Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

„Windows Defender Alert: Zeus Virus“ Tech Support Scam šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Lengvos pašalinimo instrukcijos

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Malware

Ekrane pasirodė „Windows Defender Alert: Zeus Virus” perspėjimas? Tai – apgaulė

"Windows Defender Alert: Zeus Virus” pranešimo pavyzdys

„Windows Defender Alert: Zeus Virus” yra pavojinga programa, kuri inicijuoja peradresavimus (angl. redirect) į apgaulingus tinklalapius ir pateikia netikrus saugumo pranešimus. Šie interneto tinklalapiai naudoja Microsoft Windows simboliką, tad vartotojai gali būti lengvai suklaidinti.

Mėlyname fone baltomis raidėmis nurodoma tariama problema. Maža to, aspilankę šiame tinklalapyje vartotojai išgirsta garsinę žinutę, kurią tučtuojau palydi užstrigusi interneto naršyklė. Tinklalapis taip pat iššaukia „Windows Defender Alert: Zeus Virus” pranešimą, kuriame anglų kalba teigiama, jog į kompiuterį įsibrovė garsus bankinius duomenis vogiantis Zeus virusas.

Tačiau išsigąsti ar patikėti šia žinute tikrai neverta. Windows Defender programa niekada nepateikia pranešimų apie aptiktus virusus interneto naršyklės lange ir niekuomet primygtinai nereikalauja skambinti techninės pagalbos specialistams. Įprastai tokio pobūdžio tinklalapiai siekia įbauginti vartotojus ir įtikinti surinkti nurodytą telefono numerį (šiuo atveju: +1-844-313-7003).

Tuo tarpu kibernetiniai sukčiai stengsis išvilioti slaptažodžius, elektroninės bankininkystės duomenis, naršymo istoriją ar gauti nuotolinę prieigą prie kompiuterio. Užuot atskleidę asmeninę informaciją nusikaltėliams, turite kuo skubiau nuskenuoti kompiuterį antivirusine programa, pavyzdžiui Reimage Reimage Cleaner Intego, ir leisti jai pašalinti „Windows Defender Alert: Zeus Virus” virusą.

Kibernetiniai nusikaltėliai yra pasiruošę padaryti viską, kad tik įtikintų vartotoją, jog jo kompiuteris bei asmeniniai duomenys yra pavojuje. „Windows Defender Alert: Zeus Virus” techninės pagalbos viruso kūrėjai stengiasi pasiekti naivius ir nepatyrusius vartotojus bei pasisavinti jų pinigus. Įprastai skambučiai į melagingą techninės pagalbos centrą pasižymi kur kas didesniu tarifu.

Sukčiai taip pat gali mėginti įtikinti įsigyti bereikšmę antivirusinę programą, kuri turėtų panaikinti tariamą virusą. Viruso kūrėjai taip pat gali liepti nukentėjusiajam atlikti pačius įvairius veiksmus, pavyzdžiui, atidaryti tam tikrus aplankus ar spausti įvairias klaviatūros mygtukų kombinacijas.

Taip vartotojai yra suklaidinami ir juos apgauti tampa dar lengviau. Tuomet kibernetiniai nusikaltėliai gali gana lengvai įtikinti įdiegti programas, leidžiančias jiems įgyti prieigą prie kompiuterio.

Teigdami, jog nori padėti atsikratyti netikru kibernetiniu užkratu, jie gali sukelti dar daugiau problemų. Pavyzdžiui, ši situacija gali baigtis duomenis užkoduojančio viruso (angl. ransomware) ataka ar kitos pavojingos programos įdiegimu.

Tačiau „Windows Defender Alert: Zeus Virus” pašalinimas padės išvengti visų šių problemų ir dialogo su saldžialiežuviais sukčiais. Tad neverta atidėlioti šios svarbios užduoties.

"Windows Defender Alert: Zeus Virus” apgaulingi perspėjimai
"Windows Defender Alert: Zeus Virus” pranešimai yra apgaulingi - jie sukurti taip, jog išgąsdintų kompiuterio vartotoją ir paskatintų paskambinti sukčiams.

Techninės pagalbos virusų plėtros būdai

Šio tipo virusai plinta kartu su kita programine įranga, užkrėstų elektroninių laiškų pagalba ir pan. Visa laime, jūs galite lengvai apsisaugoti nuo „Windows Defender Alert: Zeus Virus” virusų ir kitų panašių kibernetinių pavojų. Visų pirma, venkite atidarinėti nežinomus elektroninių laiškų priedus ir atidžiai įdiekite programas, kurias parsisiunčiate iš interneto.

Prieš įdiegdami naujas programas būtinai perskaitykite Privatumo Politiką ir Vartotojo licencine sutartį, o įdiegimui pasirinkite išplėstinius (“Advanced” arba “Custom”) parametrus. Atidžiai sekite kiekvieną žingsnį ir nužymėkite varneles nuo visų papildomų programų, kurias jums taip pat siūloma įdiegti.

Neparmiškite, kad įprastiniai ar rekomenduojami (“Quick”, “Stanard” bei “Recommended”) tokios funkcijos neturi ir įdiegia papildomas programas pagal nutylėjimą.

Pašalinkite „Windows Defender Alert: Zeus Virus” virusą

Jeigu anksčiau aptarti melagingi pranešimai trukdo naršyti internete, kuo skubiau imkitės veiksmų, leidžiančių pašalinti „Windows Defender Alert: Zeus Virus” virusą iš kompiuterio. Patikimiausias ir saugiausias būdas atsikratyti šia pavojinga programa – atlikti sistemos skenavimą antivirusine programa.

Patariame šią užduoti patikėti Reimage Reimage Cleaner Intego. Jeigu negalite uždaryti naršyklės lango ar dėl kitų priežasčių negalite įdiegti ar aktyvuoti antivirusinės programos, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis.

„Windows Defender Alert: Zeus Virus” pašalinimas neturėtų sukelti daugiau trukdžių, jeigu perkrausite kompiuterį “Safe Mode with Networking” režimu.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis „Windows Defender Alert: Zeus Virus“ Tech Support Scam pašalinimas:

Kaip ištrinti „Windows Defender Alert: Zeus Virus“ Tech Support Scam naudojant Safe Mode with Networking

Viena iš viruso ypatybių – gebėjimas užstrigdyti ne tik interneto naršyklę, bet ir kompiuterį. Jeigu negalite uždaryti naršyklės lango ar pasinaudoti antivirusine programa, tuomet perkraukite kompiuterį Safe Mode with Networking režimu. Tuomet deaktyvuosite virusą ir galėsite atlikti automatinį jo pašalinimą.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: „Windows Defender Alert: Zeus Virus“ Tech Support Scam šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite „Windows Defender Alert: Zeus Virus“ Tech Support Scam pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip „Windows Defender Alert: Zeus Virus“ Tech Support Scam prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-windows-defender-alert-zeus-virus-tech-support-scam.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie „Windows Defender Alert: Zeus Virus“ Tech Support Scam