Sudėtingumo skalė:  
  (95/100)

Trojan.Cryptolocker šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Kas yra Trojan.Cryptolocker?

Trojan.Cryptolocker yra pavojingas trojanas, kuris yra ypač aktyviai naudojamas ransomware kategorijai priskiriamų virusų platinimui. Kaip buvo išaiškinta, ši grėsminga programa gali būti susijusi su tokiais virusais kaip Cryptolocker [Cryptolocker], CTB Locker [CTB Locker], Locker [Locker] ir daugeliu kitų. Vos tik vienas iš šių virusų patenka į kompiuterį, jis užšifruoja kiekvieną iš jame esančių failų ir pradeda rodyti savo grasinantį įspėjimą, kuris reikalauja sumokėti išpirką už failų atblokavimą. Deja, bet tai nėra užtikrintas kelias į sėkmę. Daugelis žmonių, kurie nukentėjo nuo tokių virusų ir sumokėjų jų reikalaujamą mokestį taip ir neatgavo savo failų..

Vos tik Trojan.Cryptolocker patenka į sistemą, jis į ją parsiunčia susijusį virusą ir tuomet pasislepia kompiuteryje. Taip šis trojanas laukia papildomų komandų iš savo savininkų (hakerių). Jie gali panaudoti šį virusą kitų pavojingų programų platinimui, legalių svetainių užblokavimui, asmeninės informacijos rinkimui ir taip toliau. Be to, tokie virusai kaip Trojan.Cryptolocker gali sukelti sistemos sulėtėjimus, naršyklės peradresavimus ir panašias pavojingas veiklas. Taigi, delsti ir atidėlioti Trojan.Cryptolocker pašalinimą yra NELEISTINA!Tam j8s galite naudoti tokias programas kaip Reimage.

Kaip Trojan.Cryptolocker gali užkrėsti mano kompiuterį?

Klausimai apie Trojan.Cryptolocker

Perspėjame, kad Trojan.Cryptolocker gali bandyti patekti į jūsų kompiuterį dviem būdais – kaip „svarbaus“ el. laiško priedas arba kaip „naudingas“ perspėjimas apie trūkstamus programų atnaujinimus. Paprastai, pirmas variantas yra naudojamas štai kaip: auka gauna laišką, kuris, anot pateiktos informacijos, atrodo taip tarsi priklausytų valstybinei institucijai, svarbiam asmeniui ar tiesiog žymiai kompanijai. Toks laiškas turi prisegtuką, kuriame ir slepiasi Trojan.Cryptolocker ar kita pavojinga programa. Atsisiuntus šį „priedą“ į sistemą, trojanas atsiunčia su juo susijusį virusą ir užkrečia kompiuterį. Jeigu yra naudojamas antras atvejis, tuomet Trojan.Cryptolocker plinta kaip ypač reikalingas programos atnaujinimas. Jis yra pasiūlomas naudojant melagingą pranešimą, kuris gali pasirodyti lankantis bet kokioje svetainėje.

Kaip pašalinti Trojan.Cryptolocker virusą?

Jei manote, kad jūsų kompiuteryje slepiasi šis arba panašus virusas, pagrindinis dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra šio viruso pašalinimas. Tai jūs galite žemiau pateiktų instrukcijų pagalba.

Galiausiai, mes turime pridėti, kad jums reikia iš anksto pagalvoti apie jums svarbių failų papildomas kopijas, nes, kaip jau perspėjome, Trojan.Cryptolocker yra naudojamas ransomware kategorijai priskiriamų virusų platinimui. Siekdami sužinoti kaip jūs galite apsaugoti savo failus, perskaitykite šį straipsnį: Kodėl yra svarbu turėti atsargines failų kopijas ir kaip galima jas pasidaryti?

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Trojan.Cryptolocker pašalinimas:

Kaip ištrinti Trojan.Cryptolocker naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Trojan.Cryptolocker šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Trojan.Cryptolocker pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Trojan.Cryptolocker naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Trojan.Cryptolocker pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Trojan.Cryptolocker sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Trojan.Cryptolocker prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-trojan-cryptolocker.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Trojan.Cryptolocker