Sudėtingumo skalė:  
  (95/100)

Trojan.Cryptolocker šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Kas yra Trojan.Cryptolocker?

Trojan.Cryptolocker yra pavojingas trojanas, kuris yra ypač aktyviai naudojamas ransomware kategorijai priskiriamų virusų platinimui. Kaip buvo išaiškinta, ši grėsminga programa gali būti susijusi su tokiais virusais kaip Cryptolocker [Cryptolocker], CTB Locker [CTB Locker], Locker [Locker] ir daugeliu kitų. Vos tik vienas iš šių virusų patenka į kompiuterį, jis užšifruoja kiekvieną iš jame esančių failų ir pradeda rodyti savo grasinantį įspėjimą, kuris reikalauja sumokėti išpirką už failų atblokavimą. Deja, bet tai nėra užtikrintas kelias į sėkmę. Daugelis žmonių, kurie nukentėjo nuo tokių virusų ir sumokėjų jų reikalaujamą mokestį taip ir neatgavo savo failų..

Vos tik Trojan.Cryptolocker patenka į sistemą, jis į ją parsiunčia susijusį virusą ir tuomet pasislepia kompiuteryje. Taip šis trojanas laukia papildomų komandų iš savo savininkų (hakerių). Jie gali panaudoti šį virusą kitų pavojingų programų platinimui, legalių svetainių užblokavimui, asmeninės informacijos rinkimui ir taip toliau. Be to, tokie virusai kaip Trojan.Cryptolocker gali sukelti sistemos sulėtėjimus, naršyklės peradresavimus ir panašias pavojingas veiklas. Taigi, delsti ir atidėlioti Trojan.Cryptolocker pašalinimą yra NELEISTINA!Tam j8s galite naudoti tokias programas kaip ReimageIntego.

Kaip Trojan.Cryptolocker gali užkrėsti mano kompiuterį?

Klausimai apie Trojan.Cryptolocker

Perspėjame, kad Trojan.Cryptolocker gali bandyti patekti į jūsų kompiuterį dviem būdais – kaip „svarbaus“ el. laiško priedas arba kaip „naudingas“ perspėjimas apie trūkstamus programų atnaujinimus. Paprastai, pirmas variantas yra naudojamas štai kaip: auka gauna laišką, kuris, anot pateiktos informacijos, atrodo taip tarsi priklausytų valstybinei institucijai, svarbiam asmeniui ar tiesiog žymiai kompanijai. Toks laiškas turi prisegtuką, kuriame ir slepiasi Trojan.Cryptolocker ar kita pavojinga programa. Atsisiuntus šį „priedą“ į sistemą, trojanas atsiunčia su juo susijusį virusą ir užkrečia kompiuterį. Jeigu yra naudojamas antras atvejis, tuomet Trojan.Cryptolocker plinta kaip ypač reikalingas programos atnaujinimas. Jis yra pasiūlomas naudojant melagingą pranešimą, kuris gali pasirodyti lankantis bet kokioje svetainėje.

Kaip pašalinti Trojan.Cryptolocker virusą?

Jei manote, kad jūsų kompiuteryje slepiasi šis arba panašus virusas, pagrindinis dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra šio viruso pašalinimas. Tai jūs galite žemiau pateiktų instrukcijų pagalba.

Galiausiai, mes turime pridėti, kad jums reikia iš anksto pagalvoti apie jums svarbių failų papildomas kopijas, nes, kaip jau perspėjome, Trojan.Cryptolocker yra naudojamas ransomware kategorijai priskiriamų virusų platinimui. Siekdami sužinoti kaip jūs galite apsaugoti savo failus, perskaitykite šį straipsnį: Kodėl yra svarbu turėti atsargines failų kopijas ir kaip galima jas pasidaryti?

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Trojan.Cryptolocker pašalinimas:

Kaip ištrinti Trojan.Cryptolocker naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Trojan.Cryptolocker šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite ReimageIntego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Trojan.Cryptolocker pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Trojan.Cryptolocker naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Trojan.Cryptolocker pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite ReimageIntego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Trojan.Cryptolocker sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Trojan.Cryptolocker prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-trojan-cryptolocker.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Trojan.Cryptolocker