RegCure Pro apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

Dėmesio! ParetoLogic kompanija nutraukė RegCure Pro programos gamybą ir tobulinimą. Nors tai buvo itin efektyvus kompiuterio optimizavimo įrankis, šiuo metu šios programos efektyvumas yra gana abejotinas. Anot kompiuterių ekspertų, RegCure Pro gali informuoti jus apie klaidingas kompiuterio problemas, nes programos duomenų bazė jau kuris laikas nebuvo neatnaujinta.

RegCure Pro vis dar galima atsisiųsti iš programos oficialios svetainės. Be to, ji vis dar yra platinama per trečiųjų šalių svetaines. Vis dėlto, turime jus perspėti, jog jų siūlomos versijos yra nelegalios. Nors ši programa ir nėra pavojinga, šiuo metu Internete platinama versija yra visiškai neefektyvi.

Jeigu esate vienas iš RegCure Pro vartotojų, jums rekomenduojame pakeisti programą į FortectIntego ar kitą patikimą kompiuterio apsaugos ir darbo optimizavimo programą. 

RegCure Pro yra patikima kompiuterio registro tvarkymui skirta programa, kuri priklauso ParetoLogic kompanijai. Šios programos pagalba galima panaikinti registro klaidas, pagerinti kompiuterio darbo našumą bei jo greitį. Be to, ji taip pat žada padidinti kompiuterio atmintį, pagerinti jo pasileidimo laiką, užblokuoti nepageidaujamus procesus, pašalinti pavojingai programinei įrangai priklausančius failus ir pan.

Atsižvelgiant į jo kūrėjų pateikiamą informaciją, ReguCure Pro sistemos tikrinimas yra labai preciziškas, taigi jo pagalba žmonės gali surasti net mažiausias registro klaidas, kurios paprastai ir trukdo optimaliam kompiuterio darbui.

Be to, RegCure Pro taip pat garantuoja konfidencialios informacijos apsaugą ir gali padėti jums užkirsti kelią slaptažodžių, prisijungimo informacijos, kredito kortelių, banko duomenų ir panašios informacijos netekimui. Dabartinė šios programos versija yra 3.1.6. Nemokama RegCure Pro versija gali būti įrašyta į Windows XP, Vista, 7 ir 8 operacines sistemas.

RegCure Pro bandymų rezultatai:

Virusai.lt komanda taip pat išbandė RegCure Pro keletame skirtingai užkrėstų kompiuterių. Norėdami sėkmingai atsisiųsti ir įrašyti šią programą į savo kompiuterį, jūs turite savo kietajame diske turėti 20 MB laisvos vietos bei prijungtą interneto ryšį. Vis dėl to, norėdami naudoti šią programą be jokių problemų jūs turėtumėte pasirūpinti, kad jūsų kompiuteryje būtų šiek tiek daugiau vietos nei yra nurodoma.

Kai tik RegCure Pro programa buvo įrašyta į mūsų kompiuterius, ji iškarto pasiūlė patikrinti sistemos būklę. Reikia pasakyti, kad ją tikrai yra lengva suprasti ir jums neturėtų kilti jokių problemų su šios programos naudojimu. Paprastai, paleidus tokias programas kaip ši ir pradėjus tikrinti kompiuterį bei jo problemines sritis, kompiuterio efektyvumas sumažėja, tačiau mes to nepastebėjome naudodami RegCure Pro.

Vis dėl to, norėdami jeigu norite visiškai to išvengti turėtumėte tiesiog suplanuoti šios programos paleidimą ateičiai. Vos tik programa baiga sistemos tikrinimą, ji nurodo pavojingus failus ir pasiūlo juos pašalinti. Daugeliu atvejų, jums tereikia paspausti „Delete“ ir jūs pašalinsite juos iš kompiuterio.

Taigi, kodėl yra verta rinktis RegCure Pro?

Apibendrinant galime teigti, jog RegCure Pro yra patikima programa, kuri gali būti lengvai pritaikoma siekiant sutvarkyti asmeninius žmonių kompiuterius. Vis dėl to, vargu ar ši programa gali būti naudojama siekiant apsisaugoti nuo sudėtingų kompiuterinių infekcijų bei tikrai pavojingų programų. Dėl to RegCure Pro mes rekomenduojame naudoti tik kartu su kitomis antivirusinėmis programomis.

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jake Doevan yra vienas iš Virusai.lt naujienų redaktorių. Vos tik baigęs komunikacijos ir žurnalistikos studijas, jis susidomėjo IT industrija.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis