Webroot SecureAnywhere AntiVirus apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

Webroot SecureAnywhere yra patikima antivirusinė programa, kurią gali naudoti tiek įprastų, tiek ir Mac kompiuterių savininkai. Anot šią programą sukūrusios kompanijos Webroot, tai yra puikus sprendimas norintiems kuo greičiau pašalinti jų kompiuterius užkrėtusius virusus, nes ji sistemą gali patikrinti per mažiau nei 2 minutes. Jei jūs kada nors girdėjote apie šiai kompanijai priklausančią programą Spy Sweeper, greičiausiai jūs tam pritarsite. Beje, kaip teigia Webroot, tai darydama SecureAnywhere AntiVirus netrukdo žmonėms naršyti Internete ir nelėtina kompiuterio darbo. Žinoma, ši programa buvo sukurta ne tik virusų prevencijai. Be sugebėjimo atpažinti ‘malware’, ‘spyware’, ‘rogue antispyware’ ir panašioms kategorijoms priklausančius virusus, ji taip pat pasižymi tokiomis naudingomis funkcijomis kaip pavojingų nuorodų atpažinimas Safari ir kitose naršyklėse. Beje, ši programa turi integruotą ugniasienę, kas, mūsų manymu, pakelia ją į dar aukštesnį lygmenį. Jeigu kada nors bandėte surasti programą, kuri yra skirta būtent Mac kompiuterių apsaugai ir turi integruotą ungiasienę, greičiausiai mums pritarsite. Mes jums labai rekomenduojame atkreipti dėmesį į šią programą, ypač jeigu jūs vis dar ieškote antivirusinės programos. Deja, šiuo metu jūs niekur nesurasite nemokamos Webroot SecureAnywhere AntiVirus versijos. Kadangi Mac kompiuterių apsauga yra nauja sritis, greičiausiai ji ir įtakojo tokį kompanijos sprendimą. Laimei, jūs galite sutaupyti šiek tiek pinigų – nusipirkę mokamą Webroot SecureAnyWhere AntiVirus versiją, jūs vienu metu galėsite apsaugoti 3 skirtingus įrenginius (tiek Mac, tiek ir PC). Tai per metus jums kainuos 19.19 dolerių.

Webroot SecureAnywhere AntiVirus bandymų rezultatai:

Jei jūs vis dar manote, kad Mac kompiuterių neverta saugoti, nes hakeriai dar neišrado juose esančią operacinę sistemą galinčių užkrėsti virusų, nustokite tai daryti. Anot kompiuterių ekspertų, ši operacinė sistema tuoj taps tokia pat pažeidžiama kaip ir Windows. Norėdami apsisaugoti nuo virusų ir pavojingos jų veiklos, jūs privalote savo kompiuteryje turėti antivirusinę programą, nesvarbu kokia operacinė sistema jame yra. Ar verta rinktis Webroot SecureAnywhere? Tuoj pamatysime.

Norėdami išsiaiškinti Webroot SecureAnywhere privalumus ir trūkumus, mes nusprendėme šią programą atsisiųsti į du skirtingus kompiuterius. Vienas iš jų buvo Mac, kitas – PC. Pirmas dalykas, kurį pastebėjome – ši programa į sistemą buvo įdiegta per kelias sekundes. Vos tik ji pradėjo savo darbą, ji pasiūlė patikrinti ją ir, kaip ir tikėjomės, aptiko viename iš kompiuterių esantį virusą. Kai tik ji perspėjo mus apie tai, virusas buvo pašalintas.

Pagrindinis dalykas, kuris tikrai mus nustebino, yra šios programos teikiama socialinio tinklo apsaugos funkcija, leidžianti pamatyti pavojingas nuorodas bei jų išvengti. Taigi, Webroot SecureAnywhere dėka palengvėja naršymas Twitter, Facebook ir kituose socialiniuose tinkuose. Be to, kaip ir teigia šios programos kūrėjai, ji apsaugo interneto naršyklę kai jūs apsipirkinėjate internete, lankotės savo banko puslapyje ir užsiimate panašiomis veiklomis. Čia, mes privalome pasakyti, kad nepastebėjome jokių sistemos sulėtėjimų. Net tada, kai Webroot SecureAnywhere AntiVirus tikrino mūsų kompiuterius, jie veikė be jokių trikdžių.

Taigi, kodėl verta pasirinkti Webroot SecureAnywhere AntiVirus?

Apibendrindami pasakysime, kad Webroot SecureAnyWhere AntiVirus yra susižavėjimą kelianti programa, kuri gali būti naudojama pagal kiekvieno žmogaus poreikius. Ji yra viena galingiausių antivirusinių programų, kuri gali greitai patikrinti sistemą ir padėti žmogui pašalinti iš jos pavojingas programas. Beje, ją gali naudoti tiek Mac, tiek ir įprastų kompiuterių savininkais, kas, mūsų manymu, yra išties puikus dalykas. Mac antivirusinė programa, kuri pasižymi tokiomis funkcijomis, jums kainuotų dvigubai daugiau.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Webroot SecureAnywhere AntiVirus Laimės
garantija
Parsisiųsk
Webroot SecureAnywhere AntiVirus Laimės
garantija
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Webroot SecureAnywhere AntiVirus, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Webroot SecureAnywhere AntiVirus turi ribotą nemokamą skenavimą. Webroot SecureAnywhere AntiVirus pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Webroot SecureAnywhere AntiVirus programos licenziją.
Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jake Doevan yra vienas iš Virusai.lt naujienų redaktorių. Vos tik baigęs komunikacijos ir žurnalistikos studijas, jis susidomėjo IT industrija.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis