją ir spustelėkite „OK“ mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Laimės
garantija
Parsisiųsk
Laimės
garantija
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su , užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
turi ribotą nemokamą skenavimą. pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų su, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis