Kas yra Osiris.dll? Ar turėčiau tai pašalinti?

Kas yra žinoma apie Osiris.dll failą?

Osiris.dll failas yra pavojingas .dll failas, kuris yra susijęs su Osiris virusu. Šis virusas yra viena iš Locky viruso versijų, kurių tarpe yra .aesir failo plėtinio virusas, .zzzzz failo plėtinio virusas, Thor virusas, Odin virusas ir kt. kompiuterinės infekcijos. Atrodo, jog šįkart hakeriai įkvėpimo nusprendė pasisemti iš Egiptiečių mitologijos ir visus savo virusus pavadino dievų vardais. Vos tik kuris iš jų patenka į kompiuterio sistemą, į ją įrašo jam reikalingus failus (tame tarpe ir osiris.dll) ir pradeda aukos failų užšifravimo procesą. .dll tipo failai paprastai yra naudojami pagerinti kelių skirtingų programų sąveiką ir vienu metu inicijuoti net keletą reikalingų funkcijų. Be to, tokie failai užima mažiau vietos nei įprasti .exe failai, juos yra daug sunkiau pašalinti iš sistemos.

Kaip veikia Osiris virusas?

Palyginti su kitais išpirkos reikalaujančiais virusais, Locky yra laikomas pavojingiausia kompiuterine infekcija. Ši programa failų užšifravimui naudoja AES ir RSA šifravimo algoritmus, kurie šiuos failus visiškai užblokuoja ir vienintelis būdas juos atgauti yra dviejų skirtingų kodų suvedimas į tam duotus laukelius. Osiris yra viena iš Locky viruso atmainų, kuri siekia to paties tikslo – priversti savo aukas sumokėti tam tikro dydžio išpirką. Dažniausiais šis virusas į kompiuterį patenka kaip itin svarbi žinutė nuo kokios nors valstybinės institucijos. Prieš patikėdami tokia žinute, atkreipkite dėmesį į siuntėjo vardą, žinutės tekstą ir kitus laiško komponentus. Tai jums padės išvengti tokių virusų kaip Osiris ransomware.

Kai tik šis virusas patenka į kompiuterį, jis į sistemą įrašo Osiris.dll failą. Įdomu tai, kad dažniausiai šis failas yra užmaskuojamas .spe failo plėtinio pagalba. Virusas taip pat į Windows operacinę sistemą integruoja Rundll32.exe bei kitus failus. Kai šis procesas yra užbaigiamas, Osiris pradeda ieškoti aukai svarbių failų ir juos užkoduoja.

Kaip atsikratyti Osiris viruso ir osiris.dll?

Tokio viruso pasirodymas kompiuteryje jo savininkui reiškia tikrai blogą žinią. Jeigu toks virusas patenka į įmonės kompiuterį, jis užšifruoja visus tinkle esančius failus ir pradeda reikalauti išpirkos. Laimei, jūs galite pašalinti Osiris.dll ir panašius virusus tokių programų kaip FortectIntego ar SpyHunter 5Combo Cleaner pagalba. Vis dėlto, viruso pašalinimas nesugrąžins jums jūsų failų. Tam turetumėte sekti šiame aprašyme pateiktas instrukcijas. 

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink