Reitingas:  
  (81/100)

Hitman Pro apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

Hitman Pro apžvalga

Hitman Pro

Hitman Pro yra antivirusinė programa, kuri yra skirta pašalinti užsilikusius virusus bei kitas pavojingas programas, kurios nebuvo pašalintos prieš tai naudotų antivirusinių programų. Prieš nusipirkdami šios programos „licencijuotą“ versiją, žmonės gali išbandyti nemokamą Hitman Pro versiją, kuri patikrina kompiuterio būklę. Jei jame nėra jokių virusų, jie gali būti ramūs ir nemokėt už oficialią šios programos versiją. Ši programa yra paremta Cloud technologija, kuri padeda Hitman Pro pasiekti įspūdingų rezultatų bandant aptikti virusus kompiuteryje. Ši programa ypač gerai pasirodė bandant aptikti rootkit technologiją naudojančius virusus, kurie gali būti pasislėpę giliai sistemoje. Dažniausiai Hitman Pro nelėtina sistemos darbo ir gali būti naudojama kartu su kitomis apsaugos programomis. Jei nuspręsite patikrinti savo kompiuterį su šia programa, jums bus pasiūlyta išbandyti HitmanPro 3, t.y. naujausią šios programos versiją. Kaip ir ankstesnės jos versijos, ji gali greitai patikrinti kompiuterį bei pašalinti iš jo visas pavojingas programas.

Hitman Pro bandymų rezultatai:

Kai tik HitmanPro 3 patenka į sistemą, ji pasiūlo rinktis iš „Free Scan“ ir „Behavioural Scan“ funkcijų, kurios leidžia žmogui greitai patikrinti kompiuteri ir surasti visus virusus bei įtartinus failus. Paprastai, ši programa užtrunka mažiau nei 5 minutes tikrindama sistemą, todėl ji gali būti naudojama siekiant greitai pašalinti pavojingus virusas bei užkirsti kelią asmeninės informacijos netekimui ar panašioms problemoms, kurios privalo būti išspręstos per trumpą laiką. Kai tik Hitman Pro baigia sistemos tikrinimą, programa pateikia ataskaitą bei įkelia pavojingų failų pavyzdžius į savo duombazę, kurioje jie yra patikrinami dar penkių skirtingų antivirusinių programų kūrėjų: Dr.Web, Ikarus, Emsisoft, Prevx ir G Data. Šie pavadinimai yra gerai žinomi ir vertinami daugelio kompiuterių ekspertų. Verta paminėti, kad mums labai patiko idėja nemokėti už šios programos licenciją jei ji neaptiko kompiuteryje virusų. Be to, jei nenorite siųstis šios programos į savo kompiuterį, galite ją paleisti tiesiai iš USB rakto ar CD/DVD. Vis dėl to, atkreipkite dėmesį, jog norint pašalinti Hitman Pro aptiktus virusus, jūs tai galėsite padaryti tik tada, kai kompiuteris bus prijungtas prie interneto ryšio.

Taigi, kodėl aš turėčiau rinktis Hitman Pro?

Hitman Pro 3 yra puikus sprendimas tiems, kuriems patinka dukart patikrinti kompiuterį ir įsitikinti, kad jame neliko jokių pavojingų programų. Hitman Pro efektyviai aptinka bei pašalina visas plačiai paplitusias kompiuterines infekcijas, jos nemokama versija galioja 30 dienų. Po to turėsite nusipirkti, tačiau tai tikrai nėra brangi antivirusinė. Vis dėl to, ši programa neturi realaus laiko apsaugos, kas reiškia, kad geriausia ją naudoti kartu su kitomis, geriau žinomomis, antivirusinėmis.

Hitman Pro ekrano nuotrauka

Apžvalga kitomis kalbomisPamėk Mus Facebook'e