Kas yra Osiris.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Julija Splinters - -

Kas yra žinoma apie Osiris.dll failą?

Osiris.dll failas yra pavojingas .dll failas, kuris yra susijęs su Osiris virusu. Šis virusas yra viena iš Locky viruso versijų, kurių tarpe yra .aesir failo plėtinio virusas, .zzzzz failo plėtinio virusas, Thor virusas, Odin virusas ir kt. kompiuterinės infekcijos. Atrodo, jog šįkart hakeriai įkvėpimo nusprendė pasisemti iš Egiptiečių mitologijos ir visus savo virusus pavadino dievų vardais. Vos tik kuris iš jų patenka į kompiuterio sistemą, į ją įrašo jam reikalingus failus (tame tarpe ir osiris.dll) ir pradeda aukos failų užšifravimo procesą. .dll tipo failai paprastai yra naudojami pagerinti kelių skirtingų programų sąveiką ir vienu metu inicijuoti net keletą reikalingų funkcijų. Be to, tokie failai užima mažiau vietos nei įprasti .exe failai, juos yra daug sunkiau pašalinti iš sistemos.

Kaip veikia Osiris virusas?

Palyginti su kitais išpirkos reikalaujančiais virusais, Locky yra laikomas pavojingiausia kompiuterine infekcija. Ši programa failų užšifravimui naudoja AES ir RSA šifravimo algoritmus, kurie šiuos failus visiškai užblokuoja ir vienintelis būdas juos atgauti yra dviejų skirtingų kodų suvedimas į tam duotus laukelius. Osiris yra viena iš Locky viruso atmainų, kuri siekia to paties tikslo – priversti savo aukas sumokėti tam tikro dydžio išpirką. Dažniausiais šis virusas į kompiuterį patenka kaip itin svarbi žinutė nuo kokios nors valstybinės institucijos. Prieš patikėdami tokia žinute, atkreipkite dėmesį į siuntėjo vardą, žinutės tekstą ir kitus laiško komponentus. Tai jums padės išvengti tokių virusų kaip Osiris ransomware.

Kai tik šis virusas patenka į kompiuterį, jis į sistemą įrašo Osiris.dll failą. Įdomu tai, kad dažniausiai šis failas yra užmaskuojamas .spe failo plėtinio pagalba. Virusas taip pat į Windows operacinę sistemą integruoja Rundll32.exe bei kitus failus. Kai šis procesas yra užbaigiamas, Osiris pradeda ieškoti aukai svarbių failų ir juos užkoduoja.

Kaip atsikratyti Osiris viruso ir osiris.dll?

Tokio viruso pasirodymas kompiuteryje jo savininkui reiškia tikrai blogą žinią. Jeigu toks virusas patenka į įmonės kompiuterį, jis užšifruoja visus tinkle esančius failus ir pradeda reikalauti išpirkos. Laimei, jūs galite pašalinti Osiris.dll ir panašius virusus tokių programų kaip Reimage ar Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus pagalba. Vis dėlto, viruso pašalinimas nesugrąžins jums jūsų failų. Tam turetumėte sekti šiame aprašyme pateiktas instrukcijas. 

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Apie autorių

Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-osiris-dll.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink