Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

TeslaCrypt 4.0 šalinimas (Atnaujintos instrukcijos)

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Ransomware

Viskas, ką turite žinoti apie TeslaCrypt 4.0 virusą

Visai neseniai kibernetiniai sukčiai sukūrė dar vieną liūdnai pagarsėjusio TeslaCrypt viruso versiją. Tai pirmosios TeslaCrypt, TeslaCrypt 2.0 bei TeslaCrypt 3.0 versijų tęsinys. Kaip ir dauguma kitų šių kenkėjiškų programų-vagių (angl. ransomware), TeslaCrypt 4.0 skirta užkoduoti aukos kompiuteryje esančius failus bei reikalauti sumokėti išpirką. Akivaizdu, jog naujoji šio viruso versija yra patobulinta, tad šiame straipsnyje mes jums papasakosime, kuo naujoji TeslaCrypt versija skiriasi nuo ankstesnių šio viruso versijų. Be to, paaiškinsime, ką daryti šiam virusui paveikus kompiuterį.

Kuo TeslaCrypt 4.0 virusas pranašesnis už ankstesnes šio viruso versijas?

Pirmoji TeslaCrypt versija pasirodė daugiau nei prieš metus, o pirmoji ketvirtosios versijos ataka buvo užfiksuota vos prieš keletą savaičių, todėl žinių apie šį virusą dar nedaug. Kaip bebūtų, atrodo, jog kibernetiniai sukčiai pasimokė iš savo klaidų ir patobulino virusą. Nuo šiol TeslaCrypt 4.0 failams nebeprideda plėtinių, be to, gali užkoduoti failus užimančius daugiau nei 4GB atminties jų nepažeidžiant. Vos tik jis užkoduoja failus, kompiuteryje jis sukuria tokius failus: RECOVER[bet kokie simboliai].html, RECOVER[bet kokie simboliai].png, RECOVER[bet kokie simboliai].txt, recover_file.txt bei atsitiktiniu pavadinimu pavadintą .exe vykdomąją programą. Be to, naujoji TeslaCrypt versija naudoja dar sudėtingesnį šifravimo algoritmą – RSA 4096, o dauguma ransomware virusų naudoja RSA 2948 algoritmą. Jei tapote šio viruso auka, galite pabandyti atkurti savo failus šių programų pagalba – Photorec arba R-studio. Deja, tačiau kol kas kompiuterių ekspertai nesukūrė programos, galinčios atkurti visus vartotojo failus, paveiktus šios, naujosios TeslaCrypt versijos. Be to, atminkite, jog prieš bandydami atkurti savo failus, privalote pašalinti šį virusą iš savo kompiuterio. Lengviausiai virusą rasite bei pašalinsite su Reimage antivirusine programa.

TeslaCrypt 4.0 virus

Kaip šis virusas gali patekti į kompiuterį?

Nors virusą sukčiai patobulino, vis dėlto virusą jie platina tuo pačiu būdu, kaip platino ir ankstesnes jo versijas. Šį virusą galima parsisiųsti atvėrus kenksmingą elektroninio laiško priedą. Atvėrus failą, paleidžiama vykdomoji TeslaCrypt viruso programa, kuri skenuoja kompiuterio sistemą bei užšifruoja aukos failus. Juos atgauti galima tik dviejų specialių iššifravimo raktų pagalba.

Kibernetiniai sukčiai bando paveikti auką pateikdami neva itin lengvą problemos sprendimo būdą. Jie teigia, jog vienintelis būdas atgauti failus – nusipirkti iššifravimo raktus, arba, kitaip tariant, sumokėti išpirką. Mes nerekomenduojame mokėti išpirkos – verčiau pašalinkite šį virusą iš savo kompiuterio. Jei sukčių reikalaujama suma jums atrodo nedidelė, galite pabandyti pervesti jiems pinigus ir tikėtis sulaukti pagalbos, tačiau mes abejojame, jog sukčiai iš tiesų jums atsiųs iššifravimo raktus. Be to, atminkite, jog tokius pavojingus virusus į kompiuterį atsiųsti bei įdiegti gali kiti, kompiuteryje jau įsitvirtinę virusai, pavyzdžiui, Trojos arkliai. Trojaną galima įdiegti visiškai atsitiktinai, nes sukčiai šiuos virusus platina užmaskavę kaip saugius failus. Trojanus aptikti sunku, todėl kompiuterį būtina apsaugoti su patikima antivirusine programa.

Daugiau apie TeslaCrypt 4.0 pašalinimą skaitykite antrame puslapyje.

Kaip pašalinti TeslaCrypt 4.0?

Jei jūsų kompiuterį paveikė ši kenkėjiška programa, turite keletą pasirinkimų, kaip elgtis toliau. Nerekomenduojame jums bandyti pašalinti TeslaCrypt 4.0 savarankiškai, nebent esate patyręs IT specialistas. Ištrynę neteisingus sistemoje esančius failus galite dar labiau pakenkti savo kompiuteriui. Kompiuterių ekspertai teigia, jog kompiuterinius virusus lengviausia šalinti su tam skirtomis galingomis antivirusinėmis programomis, kurios gali automatiškai surasti visus virusui priklausančius failus. Mes rekomenduojame naudoti SpyHunter antivirusinę programą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis TeslaCrypt 4.0 pašalinimas:

Kaip ištrinti TeslaCrypt 4.0 naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: TeslaCrypt 4.0 šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite TeslaCrypt 4.0 pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti TeslaCrypt 4.0 naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš TeslaCrypt 4.0 pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog TeslaCrypt 4.0 sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip TeslaCrypt 4.0 prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-teslacrypt-4-0.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie TeslaCrypt 4.0