Bullguard Internet Security apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

Bullguard Internet Security yra anti-virusinė programa, kuri priklauso UK įsikūrusiai, kompiuterių apsaugos programinę įrangą gaminančiai kompanijai BullGuard. Naujausia šios programos versija žada apsaugoti kompiuterius nuo visų įmanomų virusų, tokių kaip žmonių šnipinėjimui naudojami trojanai, ransomware ir rogue anti-spyware kategorijoms priklausantys virusai, naršyklės peradresavimus sukeliantys browser hijackers ir panašios programos. Nemokama Bullguard versija taip pat siūlo Parental Control režimą, pažangią Backup technologiją, Firewall, Spamo filtrą, galimybę surasti pažeidžiamas sistemos vietas ir kitas naudingas funkcijas. Bullguard taip pat galima naudoti siekiant surasti pasenusią programinę įrangą ir norint išvengti pavojingų kompiuterio atakų, kurios paprastai vykdomos trojanų pagalba. Galiausiai, verta paminėti jog paskutinė Bullguard Internet Security versija buvo pritaikyta Windows 8 operacinei sistemai.

Bullguard bandymų rezultatai:

2spyware komanda kruopščiai išbandė Bullguard Internet Security keliuose savo kompiuteriuose. Tenka pripažinti, kad mes turėjome šiek tiek problemų įdiegdami šią programą į sistemą, todėl prireikė kelių valandų tam atlikti. Vis dėl to, kai tik ši programa buvo įrašyta į kompiuterį, mes pamatėme kaip iš tikrųjų paprasta ją naudoti: Bullguard pagalba jūs galite jūs galite patikrinti visą kompiuterį, atskirus jo diskus ar pasinaudoti kitomis pagrindiniame šios programos lange siūlomomis funkcijomis.

Remiantis mūsų tyrimo rezultatus, stipriausias Bullguard Internet Security komponentas yra pavojingų programų blokavimas – programa aptinka apie 90 procentų virusų mėginimų patekti į sistemą. Ji taip pat gana gerai pasirodė siekiant aptikti ir sunaikinti kompiuteryje jau įrašytus virusus (aptikimo procentas – 70%). Tai rodo, kad jūs galite pasitikėti Bullguard kaip bet kuria kita antivirusine programa. Vis dėlto, ši programa gana sunkiai tvarkėsi su rootkit technologiją naudojančiais virusais, kurie naudoja pažangius slapstymosi sistemoje metodus. Be to, pastebėjome, kad Bullguard sistemos tikrinimas gali lėtinti jūsų kompiuterio darbą.

Taigi, kodėl verta rinktis Bullguard?

Apibendrinant, Bullguard yra yra patikima antivirusinė programa, kuri tikrai buvo patobulinta keleto metų bėgyje. Stipriausia jos pusė yra gebėjimas blokuoti pavojingas programas ir virusus. Vis dėl to, ji dar suklumpa rootkit ir sudėtingesnių virusų aptikime bei pašalinime iš sistemos.

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Linas Kiguolis yra ne tik vienas iš Virusai.lt tinklalapio naujienų redaktorių, bet ir tikras socialinių tinklų guru, kuris kasdien dalinasi pačia naujausia informacija apie kibernetinį saugumą įvairiose platformose. Jo išsilavinimas informacinių technologijų srityje leidžia ištirti net ir pačias tamsiausias kiberneti...

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis