Private Internet Access apžvalga

Private Internet Access – į privatumą orientuota VPN paslauga, neleidžianti trečiosioms šalims ir vyriausybei jūsų šnipinėti

Private Internet Access VPN (dar žinoma kaip PIA) yra virtualaus privataus tinklo (VPN) paslauga, kurią 2010 m. paleido JAV įsikūrusi įmonė, registruota tuo pačiu pavadinimu. Pagrindinis įrankio tikslas – užmezgant ryšį per nuotolinį serverį ir šifruojant vartotojo IP adresą užtikrinti privatumą internete ir užkirsti kelią korporacijų, kibernetinių nusikaltėlių bei vyriausybės šnipinėjimui.

Šis JAV įsikūręs VPN paslaugų teikėjas šiuo metu yra pripažintas vienu populiariausių JAV, Kinijoje, Europoje, Rusijoje ir kituose žemynuose. Jis užtikrina stabilų ryšį 3303 serveriuose, 48 šalyse ir pasižymi aukšta reputacija dėl pažangaus VPN tuneliavimo, daugiasluoksnės saugumo sistemos, veikimo TCP/IP sąsajoje ar branduolio lygmeniu, griežtos jokių įrašų politikos, karinio lygio internetinių duomenų šifravimo ir ypač greito veikimo.

Private Internet Access VPN paslauga suderinama su visais OS tipais, įskaitant Windows, Linux, Mac, iOS ir Android.

Be to, paslauga gali būti naudojama kaip Opera, Mozilla Firefox ir Google Chrome žiniatinklio naršyklių plėtinys. Įrankį galima pritaikyti pagal vartotojo pageidavimus dėl plataus personalizavimo pasirinkimo.

Be vartotojų IP maskavimo, Private Internet Access įrankis turi daugybę papildomų funkcijų, įskaitant „Kill Switch“, apsaugą nuo DNS atskleidimo ir apsaugą nuo IP adreso atskleidimo. Naudojant šį VPN įrankį nereikės išleisti pinigų reklamų blokavimo programoms, nes jame yra įmontuota „Mace“ funkcija, kuri atpažįsta trečiųjų šalių reklamas ir automatiškai jas blokuoja.

Milijonai žmonių išbandė visas Private Internet Access VPN teikiamas paslaugas. Dauguma jų pripažįsta, kad šis įrankis yra galinga, daugybę funkcijų turinti VPN programa už prieinamą kainą. Šioje apžvalgoje paaiškinsime, kodėl turėtumėte tapti vienu iš programos klientų, kokie yra šios įrankio pliusai, kokius privalumus jis suteikia ir kaip ją įsigyti bei pradėti naudotis.

Pavadinimas Private Internet Access VPN
Privatumas
 • Nerenka informacijos, susijusios su vartotojų naršymo internete įpročiais

 • Remiasi griežta jokių naršymo žurnalų kaupimo politika

 • Šifruoja duomenis, slepia IP adresą, kad vartotojas liktų anonimu

Planai Galimi trys planai: 1 mėnesio, 6 mėnesių ir 18 mėnesių. Kaina priklauso nuo plano ir nuolaidų, todėl svyruoja nuo 2,66€ iki 9,29€.
Protokolai IKEv2/IPSec, L2TP/IPSec, OpenVPN (TCP/UDP), WireGuard
Šifravimas AES-128, AES-256
Saugumo funkcijos
 • Apsauga nuo DNS atskleidimo
 • Pirmojo lygmens DNS
 • Apsauga nuo IPV6 atskleidimo
 • Palaiko TCP Port 443
 • VPN Kill Switch funkcija
 • Apsauga nuo WebRTC atskleidimo
Papildomos paslaugos Reklamų blokavimas, SOCKS, Split Tunneling funkcija.

Private Internet Access VPN nesaugo jokio tipo ir laikotarpio žurnalų. Tai viena iš funkcijų, leidžiančių šiai programinei įrangai išsiskirti iš visos VPN minios. Programinės įrangos kūrėjai laikosi griežtos jokių žurnalų politikos, o tai reiškia, kad ji niekada nefiksuoja kažkokios tinklu perduodamos žurnalo informacijos.

Griežta saugumo politika užtikrina, kad asmeniniai duomenys nebus nutekinti, kai prisijungsite, atsisiųsite turinį ar kažko ieškosite internete. Private Internet Access nekaupia informacijos apie vartotojus, tad privatūs duomenys niekada nerašomi į kietuosius diskus, o trečiosios šalys negali matyti informacijos, susijusios su vartotojų veikla internete.

Duomenų ir ryšio šifravimas – saugumui užtikrinti

Private Internet Access arba PIA yra vienas saugiausių VPN rinkoje. Jis remiasi patikimu šifravimo modeliu, kad paslėptų naudotojo IP adresą ir interneto srautą. Įrankis palaiko kelis protokolus, įskaitant „OpenVPN“, „WireGuard“, „IKEv2“ ir „L2TP/IPSec“, taip pat suteikia naudotojams galimybę rinktis tarp UDP ir TCP ryšių.

Pagal numatytuosius nustatymus PIA šifruoja interneto ryšį su OpenVPN ir AES 128-bit šifravimo algoritmu. Nepaisant to, naudotojai gali pakeisti šifravimo modelį ir vietoj jo naudoti AES-256 (CBC arba GCM) šifrą. Duomenų autentifikavimo ir VPN šifravimas pagal numatytuosius nustatymus yra nustatytas į RSA-2048 ir SHA-256.

Vartotojai gali pakeisti šifravimo lygį, nustatyti RSA-4096 ir SHA-384 arba išjungti šifravimą apskritai. Galimybė keisti šifravimo metodus yra labai vertinama, nes stipresnis šifravimas reiškia lėtesnę interneto spartą. Todėl žmonės gali nuspręsti pasikliauti silpnesniu šifravimo modeliu, kad padidintų paslaugos greitį.

PIA šifravimo modelis

PIA šiuo metu kuria naują „WireGuard“ VPN protokolo palaikymą, kuris, remiantis naujausiais bandymais, pagerina VPN ryšio greitį ir leidžia išlaikyti aukščiausią įmanomą privatumą ir saugumo lygį.

Kita PIA palaikoma funkcija – integruota apsauga nuo IPv4 ir IPv6 atskleidimo, DNS paviešinimo ir VPN išjungimo mygtuko platformose. Be interneto srauto ir IP adreso šifravimo, VPN įrankis turi daug papildomų funkcijų. Dauguma jų yra skirtos patyrusiems vartotojams, kad būtų suteiktos pažangios saugumo galimybės. O jos yra tokios:

 • VPN Kill Switch;
 • SOCKS5 tarpinis serveris;
 • Apsauga nuo kenkėjiškų programų ir stebėjimo;
 • Split-tunneling funkcija;
 • Prievadų peradresavimas.

Šiuos PIA nustatymus galima įjungti rankiniu būdu. Tie, kurie naudoja PIA Google Chrome naršyklės plėtinį, gali įjungti funkciją, kuri leidžia blokuoti prieigą prie vietos, slapukų, svetainės nuorodų ir kitų nustatymų.

PIA Mac kompiureriams

Private Internet Access įdiegimas ir suderinamumas su operacinėmis sistemomis

Skirtingai nuo daugumos konkurentų, Private Internet Access VPN veikia visų tipų operacinėse sistemose, įskaitant:

 • Windows
 • Linux
 • macOS
 • iOS
 • Android.

Prieinama mobilioji ir darbalaukiui skirtos versijos, taip pat Mozilla Firefox, Opera ir Google Chrome interneto naršyklių plėtiniai. Negana to, paslauga suderinama su srautiniais įrenginiais, tokiais kaip „Amazon Fire TV Stick“. Be to, PIA gali būti naudojama iki dešimties įrenginių vienu metu, todėl ši paslauga yra lyderė, nes suteikia kelių įrenginių naudojimo vienu metu galimybę.

