Sudėtingumo skalė:  
  (95/100)

Locker virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Ransomware

Kas yra Locker virusas?

Locker virusas (taip pat galima rasti pavadinimais Locker v1.7, Locker V2.16, Locker v2.60, Locker v3.5.3, Locker v.3.49 ir Locker V5.52) yra ypač pavojinga programa, kuri veikia taip kaip ir sufleruoja jos pavadinimas. Vos tik ji patenka į kompiuterį, ši programa „užrakina“ visus jame esančius failus. Bandant juos atidaryti, auka yra perspėjama, kad kiekvienas iš failų buvo užšifruotas. Jų iššifravimui reikalingas tam tikras „ranktas“ (skaičių kombinacija), kurią gauti galima tik sumokėjus Locker viruso prašomą mokestį, kuris siekia 0.1 BTC (bitkoino, daugiau apie šią valiutą galite rasti čia: Bitcoin virusas).

Vos tik Locker sugeba užkrėsti kompiuterį, šis virusas užsiima šių failų užšifravimu:

3fr, .accdb, .ai, .arw, .bay, .cdr, .cer, .cr2, .crt, .crw, .dbf, .dcr, .der, .dng, .doc, .docm, .docx, .dwg, .dxf, .dxg, .eps, .erf, .indd, .jpe, .jpg, .kdc, .mdb, .mdf, .mef, .mrw, .nef, .nrw, .odb, .odm, .odp, .ods, .odt, .orf, .p12, .p7b, .p7c, .pdd, .pef, .pem, .pfx, .ppt, .pptm, .pptx, .psd, .pst, .ptx, .r3d, .raf, .raw, .rtf, .rw2, .rwl, .srf, .srw, .wb2, .wpd, .wps, .xlk, .xls, .xlsb, .xlsm, .xlsx

Taigi, jis gali atimti iš jųsų tokius failus kaip jums brangios nuotraukos, muzikos failai, su jūsų verslu susiję failai, jums svarbūs dokumentai ir pan. Vienintelė išeitis siekiant iššifruoti šiuos failus yra per 72 valandas sumokėti šio viruso reikalaujamą mokestį. Jei nukentėjęs asmuo to nepadaro, pirmiausia šis mokestis yra padidinamas iki 1.0 BTC. Vėliau dokumentų iššifravimui reikalingas kodas yra paprasčiausiai sunaikinamas.

Ką galima padaryti siekiant išspręsti šią problemą? Visų pirma, jūs turite kuo skubiau pašalinti Locker virusą iš sistemos ir užkirsti kelią kitų jums svarbių failų užšifravimui. Beje, jums taip pat reikėtų susirasti jūsų užblokuotų failų atsargines kopijas. Jei jūs vis dar nežinote, kaip jūs galite jas pasidaryti, perskaitykite šį straipsnį: Kodėl yra svarbu turėti atsargines failų kopijas ir kaip galima jas pasidaryti? Jei neturite tokių kopijų,pabandykite šias programas: R-studio, Photorec. Deja, jei jos jums nepadėjo, tai reiškia, kad jūsų failai yra pasmerkti…

Locker viruso pašalinimui mes jums rekomenduojame Reimage, kuri puikiai atliko savo darbą kai mes testavome šį virusą.

Locker virus

Kaip Locker virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip ir daugelis kitų ransomware kategorijai priskiriamų virusų (Cryptolocker [Cryptolocker], CTB Locker [CTB Locker] ir pan.), šis virusas yra platinamas naudojant melagingus el. laiškus. Dažniausiai šie laiškai turi pridėtą užkrėstą priedą, kurį atsisiuntus į kompiuterį jis yra užkrečiamas vienu iš prieš tai minėtų virusų. Beje, tokie laiškai taip pat gali turėti melagingų nuorodų, kurios veikia taip pat kaip ir prieš tai minėti priedai. Beje, jeigu nenorite savo kompiuteryje pamatyti Locker viruso, jūs taip pat turite vengti melagingų pranešimų, kurie paprastai praneša apie trūkstamus atnaujinimus. Prašome netikėti tokiais perspėjimais, nes kitaip jūs galite susidurti su rimtomis problemomis, tokiomis kaip jau minėtas jums svarbių failų praradimas.

Kaip pašalinti Locker virusą?

Jei jūs esate vienas iš Locker ransomware viruso aukų, jums reikėtų neeikvoti savo laiko ir pašalinti šį virusą iš kompiuterio. Tam galite naudoti šias programas: Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes.

Jei norite atkurti ryšį su jums brangiais failais, pabandykite naudoti vieną iš šių programų: R-studio, Photorec, Kaspesky Ransomware Decryptor.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Locker virusas ekrano nuotrauka
Locker virusas ekrano nuotrauka

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-locker-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis