Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

TeslaCrypt 3.0 šalinimas (Nemokamas vadovas)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

Kas yra TeslaCrypt 3.0 ir kaip jis veikia?

TeslaCrypt 3.0 yra naujausias TeslaCrypt viruso variantas. Šis virusas funkcionuoja kaip ir kiti ransomware tipo virusai: vos tik jis patenka į sistemą, jis ją užblokuoja ir pateikia prašymą sumokėti tam tikro dydžio išpirką už šių failų iššifravimą. Dažniausiai šios operacijos yra vykdomos tyliai, todėl jūs galite nė nenutuokti, kad jūsų kompiuteris buvo užkrėstas TeslaCrypt 3.0 viruso. Siekdamas užkoduoti reikiamus failus, šis virusas pirmiausia instaliuoja savo .exe failą ir taip pat atlieka reikiamus sistemos pakeitimus, kurie padeda jam pradėti nepertraukiamą darbą. Deja, to pasekoje sistemoje šis virusas pradeda pražūtingą šifravimo procesą, kuris nuskaito kompiuterį, aptinka asmeninius aukos failus ir juos užšifruoja. Kai šifruotės procesas yra baigiamas, šis ransomware tipo virusas pateikia išpirkos pranešimą. Jūs jį pastebėsite kiekvieną kartą bandydamas(a) atidaryti užšifruotą failą. Anot kompiuterių ekspertų, dažniausiai šis pranešimas teigia, kad aukos asmeniniai failai buvo užšifruoti ir kad vienintelis būdas juos atgauti yra sumokėti už specialų raktą. Jeigu lauksite kol įvyks stebuklas, to nebus. Jūs turite du pasirinkimus – sumokėti išpirką ir paremti tokius virusus kuriančius hakerius arba pašalinti TeslaCrypt 3.0 virusą ir atkurti savo failus atsarginių kopijų pagalba. Deja, jeigu jų neturite, jums teks susitaikyti su jums brangių failų praradimu.

TeslaCrypt 3.0 malware

Kaip TeslaCrypt 3.0 gali atsirasi mano kompiuteryje?

Jei jūs neturite nė menkiausio įtarimo kaip jūs galite išvengti šio viruso, perskaitykite žemiau pateiktą informaciją:

 1. TeslaCrypt 3.0 virusas dažniausiai plinta per melagingus laiškus, taigi jūs privalote jų vengti. Ypač saugokitės el. laiškuose esančių priedų, kurie gali instaliuoti šį virusą į jūsų kompiuterį.
 2. Šis virusas taip pat gali pasirodyti jūsų kompiuteryje jeigu jame yra kitų kenkėjiškų programų. Jeigu jūsų kompiuteryje slepiasi Trojanas ar kitas virusas, jis į jį gali bandyti atsiųsti TeslaCrypt 3.0. Kaip pranešama, vienas iš tokių Trojos arklių yra vadinamas Miuref.B.
 3. Paskutinis šiuo metu žinomas ir TeslaCrypt 3.0 viruso naudojamas plitimo metodas yra tiesiogiai susijęs su melagingais pasiūlymais, kurie perša įvairios programinės įrangos atnaujinimus. Jie jus gali pasiekti per įvairias svetaines, todėl saugokitės jų.

Norėdami pašalinti TeslaCrypt 3.0 virusą, prašome atlikti antrame puslapyje pateiktas instrukcijas.

Kaip pašalinti TeslaCrypt 3.0 virusą?

Kalbant apie ransomware tipo virusus, mes primygtinai rekomenduojame naudoti patikimas antivirusines programas, nes tai yra ypač sudėtingi virusai, kurie jums gali sukelti daug žalos. TeslaCrypt 3.0 viruso pašalinimui mes rekomenduojame įdiegti Reimage Reimage Cleaner Intego arba Webroot SecureAnywhere AntiVirus programas. Šios porgramos jums padės aptikti ir visam laikui panaikinti visus pavojingus failus, kurie priklauso šiam virusui. Deja, bet failų iššifravimas yra visai kita istorija. Atgauti juos jūs galite jeigu turite atsargines jų kopijas. Vis dėlto, jeigu jų neturite, rekomenduojame pabandyti vieną iš šių iššifravimo įrankių: Photorec, Kaspersky virus-fighting utilities arba R-Studio. Deja, bet mes negalime suteikti jokios garantijos, kad šios programos padės jums atgauti jūsų failus..

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis TeslaCrypt 3.0 pašalinimas:

Kaip ištrinti TeslaCrypt 3.0 naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: TeslaCrypt 3.0 šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite TeslaCrypt 3.0 pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti TeslaCrypt 3.0 naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš TeslaCrypt 3.0 pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog TeslaCrypt 3.0 sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip TeslaCrypt 3.0 prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-teslacrypt-3-0.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie TeslaCrypt 3.0