Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Bitcoin viruso šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Rgs 2019 atnaujinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Trojanai

Kuo pavojingas yra Bitcoin virusas?

Bitcoin virus

Bitcoin virusas (taip pat galima rasti pavadinimu BitcoinMiner) yra ypač pavojingas trojanas, kuris yra naudojamas užkrėsti kompiuterius ir vėliau naudoti jų sistemos resursus siekiant sugeneruoti kuo daugiau Bitcoinų.

Tie, kas dar nėra girdėję apie Bitcoinus, turėtų žinoti, jog tai yra ypač populiarėjanti virtuali valiuta, kurios rinkos vertė šiuo metu siekia 1,4 milijardo JAV dolerių. Vis daugiau žmonių naudoja šią valiutą atlikdami savo piniginius sandorius, kadangi vis daugiau gerai žinomų ir tikrai patikimų kompanijų pripažįsta šią valiutą.

Bitcoinai nepriklauso jokioms pinigus reguliuojančioms organizacijoms. Jie yra generuojami naudojant kompiuterius bei jų atmintį, todėl nenuostabu kad hakeriai pradėjo kurti virusus nelegaliam jų generavimui.

Iš esmės, jūs vargu ar galite pastebėti, jog jūsų kompiuteris buvo užkrėstas Bitcoin viruso. Pasak ekspertų, ši pavojinga programa veikia tik tada, kai kompiuteris yra nenaudojamas. Vis dėlto, jeigu pastebėjote, kad jūsų kompiuterio sparta ženkliai sumažėjo, galite įtarti, kad jis yra užkrėstas.

Bitcoin virus

Kaip Bitcoin virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Anot ekspertų, Bitcoin virusas dažniausiai plinta per Skype tinklą ir įvairius socialinius tinklus. Paprastai, šis virusas slepiasi melaginguose pranešimuose, kurie teigia kažką panašaus į „this my favourite picture of you” ir pan. Žinoma, tokie pranešimai siekia įtikinti žmones atsisiųsti į kompiuterius užkrėstą failą arba paspausti ant užkrėstos nuorodos.

Jei norite išvengti Bitcoin viruso, venkite tokių pranešimų! Priešingu atveju, jūs leisite šiam virusui patekti į kompiuterį, prisijungti prie jam vadovaujančio serverio ir pradėti generuoti Bitcoinus.

Vis dėlto, tai nėra viskas ką gali atlikti šis virusas. Jis taip pat gali bandyti pavogti iš jūsų banko duomenis, įrašinėti jūsų klaviatūros klavišų paspaudimus arba parsisiųsti į kompiuterį dar daugiau pavojingų programų.

Kaip pašalinti Bitcoin virusą?

Jei manote, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas, jūs galite patikrinti jį ir pašalinti Bitcoin virusą Reimage arba SpyHunter 5Combo Cleaner programų pagalba. Nedelskite ir patikrinkite savo kompiuterį kai tik pastebėsite, kad jis sulėtėjo ir pradėjo dirbti garsiau nei visada.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Bitcoin virusas ekrano nuotrauka
Bitcoin virusas ekrano nuotraukaBitcoin virusas ekrano nuotraukaBitcoin virusas ekrano nuotrauka

Rankinis Bitcoin viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Bitcoin naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Bitcoin šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Bitcoin pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Bitcoin naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Bitcoin pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Bitcoin sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Bitcoin prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-bitcoin-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Bitcoin virus