„Windows Defender Alert: Zeus Virus“ Tech Support Scam šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Rgs 2017 atnaujinimas

„Windows Defender Alert: Zeus Virus“ Tech Support Scam pašalinimas

Kas yra "Windows Defender Alert: Zeus Virus" virusas?

Ekrane pasirodė „Windows Defender Alert: Zeus Virus” perspėjimas? Tai – apgaulė

"Windows Defender Alert: Zeus Virus” pranešimo pavyzdys

„Windows Defender Alert: Zeus Virus” yra pavojinga programa, kuri inicijuoja peradresavimus (angl. redirect) į apgaulingus tinklalapius ir pateikia netikrus saugumo pranešimus. Šie interneto tinklalapiai naudoja Microsoft Windows simboliką, tad vartotojai gali būti lengvai suklaidinti.

Mėlyname fone baltomis raidėmis nurodoma tariama problema. Maža to, aspilankę šiame tinklalapyje vartotojai išgirsta garsinę žinutę, kurią tučtuojau palydi užstrigusi interneto naršyklė. Tinklalapis taip pat iššaukia „Windows Defender Alert: Zeus Virus” pranešimą, kuriame anglų kalba teigiama, jog į kompiuterį įsibrovė garsus bankinius duomenis vogiantis Zeus virusas.

Tačiau išsigąsti ar patikėti šia žinute tikrai neverta. Windows Defender programa niekada nepateikia pranešimų apie aptiktus virusus interneto naršyklės lange ir niekuomet primygtinai nereikalauja skambinti techninės pagalbos specialistams. Įprastai tokio pobūdžio tinklalapiai siekia įbauginti vartotojus ir įtikinti surinkti nurodytą telefono numerį (šiuo atveju: +1-844-313-7003).

Tuo tarpu kibernetiniai sukčiai stengsis išvilioti slaptažodžius, elektroninės bankininkystės duomenis, naršymo istoriją ar gauti nuotolinę prieigą prie kompiuterio. Užuot atskleidę asmeninę informaciją nusikaltėliams, turite kuo skubiau nuskenuoti kompiuterį antivirusine programa, pavyzdžiui FortectIntego, ir leisti jai pašalinti „Windows Defender Alert: Zeus Virus” virusą.

Kibernetiniai nusikaltėliai yra pasiruošę padaryti viską, kad tik įtikintų vartotoją, jog jo kompiuteris bei asmeniniai duomenys yra pavojuje. „Windows Defender Alert: Zeus Virus” techninės pagalbos viruso kūrėjai stengiasi pasiekti naivius ir nepatyrusius vartotojus bei pasisavinti jų pinigus. Įprastai skambučiai į melagingą techninės pagalbos centrą pasižymi kur kas didesniu tarifu.

Sukčiai taip pat gali mėginti įtikinti įsigyti bereikšmę antivirusinę programą, kuri turėtų panaikinti tariamą virusą. Viruso kūrėjai taip pat gali liepti nukentėjusiajam atlikti pačius įvairius veiksmus, pavyzdžiui, atidaryti tam tikrus aplankus ar spausti įvairias klaviatūros mygtukų kombinacijas.

Taip vartotojai yra suklaidinami ir juos apgauti tampa dar lengviau. Tuomet kibernetiniai nusikaltėliai gali gana lengvai įtikinti įdiegti programas, leidžiančias jiems įgyti prieigą prie kompiuterio.

Teigdami, jog nori padėti atsikratyti netikru kibernetiniu užkratu, jie gali sukelti dar daugiau problemų. Pavyzdžiui, ši situacija gali baigtis duomenis užkoduojančio viruso (angl. ransomware) ataka ar kitos pavojingos programos įdiegimu.

Tačiau „Windows Defender Alert: Zeus Virus” pašalinimas padės išvengti visų šių problemų ir dialogo su saldžialiežuviais sukčiais. Tad neverta atidėlioti šios svarbios užduoties.

"Windows Defender Alert: Zeus Virus” apgaulingi perspėjimai"Windows Defender Alert: Zeus Virus” pranešimai yra apgaulingi - jie sukurti taip, jog išgąsdintų kompiuterio vartotoją ir paskatintų paskambinti sukčiams.

Techninės pagalbos virusų plėtros būdai

Šio tipo virusai plinta kartu su kita programine įranga, užkrėstų elektroninių laiškų pagalba ir pan. Visa laime, jūs galite lengvai apsisaugoti nuo „Windows Defender Alert: Zeus Virus” virusų ir kitų panašių kibernetinių pavojų. Visų pirma, venkite atidarinėti nežinomus elektroninių laiškų priedus ir atidžiai įdiekite programas, kurias parsisiunčiate iš interneto.

Prieš įdiegdami naujas programas būtinai perskaitykite Privatumo Politiką ir Vartotojo licencine sutartį, o įdiegimui pasirinkite išplėstinius (“Advanced” arba “Custom”) parametrus. Atidžiai sekite kiekvieną žingsnį ir nužymėkite varneles nuo visų papildomų programų, kurias jums taip pat siūloma įdiegti.

Neparmiškite, kad įprastiniai ar rekomenduojami (“Quick”, “Stanard” bei “Recommended”) tokios funkcijos neturi ir įdiegia papildomas programas pagal nutylėjimą.

Pašalinkite „Windows Defender Alert: Zeus Virus” virusą

Jeigu anksčiau aptarti melagingi pranešimai trukdo naršyti internete, kuo skubiau imkitės veiksmų, leidžiančių pašalinti „Windows Defender Alert: Zeus Virus” virusą iš kompiuterio. Patikimiausias ir saugiausias būdas atsikratyti šia pavojinga programa – atlikti sistemos skenavimą antivirusine programa.

Patariame šią užduoti patikėti FortectIntego. Jeigu negalite uždaryti naršyklės lango ar dėl kitų priežasčių negalite įdiegti ar aktyvuoti antivirusinės programos, sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis.

„Windows Defender Alert: Zeus Virus” pašalinimas neturėtų sukelti daugiau trukdžių, jeigu perkrausite kompiuterį “Safe Mode with Networking” režimu.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis „Windows Defender Alert: Zeus Virus“ Tech Support Scam pašalinimas

Rankinis „Windows Defender Alert: Zeus Virus“ Tech Support Scam pašalinimas saugiajame režime

Viena iš viruso ypatybių – gebėjimas užstrigdyti ne tik interneto naršyklę, bet ir kompiuterį. Jeigu negalite uždaryti naršyklės lango ar pasinaudoti antivirusine programa, tuomet perkraukite kompiuterį Safe Mode with Networking režimu. Tuomet deaktyvuosite virusą ir galėsite atlikti automatinį jo pašalinimą.

Svarbu! →
Rankinio pašalinimo instrukcijos gali būti per sudėtingas paprastiems kompiuterių naudotojams. Tam, kad viską atliktumėte teisingai, reikia turėti IT žinių (pašalinus ar pažeidus gyvybiškai svarbius sisteminius failus galima visiškai sugadinti Windows sistemą). Be to, tai gali užtrukti net kelias valandas, todėl mes rekomenduojame verčiau rinktis aukščiau pateiktą automatinį pašalinimą.

1 žingsnis. Įjunkite saugųjį režimą

Geriausia rankinį kenkėjiškos programos pašalinimą atlikti saugiajame režime.

Windows 7 / Vista / XP

 1. Spustelėkite Start > Shutdown > Restart > OK.
 2. Kai jūsų kompiuteris taps aktyviu, kelis kartus spauskite F8 mygtuką (jei tai neveikia, pabandykite F2, F12, Del ir kt. – tai priklauso nuo jūsų pagrindinės plokštės modelio), kol išvysite Advanced Boot Options langą.
 3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking.
  Windows 7/XP

Windows 10 / Windows 8

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Settings.
  Nustatymai
 2. Slinkite žemyn, kad pasirinktumėte Update & Security.
  Naujinimai ir sauga
 3. Kairėje lango pusėje pasirinkite Recovery.
 4. Dabar slinkite žemyn, kad rastumėte Advanced Startup skyrių.
 5. Spustelėkite Restart now.
  Iš naujo paleiskite įrenginį
 6. Pasirinkite Troubleshoot.
  Pasirinkite šią parinktį
 7. Eikite į Advanced options.
  Išplėstinės parinktys
 8. Pasirinkite Startup Settings.
  Paleisties nustatymai
 9. Paspauskite Restart.
 10. Dabar paspauskite 5 arba spustelėkite 5) Enable Safe Mode with Networking.
  Įjunkite saugųjį režimą

2 žingsnis. Išjunkite įtartinus procesus

Windows Task Manager yra naudingas įrankis, rodantis fone veikiančius procesus. Jei kenkėjiška programa vykdo procesą, turėtumėte jį išjungti:

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spauskite More details.
  Atidarykite užduočių tvarkytuvę
 3. Slinkite žemyn į Background processes skyrių ir ieškokite ko nors įtartino.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tai ir pasirinkite Open file location.
  Atverkite failo vietą
 5. Grįžkite prie proceso, paspauskite dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite End Task.
  Užbaikite užduotį
 6. Ištrinkite kenksmingo aplanko turinį.

3 žingsnis. Patikrinkite programos paleidimą

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Eikite į Startup skirtuką.
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite įtartiną programą ir pasirinkite Disable.
  Paleidimas

4 žingsnis. Ištrinkite viruso failus

Su kenkėjiškomis programomis susiję failai gali slėptis įvairiose jūsų kompiuterio vietose. Pateikiame instrukcijas, kurios gali padėti juos rasti:

 1. Windows paieškoje įveskite Disk Cleanup ir paspauskite Enter.
  Disko valymas
 2. Pasirinkite diską, kurį norite išvalyti (C: pagal numatytuosius nustatymus yra jūsų pagrindinis diskas ir greičiausiai bus tas, kuriame yra kenkėjiškų failų).
 3. Slinkite per Files to delete sąrašą, pasirinkdami šiuos failus:

  Temporary Internet Files
  Downloads
  Recycle Bin
  Temporary files

 4. Pasirinkite Clean up system files.
  Ištrinkite failus
 5. Taip pat galite ieškoti kitų kenksmingų failų, paslėptų šiuose aplankuose (įrašykite juos į Windows Search ir paspauskite Enter):

  %AppData%
  %LocalAppData%
  %ProgramData%
  %WinDir%

 6. Baigę iš naujo paleiskite kompiuterį įprastu režimu.

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti „Windows Defender Alert: Zeus Virus“ Tech Support Scam registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis