Reimage apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Virusų šalinimo įrankiai
12

Reimage yra kompiuterių programinės įrangos pagalbinis įrankis, pripažintas oficialiame programų apžvalgos tinklapyje Softpedia. Šią aplikaciją galima naudoti Windows, Mac OS X ir Android operacinėse sistemose. Geriausia, kąReimage gali pasiūlyti vartotojams šiandien, tai Windows Repair programa, kuri jau buvo pripažinta, kaip vienas efektyviausių sistemos tvarkymo asistentų, galinčių identifikuoti kone visas iškylančias problemas. Pagrindinė ypatybė, kuria pasižymi Reimage Repair yra tai, jog, esant būtinybei, ši programa gali atkurti pažeistus ar panaikintus sisteminius failus tiesiai iš savo duomenų bazės. Todėl, turint Reimage kompiuteryje jums nereikės iš naujo įrašinėti netikėtai sugedusių programų, nes trūkstami ar pažeisti komponentai bus paprasčiausiai pakeisti naujais.

Žinoma, nevertėtų pamiršti ir saugumo. Dėl integruoto Avira AntiVir variklio, Reimage taip pat efektyvi ir naikinant iš kompiuterio virusus. Avira – daug įvairių apdovanojimų pelniusi antivirusinė sistema, todėl nėra abejonių, jog šios programos kombinacija su Reimage yra puikus pasirinkimas kovai su kenkėjiškomis programomis. Programos kūrėjai stengiasi pritaikyti Reimage įvairioms operacinėms sistemoms, tad jeigu nesate Windows vartotojas, galite naudoti Reimage Mac ar Reimage Mobile programas.

Reimage atsisiuntimas:

Jei norite atsisiųsti Reimage į savo kompiuterį, tai galite padaryti čia. Atsisiuntus programą, šį pradeda skenuoti techninės įrangos būklę, kompiuterio saugumo nustatymus ir sistemos stabilumą. Patikrinusi techninę įrangą Reimage nustato kompiuterio atminties dydį, kietojo disko greitį, CPU parametrus, ir panašią informaciją. Šio patikrinimo metu gali būti nustatytos ir sutvarkytos įvairios problemos: operacinės sistemos klaidos, “mėlynasis ekranas” (angl. bluescreen of death), sugadinti DLL failai ar virusų padaryta žąla. Antras žingsnis – kompiuterio saugumo patikrinimas. Jo metu, Reimage Repair ieško kompiuteryje įvairių virusų, Trojos arklių, šnipinėjimo ir kitų kenkėjiškų programų. Galiausiai yra stebimas sistemos stabilumas ir nustatoma, kurios programos linkę nustoti veikti ar sukelia kitokių problemų sistemoje.

Norėdami identifikuotas problemas pataisyti, turite įsigyti Reimage licencijos raktą už €69.95. Jei esate nepatenkinti produktu, per 60 dienų nuo pirkimo datos galite atgauti sumokėtus pinigus. Taip pat, galite susisiekti su Reimage klientų aptarnavimo skyriumi, ir bandyti išspręsti kylančius klausimus. Prieš įsigydami Reimage atminkite, jog ši programa negali apsaugoti jūsų kompiuterio realiu laiku, todėl reikalingi dažni sistemos patikrinimai. Kitaip tariant, Reimage negali sustabdyti virusų patekimo į sistemą, todėl juos panaikinti galite tik jiems jau atsidūrus kompiuteryje. Dėl šios priežasties, Reimage Repair vertėtų naudoti tik kaip papildomą įrankį, bet ne kaip pakaitalą antivirusinėms sistemos.

Reimage Express apžvalga:

Reimage Express yra nemokamas Reimage įrankis, kurio pagrindinis tikslas padėti žmonėms, turintiems smulkių Windows operacinės sistemos problemų. Šias problems galima panaikinti nuskenavus kompiuterį greituoju būdu.Reimage Express diagnozuoja pagrindines problemas ir pateikia juos analizės ataskaitoje. Patentuota Reimagetechnologija padeda panaikinti pagrindinius sistemos trūkumus, tačiau nuosekliam sistemos sutvarkymui reikalinga pilna Reimage versija. Ši programa palaikoma Windows XP/Vista/7/8/10 operacinių sistemų.

Pilną Reimage Express apžvalgą galite rasti paspaudę ant šios nuorodos.

Reimage Plus apžvalga:

Reimageplus yra oficiali Reimage Repair svetainė. Šiame tinklapyje galima įsigyti Reimage bandomąją programą,Reimage PC Repair ir kitas šios programos versijas. Tačiau, yra gauta pranešimų, jog Reimageplus generuoja internetines reklamas. Iš tiesų, šie pranešimai priklauso adware-tipo programoms, atsitiktinai pavadintomis tuo pačiu pavadinimu. Šie reklaminiai virusai plinta programinių paketų pagalba ir tyliai įsirašo kompiuteryje kartu su kitomis programomis. Todėl dažnai vartotojai nė neįtaria, jog jų kompiuteriai užkrėsti. Jeigu matote tokias reklamas savo naršyklėje, patikrinkite kompiuterį Reimage ar kita patikima antivirusine sistema, ir panaikinkite galimas grėsmes iš savo kompiuterio.

Čia galite sužinoti daugiau apie Reimage reklamų panaikinimą.

Reimage Mac apžvalga:

Reimage yra adaptuota įvairioms operacinėms sistemoms, tad jei ieškote tvarkyklės Mac OS X sistemai, Reimage Mac yra vienas iš galimų pasirinkimų. Galite atsisiųsti Reimage Mac paspaudę ant šios nuorodos. Ši programa pagerina sistemos darbą ištrindama nepageidaujamas ar kenkėjiškas aplikacijas, kurias netyčia galėjote įrašyti savo kompiuteryje. Tai idealus sprendimas norint atsikratyti nepageidaujamų programų. Taip pat, naudodami Reimage Mac operacinei sistemai, galite ištrinti savo naršymo istoriją, pataisyti tam tikras sistemos klaidas ar atlaisvinti vietą sistemos podėlyje. Rekomenduotina techninės įrangos ir sistemos atminties būklę tikrinti kasdien, nes tai užtikrins sklandesnį ir greitesnį sistemos darbą. Reimage patartina naudoti kartu su kitomis antivirusinėmis programomis, kadangi programa kol kas negali užtikrinti kompiuterio saugumo realiu laiku.

Reimage Android apžvalga:

Reimage Android operacinėms sistemoms yra viena laukiamiausių programų šiandien. Android vartotojai ilgą laiką neturėjo aplikacijos galinčios padėti prižiūrėti šią operacinę sistemą, todėl natūralu, jog taip pat nebuvo galimybių atskirti paprastų programų nuo potencialiai pavojingų. Dažnai vartotojai tiesiog turėdavo tvarkytis su Android problemomis patys. Tačiau dabar Reimage gali šias problemas išspręsti už jus. Įrašius Reimage aplikaciją, jūsų įrenginys bus kaip mat nuskenuojamas, ir identifikuojami pagrindiniai trūkumai. Pagrinde, Reimage Android yra orientuotas surasti telefonuose ar planšetėse esančius failus, kurie užima daugiausiai vietos ar sunaudoja daugiausiai energijos. Dažniausiai, tai kenkėjiškos aplikacijos, skambučių ar žinučių archyvai, podėlio (angl. cache) atmintis ar panašiai. Ši programa yra visiškai nemokama, tad galite bet kada atsisiųsti ją į savo įrenginį.

Ar galima pasitikėti Reimage?

Daugelyje svetainių Reimage yra įvardijamas kaip virusas. Tačiau iš tiesų, šios programos neaptinka jokios kitos antivirusinės programos. Reimage yra saugi ir patikima programa, sukurta kompiuterių problemoms spręsti ir pažeistiems sistemos failams atkurti. Taip pat, bendradarbiaudamas su Avira AntiVir, Reimage pasirūpina ir kenkėjiškų programų pašalinimu iš kompiuterio. Jeigu abejojate savo Reimage patikimumu, gali būti, kad esate atsiuntę nelegalią šios programos versiją. Atminkite, jog siųstis ir naudoti nelegalias programas yra draudžiama įstatymų. Negana to, jog už nelegalių programų laikymą kompiuteryje gresia administracinė atsakomybė, atsisiųsdami tokias programas jūs taip pat rizikuojate užkrėsti savo kompiuterį įvairiais kitais virusais.

Daugiau apie Reimage patikimumą skaitykite čia.

