Locker viruso šalinimas

Locker viruso pašalinimas

Kas yra Locker virusas?

Kas yra Locker virusas?

Locker virusas (taip pat galima rasti pavadinimais Locker v1.7, Locker V2.16, Locker v2.60, Locker v3.5.3, Locker v.3.49 ir Locker V5.52) yra ypač pavojinga programa, kuri veikia taip kaip ir sufleruoja jos pavadinimas. Vos tik ji patenka į kompiuterį, ši programa „užrakina“ visus jame esančius failus. Bandant juos atidaryti, auka yra perspėjama, kad kiekvienas iš failų buvo užšifruotas. Jų iššifravimui reikalingas tam tikras „ranktas“ (skaičių kombinacija), kurią gauti galima tik sumokėjus Locker viruso prašomą mokestį, kuris siekia 0.1 BTC (bitkoino, daugiau apie šią valiutą galite rasti čia: Bitcoin virusas).

Vos tik Locker sugeba užkrėsti kompiuterį, šis virusas užsiima šių failų užšifravimu:

3fr, .accdb, .ai, .arw, .bay, .cdr, .cer, .cr2, .crt, .crw, .dbf, .dcr, .der, .dng, .doc, .docm, .docx, .dwg, .dxf, .dxg, .eps, .erf, .indd, .jpe, .jpg, .kdc, .mdb, .mdf, .mef, .mrw, .nef, .nrw, .odb, .odm, .odp, .ods, .odt, .orf, .p12, .p7b, .p7c, .pdd, .pef, .pem, .pfx, .ppt, .pptm, .pptx, .psd, .pst, .ptx, .r3d, .raf, .raw, .rtf, .rw2, .rwl, .srf, .srw, .wb2, .wpd, .wps, .xlk, .xls, .xlsb, .xlsm, .xlsx

Taigi, jis gali atimti iš jųsų tokius failus kaip jums brangios nuotraukos, muzikos failai, su jūsų verslu susiję failai, jums svarbūs dokumentai ir pan. Vienintelė išeitis siekiant iššifruoti šiuos failus yra per 72 valandas sumokėti šio viruso reikalaujamą mokestį. Jei nukentėjęs asmuo to nepadaro, pirmiausia šis mokestis yra padidinamas iki 1.0 BTC. Vėliau dokumentų iššifravimui reikalingas kodas yra paprasčiausiai sunaikinamas.

Ką galima padaryti siekiant išspręsti šią problemą? Visų pirma, jūs turite kuo skubiau pašalinti Locker virusą iš sistemos ir užkirsti kelią kitų jums svarbių failų užšifravimui. Beje, jums taip pat reikėtų susirasti jūsų užblokuotų failų atsargines kopijas. Jei jūs vis dar nežinote, kaip jūs galite jas pasidaryti, perskaitykite šį straipsnį: Kodėl yra svarbu turėti atsargines failų kopijas ir kaip galima jas pasidaryti? Jei neturite tokių kopijų,pabandykite šias programas: R-studio, Photorec. Deja, jei jos jums nepadėjo, tai reiškia, kad jūsų failai yra pasmerkti…

Locker viruso pašalinimui mes jums rekomenduojame FortectIntego, kuri puikiai atliko savo darbą kai mes testavome šį virusą.

Locker virus

Kaip Locker virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip ir daugelis kitų ransomware kategorijai priskiriamų virusų (Cryptolocker [Cryptolocker], CTB Locker [CTB Locker] ir pan.), šis virusas yra platinamas naudojant melagingus el. laiškus. Dažniausiai šie laiškai turi pridėtą užkrėstą priedą, kurį atsisiuntus į kompiuterį jis yra užkrečiamas vienu iš prieš tai minėtų virusų. Beje, tokie laiškai taip pat gali turėti melagingų nuorodų, kurios veikia taip pat kaip ir prieš tai minėti priedai. Beje, jeigu nenorite savo kompiuteryje pamatyti Locker viruso, jūs taip pat turite vengti melagingų pranešimų, kurie paprastai praneša apie trūkstamus atnaujinimus. Prašome netikėti tokiais perspėjimais, nes kitaip jūs galite susidurti su rimtomis problemomis, tokiomis kaip jau minėtas jums svarbių failų praradimas.

Kaip pašalinti Locker virusą?

Jei jūs esate vienas iš Locker ransomware viruso aukų, jums reikėtų neeikvoti savo laiko ir pašalinti šį virusą iš kompiuterio. Tam galite naudoti šias programas: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Jei norite atkurti ryšį su jums brangiais failais, pabandykite naudoti vieną iš šių programų: R-studio, Photorec, Kaspesky Ransomware Decryptor.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis