Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Sage 2.2 viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Rgp 2017 atnaujinimas

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Ransomware

Būkite atsargūs – internete pasirodė Sage 2.2 virusas

Sage 2.2 ransomware virus

Sage 2.2 virusas – tai naujai patobulinta Sage programos-vagies versija. Stebėtina, kad vos internete pasirodžius originaliajai Sage užkrato versijai, po kelių savaičių IT ekspertai jau aptiko ir Sage 2.0, o vasario pabaigoje viruso autoriai ir išleido trečiąjį užkrato variantą.

Viruso autoriai patobulino užkrato technines galimybes, padėsiančias virusui užkrėsti kompiuterį išvengiant apsaugos programų aptikimo. Platinimo būdai primena Cerber užkratą. Nevertėtų nuvertinti Sage viruso pavojingumą bei pasitelkti papildomas prevencijos priemones. Svarbu atnaujinti ne tik apsaugos bet ir sistemos programas. Jei šis virusas jau pateko į kompiuterį ir užkodavo svarbius failus, pašalinkite Sage 2.2 virusą Reimage programos pagalba.

Atsirandant vis naujoms Sage viruso versijoms, sunku nepastebėti jo panašumo į minėtąjį Cerber ar Locky virusus. Dėl pastarųjų ypatingų techninių savybių, jie privertė suklusti įvairių šalių kompiuterių vartotojus bei įmones. Šių virusų kūrėjai nesitraukia iš programų-vagių rinkos bei sukūrė naują virtualiąją grėsmę – Sage 2.2 virusą.

Virusas pasižymi ne tik sudėtinga programiniu kodu bei naudojamu algoritmu duomenims užšifruoti, bet pateikia ir ištobulintas mokėjimo tinklalapio funkcijas. Daugiausia Sage 2.2 viruso versijų yra aptinkama reklaminiuose laiškuose. Neatidarinėkite [bet kokie skaičiai]_ACH20022017.zip or min1_201720103191.58778.zip ar panašių PVM sąskaitas-faktūras primenančių priedų.

Įdomu tai, kad .zip aplankale yra patalpintas kitas .zip aplankalas su .doc failu. Atvėrus šį Word dokumentą, pasirodo pranešimas, kad turinys yra pateiktas senojoje Word versijoje, tad vartotojai, norėdami pamatyti failo turinį, turi įgalinti siūlomus pakitimus bei paspausti „Rodyti turinį“. Šis veiksmas suaktyviną užkratą. Kurį laiką nepastebėsite jokių viruso požymių.

Tuo tarpu užkratas patalpina savo pagrindinius failus į C:\Users\[loginname]\AppData\Roaming į sistemos programinių duomenų aplankalą. Praėjus atitinkam laiko tarpui, ekrane pasirodo įspėjimas, prašantis įgalinti Windows operacinės sistemos komandą.

Sage 2.2 viruso pavyzdys
Sage 2.2 virusas į sistemą gali patekti ir kompiuterinio trojano pagalba.

Pasirodžiusiame lange matyti, kad Microsoft Windows tariamai yra šios programos iniciatorius. Vienintelis dalykas, keliantis įtarimą apie suklastotą pranešimą, yra neįprasta nurodyto programos aplankalo vieta.

Akivaizdu, kad turėtumėte uždaryti šį pranešimą bei nevykdyti tolesnių komandų. Įgalinus siūlomą pakitimą, tik paspartinsite viruso veikimą. Sage 2.2 užkratui sėkmingai užkodavus failus, darbalaukio fonas bus pakeista į išpirkos !HELP_SOS.bmp pranešimą.

Taip pat atsivers šio failo internetinis puslapis !HELP_SOS.html, kuriame pateikiamos detalios instrukcijos kaip įsigyti bitkoinus, bei juos pervesti atitinkamu adresu. Taip pat programa-vagis pateikia papildomą Pagalbos puslapį. Jame esančioje specialioje formoje galite pateikti užklausą įsilaužėliams.

Sage 2.0 viruso versija reikalavo 1900 EUR. Neverta tikėtis, kad kibernetiniai nusikaltėliai grąžins duomenis, sumokėjus išpirką, kai tuo tarpu naujoji versija nepateikia konkrečios sumos. Sutelkite dėmesį į Sage 2.2 viruso šalinimą.

Kokiu būdu virusas plinta ir ar įmanoma nuo jo apsisaugoti?

Daugiausiai Sage 2.2 infekcijų yra aptinkama reklaminiuose laiškuose. Svarbu neatidarinėti ne tik laiškų, kuriuos tariamai siuntė oficiali įstaiga ar įmonė, bet ir nesmalsauti, jei gausite laišką su tariamai kompromituojančiu vaizdo įrašu. Kai kurios Sage 2.0 viruso kopijos yra platinamos su failu, kuriame yra tariamai pridėtas seksualinio pobūdžio vaizdo įrašas.

Išskleidus šį aplankalą, tik padėsite virusui greičiau užgrobti įrenginį bei užkoduoti failus. Sage 2.2 gali taikyti tą pačią taktiką. Šiuo atveju jums gali padėti budrumas.

Vis dėlto, užkratas plinta ir kaip Win32.Trojan.WisdomEyes.16070401.9500.9973, Trojan/Win32.SageCrypt.C1798570, trojan.Encoder.10307, and Win32/Trojan.Ransom.aac trojanai. Tam, kad sumažintumėte užsikrėtimo tikimybę, įsidiekite anti-šnipinėjimo programą, pavyzdžiui, Reimage ar [dč], kuri padės taip pat padės pašalinti Sage 2.2 virusą.

Ar įmanoma visiškai pašalinti Sage 2.2?

Kalbant apie Sage 2.2 šalinimo būdus, patikimiausias sprendimas pasinaudoti virusų šalinimo programomis. Nebent jei esate IT specialistas, neverta bandyti šalinti Sage 2.2 įprastuoju būdu, kadangi jis pasižymi sudėtingomis techninėmis subtilybėmis.

Kai užkratas yra visiškai pašalintas, galite pereiti prie duomenų šalinimo procedūros. Kelis pasiūlymus rasite po tolesnių instrukcijų. Šiuo metu dar nėra išleista oficialios sage 2.2 šalinimo programos, todėl nepasikliaukite viruso kūrėjų siūloma tokia programa.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Sage 2.2 viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Sage 2.2 naudojant Safe Mode with Networking

Jei virusas neleidžia paleisti virusų šalinimo programos, šios instrukcijos padės jums atgauti prieigą prie visų sistemos funkcijų.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Sage 2.2 šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Sage 2.2 pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Sage 2.2 naudojant System Restore

Jei prieš tai siūlytas būdas nepadeda, pasinaudokite System Restore funkcija.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Sage 2.2 pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Sage 2.2 sėkmingai pašalintas.

Svarbu. Kaip atkurti duomenis?

Instrukcijos, pateiktos aukščiau, yra skirtos padėti jums ištrinti Sage 2.2. Tam, jog atkurtumėte savo failus, rekomenduojame sekti virusai.lt ekspertų paruoštas instrukcijas.

Jei Sage 2.2 užšifravo jūsų asmeninius failus, galite pabandyti juos atkurti šiais būdais:

Kuo naudinga yra Data Recovery Pro?

Ši programa praverčia norint atgauti prarastus ar pažeistus failus. Nors nėra 100% garantijos, kad programa atkurs visus failus, verta pabandyti. 

 • Parsisiųsti Data Recovery Pro;
 • Įdiekite Data Recovery sekdami diegimo vedlio nurodymus;
 • Atverkite programą bei paleiskite kompiuterio skenavimą tam, jog rastumėte failus, paveiktus Sage 2.2 viruso;
 • Atkurkite juos.

Pasinaudokite Windows Previous Versions funkcijos privalumais

Sekite žingsnius, kaip atkurti užkoduotų failų kopijas. Šis būdas veikia tik tuomet, kai System Restore funkcija yra aktyvi.

 • Suraskite jums reikalingą užšifruotą failą ir paspauskite ant jo dešiniuoju pelės klavišu;
 • Spauskite ant “Properties”, o tuomet atverkite “Previous versions” skirtuką;
 • “Folder versions” lentelėje ieškokite egzistuojančių failo kopijų. Jei jų yra, pasirinkite pageidaujamą failo versiją ir spauskite “Restore”.

Sage 2.2 atkodavimo programa

Nors IT ekspertai dar nesukūrė nemokamos duomenis atkuriančios programos, vienas iš aukščiau siūlytų būdų gali būti veiksmingas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Sage 2.2 prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-sage-2-2-ransomware-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Sage 2.2 ransomware virus