Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Youndoo.com šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Sau 2021

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Naršyklės įskiepiai

Ar Youndoo.com virusas kelia grėsmę?

Jei Youndoo.com svetainė netikėtai užgrobė jūsų naršyklę, nemanykite, kad šis iš pirmo žvilgsnio niekuo nesiskiriantis paieškos tinklalapis yra Google alternatyva. Dėl jo savybių, jis yra priskiriamas prie naršyklės užgrobėjų. Kuo ilgiau šis virusas tūnos jūsų kompiuteryje, tuo didesnė tikimybė, kad susidursite sui tin nemaloniais padariniais. Vienas iš tokių – dažni perregistravimai į galimai nesaugias svetaines. Be to, šis virusas renka itin daug informacijos apie naršymo ypatumus. Jei netoleruojate, kad tam tikra programa ar svetainė šnipinėja jūsų veiklą internete, pats metas pašalinti Youndoo.com virusą. Tai galite padaryti ReimageIntego pagalba.

Jei anksčiau nesate susidūrę su panašiais virusias ar galimai kenksmingomis programomis, ši svetainė taip pat jums gali nesukelti jokių įtarimų. Tik po kurio laiko naudojimosi patirsite šios svetainės keliamus nepatogumus. Kadangi ji priklauso naršyklės užgrobėjų grupei, jos tikslas slapta be tiesioginio vartotojų sutikimo patekti į kompiuterį bei pakeisti svarbius naršymo nustatymus. Kitaip tariant, vietoj buvusios paieškos svetainės, būtent galite pamatyti Youndoo. Jei nuspręsite, kad ji jums netinka, ištrinti šį virusą gali pasirodyti ne taip paprasta.

Užkratas į jūsų operacinę sistemą įrašo atitinkamus failus, kurie išplinta po visą sistemą, galutinai ištrinti Youndoo.com iš pirmo karto kali nepavykti. Be to, šie failai gali slapta įrašyti panašius vietą kietajame diske užimančius naršyklės plėtinius, reklamines programas bei kitus nereikalingus virtualiuosius įrankius. Dėl šių papildomų programų, gali sutrikti įprastas greitas bei sklandus naršymas bei operacinė sistema gali pradėti lėčiau veikti. Kitas itin ryškus Youndoo.com viruso bruožas – polinkis nukreipti į kitas trečiųjų šalių svetaines.

Youndoo.com viruso nuotrauka

Visiems naršyklės užgrobėjams yra būtina išorinė internetinių kompanijų parama. Dažnai nepageidaujamų paieškos tinklalapių autoriai naudojasi pigiomis paslaugomis. Todėl tikėtina, kad naudojantis Youndoo.com kaip paieškos svetaine ir norint pasiekti tam tikrą tinklalapį, galite būti perregistruotas į reklamines, azartinių žaidimų ar pornografinio turinio svetaines. Neretai pastarosios būna užkrėstos įvairaus tipo virusais. Tad iškilus papildomų svetainių langams, kuo skubiau juos užverkite ir nenaršykite minėtuose tinklalapiuose.

Taip pat Youndoo.com virusas renka informaciją apie jūsų lankytinas svetaines bei naršymo periodiškumą. Šis savybė padeda virusui surinkti naudingus duomenis apie tam tikrų vartotojų pomėgius bei įpročius. Taip pat ši informacija gali būti perduota jau minėtoms trečiosioms šalims. Mainais už tai internetinės įmonės bei kompanijos remia Youndoo.com kūrėjus taip padėdami pastariesiems išlaikyti tinklalapį. Tačiau pagrindinis tokių derybų rezultatas – atitinkamų bei gausus reklaminių skelbimų bei pasiūlymų transliavimas. Tokios reklamos dažnai būna bevertės mėgstantiems apsipirkinėti internetu. Be to, jos nuolatos uždengia kompiuterio ekraną taip trukdydamos greitai bei naudingai naršyti.

Kaip Youndoo.com patenka į kompiuterį?

Jei dažnai atsisiunčiate naujas programas, naršyklės užgrobėjas galėjo užkrėsti jūsų kompiuterį būtent per vieną iš jų. Retas vartotojas atkreipia dėmesį į įdiegimo vedlį, o tuo labiau į „Naudojimo instrukcijas“. Dėl šios ydos, naršyklės užgrobėjai, reklaminės programos bei panašūs nepageidaujami failai lengvai užgrobia kompiuterius. Jei neketinate ateityje gaišti laiko trinant panašius virusus, naudokite šias apsisaugojimo priemones. Visų pirmų prieš pradėdami įdiegti naują programą, pasirinkite „Custom“ arba „Advanced“ įrašymo nustatymus. Po to, atidžiai peržiūrėkite visus įrašymo etapus ir patikrinkite ar nėra papildomų priedų. Jei aptikote varnele pažymėtas papildomas programas ar naršyklės plėtinius, atžymėkite juos.

Kaip saugiai bei greitai pašalinti Youndoo.com?

Anti-spyware tipo programa greitai bei patikimai ištrins šį virusą iš operacinės sistemos. Kadangi įprastuoju būdu šalinant programą, sunku aptikti po sistemą išsimėčiusius naršyklės užgrobėjo failus, patikimiau pasinaudoti kompiuterine programa. Taip pat ji pravers blokuojant pavojingesnius virusus, pavyzdžiui Trojos arklius ar ransomware. Jūsų patogumui šio puslapio apačioje taip pat pateiktos Youndoo.com viruso šalinimo instrukcijos. Nepamirškite, kad prie jūsų kompiuterinio saugumo gali prisidėti ir patys. Prieš įrašant naujas programas, atminkite, kad su jomis plinta ir nereikalingos programos bei virusai. Venkite lankytis svetainėse, kurios perkrautos dėmesį blaškančiais reklaminiais pasiūlymais bei skelbimais.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Youndoo.com pašalinimas:

Ištrinkite Youndoo.com iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Youndoo.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Youndoo.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Youndoo.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Youndoo.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Youndoo.com iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Youndoo.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Youndoo.com iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Youndoo.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Youndoo.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Youndoo.com iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Youndoo.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Youndoo.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Youndoo.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Youndoo.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Youndoo.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Youndoo.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-youndoo-com.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Youndoo.com