Šią programą lengva įdiegti. Pasirinkite planą, kuris atitinka jūsų pageidavimus (mėnesinį, 6 mėn., metinį), sumokėkite reikiamą sumą ir paleiskite atsisiųstą diegimo failą. Nors procesas iš pradžių gali pasirodyti gana sudėtingas, nepasmerkite irašymo žingsnių dėl rafinuotos išvaizdos.

Iš tiesų, ši sąsaja yra patogi naudotojui ir nustatymų keitimui nereikia techninių žinių. Nustatykite tamsų arba šviesų režimą, pasirinkite kalbą iš 19 prieinamų kalbų ir pasirinkite kompaktišką numatytąjį režimą, arba detalųjį režimą, kurį įgalinus rodomas sparčiųjų nustatymų meniu, našumo ataskaita, prenumeratos tipas ir kt.

PIA veikia daugelyje platformų

Greitis, našumas, neribota prieiga prie interneto

Yra žinoma, kad apskritai VPN programos lėtina interneto ryšį ir atsisiuntimo greitį, nes apkrauna sistemą. Nepaisant to, profesionali VPN paslauga iš esmės neturėtų lėtinti interneto spartos ir neigiamai veikti kompiuterio ar kito įrenginio darbo. PIA yra ta VPN programa, kuri nedaro neigiamos įtakos interneto greičiui.

Tie, kuriems nereikia stipraus šifravimo, gali taikyti individualius nustatymus, atsižvelgiant į reikiamas funkcijas ir susilpninti šifravimą, kad padidintų interneto greitį, jei šis atrodo per lėtas.

Personal Internet Access greitis

Nepaisant galimų trikdžių gėl stipraus šiifravimo ir interneto greičio, naudodamiesi PIA žmonės gauna neribotą prieigą prie JAV, JK, Olandijos, Kanados, Rumunijos, Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos ir Šveicarijos interneto paslaugų. Apribojimų, kurie nustatomi konretiems regionams, apėjimas dažnai yra svarbiausia funkcija vartotojams, kurie siekia ne apsaugoti savo privatumą, o tiesiog naudotis tokiomis paslaugomis kaip „Netflix“, „BBC“, „Player“, „Hulu“, „Disney+“ ir daugeliu kitų, kurios dažnai nėra prienamos arba kitaip ribojamos konkrečioms šalims.

Yra daugybė paslaugų, kurios pagrįstos griežta cenzūros politika, pavyzdžiui, žmonės iš Kinijos turi labai ribotą prieigą prie interneto tinklapių, paslaugų. Taigi PIA gali padėti apeiti šiuos apribojimus. Be to, kad atblokuotų IPT ar užkardą, PIA VPN taip pat gali atrakinti įvairius dlainimosi, piratavimo, translaicijų puslapius, kuriuos užblokavo jūsų interneto tiekėjas.

Personal Internet Access atidaro Netflix

Įrenginiai, kaina ir planai

Jei svarstote įsigyti Private Internet Access paslaugos prenumeratą, galite rinktis iš trijų pagrindinių planų. Norintiems išbandyti šią paslaugą, siūloma vieno mėnesio prenumerata už 9,29€ mokestį. Tie, kurie jau patenkinti paslauga, gali sutaupyti pinigus užsisakydami Private Internet Access šešiems mėnesiams už 55,74€. Tačiau paslaugos teikėjas dažnai siūlo nuolaidas.

Šiuo metu šešių mėnesių prenumeratą galima įsigyti už 34,00€ vienkartinį mokestį arba už 5,67€ per mėnesį. Geriausia kaina taikoma užsisakantiems paslaugą vieneriems metams. Įprastas metinis mokestis yra 130,06€. Tačiau šiuo metu žmonės gali pasinaudoti 71% nuolaida, taip mokėdami 2,66€ per mėnesį arba 37,19€ per metus ir drauge gauti dovaną – du paslaugos mėnesius nemokamai.