Palyginimai su kitomis antivirusinėmis programomis

Reimage ir Plumbytes palyginimas

Tai dvi patikimos bei nuolat atnaujinamos antivirusinės programos, gebančios aptikti naujausius bei pavojingiausius kompiuterinius virusus. Nors yra panašios, vis dėlto šios programos pasižymi skirtingomis savybėmis. Palyginus šias programas, galima pasakyti, jog Reimage neabejotinai pasižymi platesniu galimybių spektru. Ji gali veikti ir kaip antivirusinė, ir kaip kompiuterio optimizavimo programa, o štai Plumbytes tokios savybės neturi. Be to, Reimage gali padėti atkurti pažeistus Windows sistemos failus – ši programa turi didelę duomenų bazę, kurios pagalba galima atkurti įvairius virusų pažeistas arba ištrintas rinkmenas. Ir nors Plumbytes kompiuterį patikrina per žymiai trumpesnį laiko tarpą, nėra abejonių, jog taip yra dėl to, jog ji sistemoje ieško tik kenkėjiškų failų, bet neranda sistemoje kylančių problemų priežasties, nepatikrina sistemos stabilumo problemų bei techninės kompiuterio įrangos būklės. Visą Reimage ir Plumbytes apžvalgą rasite čia

Reimage. Klausimai ir atsakymai:

Klausimas: Neseniai baigėsi mano anksčiau turėtos antivirusinės sistemos licencija, todėl šiuo metu ieškau naujos programos kovai su virusais. Šiek tiek panaršęs internete radau Reimage Repair programą ir norėčiau paklausti, ar užtenka šios programos, kad mano kompiuteris būtų apsaugotas? Atsiliepimų apie Reimage Repair yra labai įvairių ir neaišku, ar iš tiesų verta šia programą įsirašyti.
Atsakymas: Internete galima rasti įvairių nuomonių apie praktiškai visus produktus, tačiau tai nereiškia, kad visos jos yra teisingos. Šiuo metu Reimage bendradarbiauja su gerai žinoma Avira Antivir antivirusinės įrangos kompanija, todėl galime užtikrintai teigti, jog Reimage gali aptikti ir panaikinti virusus iš jūsų kompiuterio.

Klausimas: Besižvalgydama Reimage svetainėje pastebėjau, jog yra keletas šios programos versijų. Įdomu, kuo skiriasi ReimageExpress ir Reimage Repair programos? Aš nesu dažna kompiuterio vartotoja, todėl man nereikia ypatingai galingos antivirusinės sistemos. Vis dėlto, norėčiau jaustis saugi naršydama internete. Galbūt galėtumėte patarti, kurią iš šių programų verčiau rinktis?
Atsakymas: Jei nesate dažnas kompiuterio vartotojas Reimage Express turėtų patenkinti jūsų poreikius. Programa nuskenuos jūsų sistemą ir praneš apie pagrindines rastas programas. Tačiau jei naudojatės elektroniniu paštu, naršote internete ar siunčiatės programas, vertėtų galvoti apie geresnę apsaugą. Reimage Repair gali atitaisyti virusų padarytą žalą, pakeisti pažeistus failus naujais. Taip pat, visuomet galite susisiekti su Reimage klientų aptarnavimo skyriumi, kuris yra pasiekiamas telefonu arba paštu, bet kuriuo paros metu. Jeigu saugus naršymas internete jums yra svarbus, nedvejodami turėtumėte įsigyti pilną Reimage versiją.

Klausimas: Ar naudoti Reimage saugu? Kokios šios programos privatumo taisyklės? Ar mano asmeninė informacija ir failai bus saugūs?
Atsakymas: Reimage naudoti yra saugu. Vienintelė informacija, kurią ši programa renka, tai kompiuterio techniniai duomenys, reikalingi kilusioms problemoms taisyti. Galite būti tikri, jog jūsų asmeninė informacija, kurią pateikiate produkto pirkimo metu, nebus dalijamasi ar parduodama trečiosioms šalims. Reimage neturi nuotolinių serverių, kuriuose laikytų jūsų failų kopijas, todėl galite drąsiai atsisiųsti šią programą į savo kompiuterį ir būti ramūs dėl savo duomenų saugumo.

Klausimas: Ar Reimage nemokama programa?
Atsakymas: Reimage nėra nemokama programa. Tačiau ją atsisiuntus jūsų kompiuteris bus aprūpintas funkcijomis, reikalingomis virusų aptikimui ir panaikinimui iš kompiuterio. Jeigu pageidaujate nemokamos programos, galite atsisiųsti Reimage Express, kuris taip pat gali nuskenuoti jūsų sistemą, informuoti apie jos būklę ir sutvarkyti pagrindines problemas.

nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje
Reimage ekrano nuotrauka
Reimage ekrano nuotraukaReimage ekrano nuotraukaReimage ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėm kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Daugiau informacijos apie autorių

Šaltinis: http://www.2-spyware.com/review-reimage.html

Apžvalga kitomis kalbomis