Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

Coin Locker virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Alice Woods - - | Tipas: Ransomware

Kas yra Coin Locker?

Coin Locker ( dar gali būti aptinkamas kaip CoinLocker arba Coin Locker virusas) – tai naujausia išpirkos reikalaujanti kompiuterinė infekcija (angl. ransomware’), kurios neįmanoma nepastebėti jeigu ji patenka į kompiuterį. Taip sakome dėl to, nes vos patekusi į kompiuterį ši kenkėjiška programa suranda ir užblokuoja šiuos failus: 3fr, accdb, ai, arw, bay, cdr, cer, cr2, crt, crw, dbf, dcr, der, dng, doc, docm, docx, dwg, dxf, dxg, eps, erf, indd, jpe, jpg, kdc, mdb, mdf, mef, mrw, nef, nrw, odb, odm, odp, ods, odt, orf, p12, p7b, p7c, pdd, pef, pem, pfx, ppt, pptm, pptx, psd, pst, ptx, r3d, raf, raw, rtf, rw2, rwl, srf, srw, wb2, wpd, wps, xlk, xls, xlsb, xlsm, xlsx, etc. Deje, bet vienintelis būdas, leidžiantis šiuos failus atstatyti – tai sumokėti baudą ir gauti specialų kodą. Galbūt jus paguos faktas, kad šis virusas visus failus užblokuoja Ceasar šriftu, kurio principas yra gana paprastas – tereikia žinoti, kokia seka tam tikri simboliai turėtų būti išsidėstę ir tą seką atkurti. Tačiau ar bandėte įsivaizduoti kiek laiko galite užtrukti bandydami atblokuoti failus rankiniu būdu? Nepaisant to, mes vis dėlto nerekomenduojame mokėti išpirką, kuri gali svyruoti nuo 50 iki 500 JAV dolerių. Pirmiausia nėra jokios garantijos, kad jūsų kompiuterio duomenys bus atstatyti. Antra, to net nenutuokdami jūs galite paremti sukčius ir paskatinti juos tolesniems nusikaltimams. Todėl jeigu Coin Locker virusas jau užkrėtė jūsų kompiuterį, mes labai rekomenduojame jums pabandyti atkuri failus naudojant atsargines kopijas arba įsirašyti failų atkūrimui skirtas programas, kurias pateiksime šio straipsnio pabaigoje. Jeigu vis dar turite prieigą prie failų, esančių jūsų kompiuteryje, turėtumėte pagalvoti apie jų apsaugą. Visų pirma, jums reikėtų įsirašyti patikimą antivirusinę programą, kuri apsaugotų jūsų kompiuterį nuo Coin Locker viruso. Be to, turėtumėte pasidaryti visų failų atsargines kopijas ir pasidėti jas į kur kas saugesnę vietą nei kompiuteris. Norėdami sužinoti apie tai daugiau informacijos, skaitykite toliau.

Kaip Coin Locker virusas gali užkrėsti į mano kompiuterį?

Taip pat kaip ir Cryptowall [Cryptowall], CTB Locker [CTB locker], Cryptodefense [CryptoDefense], Cryptolocker [Cryptolocker] ir daugybė kitų kompiuterinių infekcijų, priklausančių išpirkos prašančių arba ‘ransomware’ programų grupei, Coin Locker plinta per elektroninius laiškus, kurie yra pripildyti užkrėstų priedų. Tokie laiškai dažniausiai yra gerai apgalvoti, o pagrindinė priežastis, kodėl žmonės juos atidaro yra ta, kad jų siuntėjai tariamai yra gerai žinomos ir gerbiamos įmonės, o priedai juose gali būti įvardinami kaip sąskaitos faktūros, nuotraukos, svarbūs dokumentai ir taip toliau. Jeigu siuntėjas jums nėra gerai žinomas arba matote, kad laiškas yra pilnas gramatikos ar rašybos klaidų, turėtumėte būti labai atsargūs ir geriau tokio laiško ar jo priedų neatidaryti. Priešingu atveju, vos tik atidarę užkrėstą laišką, galite pamatyti tokią žinutę:

You have been infected with the Coin Locker malware.
All files on this system have been encrypted.
To regain access to your files you will need the Coin Locker decryption software.
To obtain our software you will need to access the deep web with TOR, download TOR here:

Launch TOR and navigate to our website:

Follow the steps on the site to use the decryption software and your files will be unlocked.

Jeigu šiuo metu matote tokį pranešimą, neturėtumėte ilgai laukti, nes svarbi kiekviena minutė. Tam, kad sumažintumėte užšifruotų failų skaičių, turėtumėte nedelsiant patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa.

Kaip ištrinti Coin Locker virusą?

Jeigu norite pašalinti Coin Locker virusą, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su Reimage, Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba Malwarebytes Anti-Malware antivirusine programa. Šios programos padės jums pašalinti šį pavojingą virusą. Tam, kad atkurtumėte užšifruotus failus, turėtumėte panaudoti atsargines failų kopijas arba pabandykite pasinaudoti R-Studio arba Photorec failų atkūrimo programa.

Pabaigai norime jus paraginti imtis prevencinių veiksmų, kad tokie virusai kaip Coin Locker daugiau nepatektų į jūsų kompiuterį. ‘Ramsomware’ tipo virusų paplitimas jau pasiekė nematytas aukštumas, todėl mes labai rekomenduojame įsirašyti vieną iš anksčiau minėtų programų bei nepamiršti pasidaryti atsargines failų kopijas. Tam galite naudoti USB išorinius kietuosius diskus, CD, DVD, Google Drive, Dropbox, Flickr ir kitus būdus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Coin Locker virusas ekrano nuotrauka
Coin Locker virusas ekrano nuotrauka

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-coin-locker-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Coin Locker virus