Personal Internet Access kaina

PIA paslaugų kaina gali skirtis, tačiau kuo ilgesnę prenumeratą įsigysite, tuo mažesnė bus taikoma kaina. Be to, kūrėjai dažnai siūlo nuolaidas programos įsigyjimui. PIA kaina yra prieinama kiekvienam. Be to, pirkinys nerizikingas, nes kiekvienas, įsigijęs licenciją ir besijaučiantis nepatenkintu, gali pasinaudoti 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir pasirinkti kitą produktą.

Svarbu pabrėžti, kad su PIA prenumerata naudotojai gali vienu metu naudotis paslauga iki 10 įrenginių. Todėl galite apsaugoti visus tuo pačiu metu naudojamus įrenginius, turėdami tik vieną paslaugų prenumeratą. Be to, registruotiems naudotojams teikiama 24/7 pagalba (tik anglų kalba), konsultavimas realiu laiku (nuo pirmadienio iki penktadienio), pilna DUK duomenų bazė ir susiję straipsniai, padedantys išspręsti bet kokius su PIA paslaugomis ir fukncijomis susijusius klausimus.

Private Internet Access VPN įvertinimas

Apžvelgdami Private Internet Access VPN, išskyrėme pagrindines priežastis, kodėl ši paslauga yra naudinga ir kodėl žmonės turėtų pasirinkti būtent šį įrankį. Visų pirma, PIA suteikia kibernetinio privatumo apsaugą, užtikrina anonimiškumą naršant internete, nekaupia duomenų apie jus ir nekaupia jokios privačios informacijos apie savo naudotojus.

Be to, ne tik vyriausybė negalės jūsų šnipinėti. Naudodamiesi PIA, galėsite apeiti cenzūros politiką, užkardas, trečiųjų šalių slapukus, šnipinėjimo programas ir išjungti pavojingas ar nepageidaujamas trečiųjų šalių programas. Dėl tokių papildomų funkcijų galėsite saugiau naršyti internete.

Nors apskritai VPN gali sulėtinti atsisiuntimo spartą arba šiek tiek paveikti interneto apkrovos greitį, dabartinė skaitmeninė era skatina žmones imtis atsargumo priemonių, siekiant apsaugoti savo kibernetinį privatumą ir išsivalyti savo naršymo kelią nuo kenkėjiškų programų, kurios gali tykoti bet kur.

PIA prenumeratos pirkimas yra puikus pasirinkimas, nes gausite daugybę funkcijų turinčią paslaugą už prieinamą kainą. Su viena prenumerata galėsite apsaugoti iki 10 naudojamų įrenginių, neatsižvelgiant į jų palaikomą operaciną sistemą – ar tai būtų Windows, Mac, iPhone, ar Linux įrenginys.

Jei vis tiek kyla abejonių, primygtinai rekomenduojame išbandyti vieno mėnesio prenumeratą, įsitikinti programos reikalingumu ir patikimumu. Nieko neprarasite, nes galėsite susigrąžinti pinigus per 30 dienų, jei paaiškės, kad VPN paslauga jums nereikalinga.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Private Internet Access Laimės
garantija
Parsisiųsk
Private Internet Access Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Private Internet Access, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Private Internet Access turi ribotą nemokamą skenavimą. Private Internet Access pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Private Internet Access programos licenziją.
Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Linas Kiguolis yra ne tik vienas iš Virusai.lt tinklalapio naujienų redaktorių, bet ir tikras socialinių tinklų guru, kuris kasdien dalinasi pačia naujausia informacija apie kibernetinį saugumą įvairiose platformose. Jo išsilavinimas informacinių technologijų srityje leidžia ištirti net ir pačias tamsiausias kiberneti...

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink