Sudėtingumo skalė:  
  (100/100)

CryptoDefense šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

CryptoDefense (taip pat žinomas kaip HOW_DECRYPT.txt) yra labai pavojingas virusas, kuri priklauso ‘ransomware’ kategorijai. Svarbiausias dalykas, kurį būtina paminėti kalbant apie šį virusą, yra tai, kad jis gali užšifruoti visus tekstinius failus, vaizdo įrašus, dokumentus ir panašius duomenis. Ekspertų nuomone, CryptoDefense vis dar negali užkrėsti Mac, bet jis gali tikrai lengvai pasikėsinti į visas Windows versijas, įskaitant Windows XP, Windows Vista, Windows 8, ir t.t. Panašiai į ankstesnius šiai kategorijai priskiriamus virusus, šis variantas taip pat rodo didžiulį įspėjimą, kuris ir praneša, kad visi failai buvo užšifruoti CryptoDefense programinės įrangos. Be to, jis prašo aukos sumokėti tam tikrą pinigų sumą jeigu jis/ji nori gauti asmeninį raktą, kuris ir atblokuos užšifruotus failus. Žinoma, ši paslauga nėra nemokama – sukčiai reikalauja sumokėti 500 dolerių arba tokią pat sumą bitcoin elektroninių pinigų. Nesumokėjus šios baudos, vėliau iš aukos reikalaujama dar daugiau pinigų.

Kaip CryptoDefense gali užkrėsti mano kompiuterį?

Deja, vis dar nėra metodo iššifruoti failus, kurie buvo užšifruoti CryptoDefense ir panašių virusų, tokių kaip Cryptolocker [Cryptolocker] ir CTB Locker [CTB locker]. Todėl yra labai svarbu suprasti kaip galima išvengti šio ransomware kategorijai priskiriamo viruso. Svarbiausia šioje situacijoje yra ignoruoti visus nepažįstamus laiškus, kurie paprastai praneša apie neegzistuojančius pirkinius, išmokas ir panašius dalykus galėtų priversti žmones spustelėti ant užkrėstų nuorodos. Be to, šis virusas taip pat gali pasirodyti jūsų kompiuteryje kartu su padirbtais Flash Player ir Java atnaujinimais, todėl ignoruokite visus netikėtus perspėjimus, kurie siūlo parsisiųsti juos nemokamai. Kai tik CryptoDefense virusas patenka į sistemą, jis užkoduoja failus ir pradeda rodyti šį pranešimą:

All files including videos, photos and documents on your computer are encrypted by CryptoDefense Software.

Encryption was produced using a unique public key RSA-2048 generated for this computer. To decrypt files you need to obtain the private key.

The single copy of the private key, which will allow you to decrypt the files, located on a secret server on the Internet;
the server will destroy the key after a month. After that, nobody and never will be able to restore files.

(…)

Kaip pašalinti CryptoDefense virusą?

Kaip jau minėjome, kompiuterių specialistai vis dar nesuranda metodo kaip jie galėtų atstatyti CryptoDefense viruso užblokuotus failus. Vienintelis būdas užkirsti kelią šio viruso patekimui į kompiuterį ir tam jums reikia įrašyti patikimą antivirusinę programa. Mes tam rekomenduojame naudoti Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes. Norėdami pabandyti atblokuoti sistemą, galite pabandyti atlikti šiuos veiksmus:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją. Pašalinkite jos aptiktus pavojingus failus.

Tačiau jei tai nepadeda atkurti ryšio prie svarbių dokumentų, tai veikia tik siekiant atblokuoti kompiuterį…

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama skenavimo funkcija padės aptikti pažeistus bei sugadintus failus. Jeigu norite juos sutaisyti, Jums reikės nuspirkti pilną Reimage programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
CryptoDefense ekrano nuotrauka
CryptoDefense ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-cryptodefense.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie CryptoDefense