Emsisoft Anti Malware apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

Emsisoft Anti Malware yra patikima antivirusinė programa, kuri gali garantuoti visokeriopą kompiuterio apsaugą. Ji yra paruošta apginti sistemą nuo įvairiausioms kategorijoms priskiriamų virusų, tokių kaip Trojanai, rogue anti-spywares, ransomwares, rootkits ir panašioms kategorijoms priklausantys programos. Ši kompanija yra užpatentavusi dvigubą sistemos tikrinimo modulį, kurio pagalba ji gali užtikrinti gana didelį virusų aptikimo greitį bei procentą. Emsisoft Anti Malware taip pat teikia apsaugą naršant Internete bei gali užblokuoti užkrėstas svetaines ar iš jų į kompiuterį bandančius patekti virusus. Taigi, visumoje ši programa yra viskas ko jums reikia norint kiekvieną dieną jaustis saugiai. Siekdami išbandyti šią programą, jūs galite atsisiųsti nemokamą Emsisoft versiją, kuri yra užtikrina kompiuterio apsaugą 30 dienų. Be to, jei manote, kad ši programa neatitinka jūsų poreikių, galite per 30 dienų atsisakyti licencijuotos jos versijos ir susigrąžinti savo pinigus. Naujausia šios programos versija yra Emsisoft Anti-malware 8.1.

Emsisoft Anti-Malware bandymų rezultatai:

Po įvairių komentarų Internete, virusai.lt komanda nusprendė išbandyti šią programą savo skirtingai užkrėstuose kompiuteriuose. Turime pasakyti, kad Emsisoft Anti-malware atsisiuntimas bei instaliavimas į kompiuterį vyko labai sklandžiai. Greičiausiai, tam padėjo gerai sukurta grafinė vartotojo sąsaja, kuri leidžia palengvinti visą procesą. Vos tik ši programa buvo įrašyta į kompiuterį, ji pasiūlė jį patikrinti. Žinoma, dvigubas sistemos tikrinimo modulis yra tarsi Emsisoft Anti-Malware bonusas, kuris leido mums greitai pratestuoti kompiuterį. Kai tik Emsisoft Anti-Malware pabaigė sistemos tikrinimą, programa iškarto pateikė ataskaitą apie užkrėstus failus bei pasiūlė juos pašalinti. Pastebėjome, jog ši programa nuolat stebi sistemos būklę kai yra naršoma Internete ir, vos tik žmogus apsilanko nelegalioje ar užkrėstoje svetainėje, perspėja jį apie galimas grėsmes. Vis dėlto, reikia pasakyti, kad Emsisoft Anti-malware yra efektyvesnė bandant aptikti virusus nei bandant juos pašalinti. Jei programa negali pašalinti viruso, ji pasiūlo susisiekti su kompanijos ekspertų komanda ir paprašyti jų pagalbos.

Taigi, kodėl aš turėčiau rinktis Emsisoft Anti-Malware?

Apibendrinant, Emsisoft Anti-Malware tikrai priklauso toms programoms, kurios gali jums padėti užtikrinti visapusišką kompiuterio apsaugą bei padėti jums išvengti rimtų virusų. Vis dėl to, ji gali nesugebėti pašalinti kai kurių infekcijų, kurios kažkaip surado būdą patekti į kompiuterį nepastebėtos. Ši programa gali aptikti didesnį pavojingų programų kiekį nei kai kurios kitos antivirusinės programos, ji yra atnaujinama ne mažiau kaip penkis kartus per dieną bei nuolat stebi padėtį žmogui naršant Internete.

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Gabrielė E. Hall yra entuziastinga virusų tyrėja, kuri dirba Virusai.lt portale beveik dešimtmetį.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis