Kokias antivirusines programas pasitelksime kovai su virusais 2017-aisiais?

Daugėjant nusikaltimų kibernetinėje erdvėje, vartotojai vis labiau rūpinasi kompiuterių saugumu. Deja, net ir padidėjęs vartotojų sąmoningumas dažnai nepadeda apsiginti nuo nuolat besikeičiančių ir vis agresyvesnių kenkėjiškų programų bei virusų. Kad ir kaip banaliai skambėtų, rizika užsikrėsti nepageidaujamais parazitais galima sumažinti praktiškai pritaikant jau daug kartų girdėtas saugaus naršymo internete taisykles. Taip pat labai svarbu naudojamuose įrenginiuose įdiegti patikimą antivirusinę įrangą ir nepamiršti reguliariai ją atnaujinti. Trumpai tariant, virusų paieškos ir naikinimo įrankiai yra svarbi šiuolaikinio kompiuterio dalis, reikalinga sustiprinti įrenginio atsparumą įvairiems kenkėjams, tokiems kaip reklaminiai virusai, šnipinėjantys naršyklės priedai ar užkrėsti sistemos optimizavimo įrankiai.

The best malware removal software of 2017

Šiandienėje kompiuterinio saugumo rinkoje gausu įvairiausių programų, siūlančių realaus laiko apsaugą, automatinį įrenginio tikrinimą nustatytais laiko intervalais, ar paprasčiausią sistemos skenavimą esant poreikiui. Tačiau svarbu suvokti, jog viena programa negali aprėpti visko iškart. Kad užtikrintumėte tinkamą kompiuterio apsaugą, ekspertai rekomenduoja derinti galingus antivirusinių programų paketus su lengvesniais, specializuotais įrankiais, anti-šnipinėjimo programomis ir t.t. Tokių programų taip pat yra labai daug ir įvairių, tad išsirinkti tinkamiausią gali būti pakankamai sudėtinga. Virusai.lt komanda neleis jums pasimesti. Šiame straipsnyje apžvelgsime patikimiausiais ir perspektyviausias programas, padėsiančias jūsų 2017-uosius paversti saugesniais.

1. Malwarebytes 3.0

Malwarebytes yra turbūt vienas iš žinomiausių ir plačiai pripažintų vardų kibernetinio saugumo srityje. Visai neseniai, Malwarebytes Anti-Malware kompanija išleido naują programos versiją, Malwarebytes 3.0, kuri, pasak kūrėjų, gali būti naudojama kaip pilnavertė antivirusinė programa. Be abejonės, tai — naujos kartos produktas, užtikrinantis apsaugą nuo kenkėjiškų programų, virusų-vagių, šnipinėjančių programų ir daugelio kitų. Svarbu pastebėti ir tai, jog Malwarebytes 3.0 lėtina sistemos darbą, tačiau greitas skenavimas iš dalies atperka šiuos nepatogumus. Programos Premium versija pasižymi realaus laiko apsaugos galimybe, geba blokuoti kenkėjiškus tinklapius bei atakas tinkle. Malwarebytes 3.0 galima išbandyti nemokamai, o po 14-os dienų bandomojo laikotarpio įsigyti metinę programos licenciją už $39.99. Detalesnė Malwarebytes 3.0 apžvalga pateikiama čia.

The best malware removal software of 2017

2. Plumbytes Anti-Malware

Plumbytes Anti-Malware yra puiki virusų šalinimo programa, kuri patiks mažiau informacinėse technologijose pažengusiems vartotojams. Programos dizainas paprastas ir aiškus, o valdymo skydas neužkrautas begale papildomų nustatymų. Daugiafunkcinis Plumbytes skenavimo algoritmas leidžia kompiuterį patikrinti labai greitai, tad jums neteks ilgai kentėti potencialiai pavojingų programų ir kitų virusų keliamų nepatogumų. Be kita ko, Plumbytes saugo interneto naršykles nuo užgrobėjų, pavojingų įrankių juostų ir kitų nepageidaujamų priedų patekimo į naršyklę. Pusės metų Plumbytes licenziją galite įsigyti už $49.99. Daugiau apie programą rasite Plumbytes apžvalgoje.

The best malware removal software of 2017

3. Webroot SecureAnywhere AntiVirus

Daugelis vartotojų ir ekspertų įvardija Webroot SecureAnywhere Antivirus kaip viena lengviausių ir greičiausių programų rinkoje. Nepaisant paprastos struktūros, programos kūrėjai siūlo galingą skenavimo variklį, kurio pagalba kompiuteris gali būti išanalizuojamas per maždaug 20 sekundžių. Webroot serveriai veikia debesyje, kuriame talpinami ir nuolat atnaujinami virusų aprašai. Remiantis šiais aprašais, programa gali aptikti naujausias grėsmes. Be to, realaus laiko tinklo apsauga nuolat tikrina vartotojo lankomus puslapius ir praneša apie bandymus įrašyti kompiuteryje įtartiną programinę įrangą ar neteisėtai išvilioti slaptą informaciją. Šiais ir kitais Webroot SecureAnywhere Antivirus teikiamais privalumais galite džiaugtis už $25.99 per metus. Jei norite sužinoti daugiau apie Webroot, spauskite čia.

The best malware removal software of 2017

4. Zemana Anti-Malware

Zemana AntiMalware yra pakankamai nauja, bet neabejotinai galinga virusų šalinimo programa. Šio įrankio pagalba, kompiuteris nuskenuojamas vos per penkias minutes, o papildomos Zemana funkcijos užtikrina sklandžią sistemos veiklą. Nemokama programos versija sėkmingai aptinka virusus, šnipinėjančias programas, tuo tarpu Premium versija suteikia ir realaus laiko apsaugą. Be kita ko, Zemana darbuotojai užtikrina techninę pagalbą bet kuriuo paros metu. Programos kaina metams — vos $6.95.

The best malware removal software of 2017

5. OSHI Defender

Nors OSHI Defender kiek atsilieka nuo aukščiau aptartų produktų, nuvertinti šios programos nevertėtų. OSHI suteikia puikia apsaugą internetinių pirkimų metu, taip pat sergsti asmeninę informaciją. Svarbu paminėti ir tai, jog pakankamai gerų rezultatų galima tikėtis ir šiai programai skenuojant sistemą. Kaip ir anksčiau minėtas Webroot, OSHI Defender taip pat skenuoja kompiuterius pasiremdamas debesyje saugomais virusų aprašais. OSHI Defender rekomenduojama naudoti drauge su antivirusine įranga, kaip papildomą, dar daugiau saugumo užtikrinantį įrankį. Šešių mėnesiu OSHI apsauga kainuoja $39.99.

The best malware removal software of 2017

Papildomai išbandykite: Reimage — kenkėjų šalinimui, sistemos atstatymui ir optimizavimui

Reimage yra inovatyvus ir patogus pagalbininkas nepriekaištingos kompiuterio būklės palaikymui. Šis aukštos klasės įrankis užtikrinai išanalizuoja sistemą, programinę, bei techninę įrangą ir nedelsiant išsprendžia rastas problemas, atkuria ar iš naujo įrašo sugadintus programinius failus. Negana to, Reimage galima naudoti kaip virusų šalinimo alternatyvą, kuri puikiai susidoroja su Trojos arkliais, reklaminiais virusais ir kitomis kibernetinėmis grėsmėmis. Programa naudinga ir tuo, kad reguliariai pateikia kompiuterio būklės įvertinimus. Metų sutartis pilnai Reimage versijai kainuoja $69.95. Platesnė informaciją apie šią programą pateikiama Reimage apžvalgoje.

The best malware removal software of 2017

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Olivija Moreli yra naujienų redaktorė portale Virusai.lt. Ji analizuoja ir rašo apie kompiuterių apsaugą, naujausias virusų tendencijas, saugumo spragas, duomenų vagystes ir daugelį kitų temų.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink