Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

„Windows Defender Alert: Zeus Virus“ Tech Support Scam šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Rgs 2020 atnaujinimas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Malware

Ekrane pasirodė „Windows Defender Alert: Zeus Virus” perspėjimas? Tai – apgaulė

"Windows Defender Alert: Zeus Virus” pranešimo pavyzdys

„Windows Defender Alert: Zeus Virus” yra pavojinga programa, kuri inicijuoja peradresavimus (angl. redirect) į apgaulingus tinklalapius ir pateikia netikrus saugumo pranešimus. Šie interneto tinklalapiai naudoja Microsoft Windows simboliką, tad vartotojai gali būti lengvai suklaidinti.

Mėlyname fone baltomis raidėmis nurodoma tariama problema. Maža to, aspilankę šiame tinklalapyje vartotojai išgirsta garsinę žinutę, kurią tučtuojau palydi užstrigusi interneto naršyklė. Tinklalapis taip pat iššaukia „Windows Defender Alert: Zeus Virus” pranešimą, kuriame anglų kalba teigiama, jog į kompiuterį įsibrovė garsus bankinius duomenis vogiantis Zeus virusas.

Tačiau išsigąsti ar patikėti šia žinute tikrai neverta. Windows Defender programa niekada nepateikia pranešimų apie aptiktus virusus interneto naršyklės lange ir niekuomet primygtinai nereikalauja skambinti techninės pagalbos specialistams. Įprastai tokio pobūdžio tinklalapiai siekia įbauginti vartotojus ir įtikinti surinkti nurodytą telefono numerį (šiuo atveju: +1-844-313-7003).

Tuo tarpu kibernetiniai sukčiai stengsis išvilioti slaptažodžius, elektroninės bankininkystės duomenis, naršymo istoriją ar gauti nuotolinę prieigą prie kompiuterio. Užuot atskleidę asmeninę informaciją nusikaltėliams, turite kuo skubiau nuskenuoti kompiuterį antivirusine programa, pavyzdžiui Reimage Reimage Cleaner Intego, ir leisti jai pašalinti „Windows Defender Alert: Zeus Virus” virusą.

Kibernetiniai nusikaltėliai yra pasiruošę padaryti viską, kad tik įtikintų vartotoją, jog jo kompiuteris bei asmeniniai duomenys yra pavojuje. „Windows Defender Alert: Zeus Virus” techninės pagalbos viruso kūrėjai stengiasi pasiekti naivius ir nepatyrusius vartotojus bei pasisavinti jų pinigus. Įprastai skambučiai į melagingą techninės pagalbos centrą pasižymi kur kas didesniu tarifu.

Sukčiai taip pat gali mėginti įtikinti įsigyti bereikšmę antivirusinę programą, kuri turėtų panaikinti tariamą virusą. Viruso kūrėjai taip pat gali liepti nukentėjusiajam atlikti pačius įvairius veiksmus, pavyzdžiui, atidaryti tam tikrus aplankus ar spausti įvairias klaviatūros mygtukų kombinacijas.

Taip vartotojai yra suklaidinami ir juos apgauti tampa dar lengviau. Tuomet kibernetiniai nusikaltėliai gali gana lengvai įtikinti įdiegti programas, leidžiančias jiems įgyti prieigą prie kompiuterio.

Teigdami, jog nori padėti atsikratyti netikru kibernetiniu užkratu, jie gali sukelti dar daugiau problemų. Pavyzdžiui, ši situacija gali baigtis duomenis užkoduojančio viruso (angl. ransomware) ataka ar kitos pavojingos programos įdiegimu.

Tačiau „Windows Defender Alert: Zeus Virus” pašalinimas padės išvengti visų šių problemų ir dialogo su saldžialiežuviais sukčiais. Tad neverta atidėlioti šios svarbios užduoties.

"Windows Defender Alert: Zeus Virus” apgaulingi perspėjimai"Windows Defender Alert: Zeus Virus” pranešimai yra apgaulingi - jie sukurti taip, jog išgąsdintų kompiuterio vartotoją ir paskatintų paskambinti sukčiams.

Techninės pagalbos virusų plėtros būdai

Šio tipo virusai plinta kartu su kita programine įranga, užkrėstų elektroninių laiškų pagalba ir pan. Visa laime, jūs galite lengvai apsisaugoti nuo „Windows Defender Alert: Zeus Virus” virusų ir kitų panašių kibernetinių pavojų. Visų pirma, venkite atidarinėti nežinomus elektroninių laiškų priedus ir atidžiai įdiekite programas, kurias parsisiunčiate iš interneto.

Prieš įdiegdami naujas programas būtinai perskaitykite Privatumo Politiką ir Vartotojo licencine sutartį, o įdiegimui pasirinkite išplėstinius (“Advanced” arba “Custom”) parametrus. Atidžiai sekite kiekvieną žingsnį ir nužymėkite varneles nuo visų papildomų programų, kurias jums taip pat siūloma įdiegti.

Neparmiškite, kad įprastiniai ar rekomenduojami (“Quick”, “Stanard” bei “Recommended”) tokios funkcijos neturi ir įdiegia papildomas programas pagal nutylėjimą.

Pašalinkite „Windows Defender Alert: Zeus Virus” virusą

Jeigu anksčiau aptarti melagingi pranešimai trukdo naršyti internete, kuo skubiau imkitės veiksmų, leidžiančių pašalinti „Windows Defender Alert: Zeus Virus” virusą iš kompiuterio. Patikimiausias ir saugiausias būdas atsikratyti šia pavojinga programa – atlikti sistemos skenavimą antivirusine programa.

Patariame šią užduoti patikėti Reimage Reimage Cleaner Intego. Jeigu negalite uždaryti naršyklės lango ar dėl kitų priežasčių negalite įdiegti ar aktyvuoti antivirusinės programos, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis.

„Windows Defender Alert: Zeus Virus” pašalinimas neturėtų sukelti daugiau trukdžių, jeigu perkrausite kompiuterį “Safe Mode with Networking” režimu.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
"Windows Defender Alert: Zeus Virus" virusas ekrano nuotrauka
"Windows Defender Alert: Zeus Virus" virusas ekrano nuotrauka"Windows Defender Alert: Zeus Virus" virusas ekrano nuotrauka
"Windows Defender Alert: Zeus Virus" virusas ekrano nuotrauka

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-windows-defender-alert-zeus-virus-tech-support-scam.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie „Windows Defender Alert: Zeus Virus“ Tech Support Scam