Prenumeruokite Virusai.lt naujienlaiškį

Atnaujinta

Norite neatsilikti nuo naujausių kibernetinio saugumo naujienų? Prenumeruokite Virusai.lt naujienlaiškį!
Spausdami Submit mygtuką, jūs suprantate, kad virusai.lt apdoros ir saugos jūsų šioje formoje pateiktą informaciją, tame tarpe ir su privatumo politika susijusius atnaujinimus.

 

Virusai.lt – tai patikimas naujienų apie kibernetinį saugumą, virusus, bei šnipinėjančias programas šaltinis. Šiame puslapyje taip pat talpinamos išsamios virusų bei nepageidaujamų programų pašalinimo instrukcijos. Kiekvieną straipsnį ruošia kvalifikuoti bei nuolat savo žinias tobulinantys informacinių technologijų ekspertai, pasiruošę dalintis savo patirtimi tiek su profesionaliais, tiek su pradedančiaisiais kompiuterių vartotojais.

Nusikaltimų elektroninėje erdvėje ekonomika remiasi šiuolaikinės visuomenės priklausomybe nuo išmaniųjų technologijų bei žinių apie kibernetinį saugumą stoka. To pasekmė – nusikaltimai virtualioje erdvėje šiandien yra tokie pat įprasti, kaip ir nusikaltimai realiame pasaulyje. Nėra jokių abejonių, jog norint apsisaugoti nuo kibernetinių atakų būtina nuolat sekti visas su virusais bei naujausiais kibernetinių sukčių naudojamais triukais susijusias naujienas.

Priešingai nei mano daugelis kompiuterių vartotojų, norint užkrėsti kompiuterį bei leisti nusikaltėliams pasiekti asmeninę informaciją, šiandien visai nebūtina spausti ant užkrėstų nuorodų. Blogiems tikslams pasiekti sukčiai pasitelkia kur kas sudėtingesnius būdus.

Mėgstate atidėti nuolat kompiuterio siūlomus programų atnaujinimus? Saugumo spragos pasenusioje programinėje įrangoje – būtent tai, kas gali leisti sukčiams užkrėsti jūsų kompiuterį. Be to, pavojus kompiuteriui bei jūsų privatumui gali kilti tiesiog apsilankius jūsų mėgstamoje svetainėje. Šiandien yra gausybė įvairių metodų, leidžiančių nusikaltėliams įsibrauti į jūsų kompiuterį nuotoliniu būdu.

Negana to, apsaugoti kompiuterį nuo virusų, „fišingo” atakų bei sukčių yra ypač sunku ir dėl to, jog nusikaltėliai mėgsta nuolat keisti naudojamas apgaulės technikas. Deja, nėra jokio šimtu procentų veiksmingo būdo, galinčio apsaugoti jus nuo tokių elektroninių nusikaltimų, nes sukčiai greitai randa būdus išvengti vartotojų naudojamų apsaugos priemonių bei būdų.

Virusai.lt ekspertai renkasi pačias aktualiausias kibernetinių nusikaltimų pasaulio temas ir pristato jiems puslapio lankytojams paprasta, net ir pradedančiajam kompiuterio vartotojui suprantama kalba. Jei norite sužinoti naujausius nusikaltėlių bei virusų kūrėjų naudojamus apgaulės būdus, prenumeruokite Virusai.lt naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias naujienas tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę.

Susipažinkite su šviežiausiomis naujienomis tiesiog gerdami rytinę kavą bei pirmieji sužinokite apie naujausius „Android” operacinės sistemos pažeidžiamumus, naujus failus užšifruojančius virusus bei naujas „fišingo” atakų strategijas. Svarbiausiųjų naujienų peržvalga užtruks vos dešimt minučių, o rizika tapti kibernetinės atakos auka ženkliai sumažės.

Padėkite mums skleisti naujienas apie pasaulyje siaučiančius kompiuterių virusus

Virusai.lt komanda kviečia visus internetinių svetainių savininkus prisijungti prie kovos prieš nusikaltimus elektroninėje erdvėje ir padėti skleisti žinią apie šiuo metu pasaulyje aktyviai vartotojus puolančius virusus. „Virusų aktyvumo lygis” įskiepis – tai daugybę kalbų palaikantis priedas jūsų puslapiui, tiekiantis informaciją apie neseniai aptiktus bei pačius pavojingiausius kenkėjiškų programų variantus.

Šis įskiepis jūsų svetainėje rodys neseniai aptiktų virusų pavadinimus, o taip pat – jau žinomus, tačiau neseniai suaktyvėjusius virusus. Rodomo sąrašo ilgis gali būti keičiamas. 

Leiskite svetainės lankytojams žinoti, jog virusus galima pašalinti greitai ir lengvai

Pridėkite „Virusų aktyvumo lygis” įskiepį į šoninę arba apatinę puslapio dalį ir leiskite jūsų svetainės lankytojams žinoti šiandienos virusų tendencijas. Vienas žvilgtelėjimas į aktyvių virusų sarašą įspės vartotoją apie siaučiantį failus koduojantį virusą, asmeninę informaciją pasisavinantį virusą arba įkyrų naršyklės užgrobėją, aktyviai platinamą su įvairiomis nemokamomis programomis.

Virusų sąrašas atnaujinamas kasdien, todėl jūsų svetainės lankytojai gaus aktualiausias naujienas apie virusus, puolančius Windows, Mac bei Android operacinių sistemų vartotojus. Be to, šis valdiklis yra sukurtas taip, jog prisitaikytų prie jūsų svetainės dizaino automatiškai, tačiau jei norėsite, galėsite patys susikurti norimą dizainą.