CyberGhost apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

CyberGhost – ypatinga VPN paslauga, padedanti išvengti duomenų sekimo

CyberGhost VPN yra viena iš patikimiausių virtualaus privataus tinklo paslauga, aptarnaujanti daugiau nei 10 milijonų žmonių visame pasaulyje. Paslaugą teikianti įmonė, įsikūrusi Rumunijoje ir Vokietijoje, užtikrina stabilų ryšį su daugiau nei 5800 serverių 89 šalyse, o svarbiausia – nedaro neigiamo poveikio interneto ryšio spartai. CyberGhost naudoja atskirtus serverius internetinei veiklai, tokiai kaip duomenų sklaidai (angl. torrenting) ar vaizdo transliacijai, tokiu būdu suteikdama savo vartotojams maksimlią naudą. 

Žmonės, rinkdamiesi šį VPN paslaugą ne tik ieško patikimo Interneto ryšio bei prieigos iš įvairių skirtingų vietų, bet taip pat ypatingą dėmesį skiria duomenų apsaugai. Dauguma paslaugų tiekėjų teigia, kad jie siekia užtikrinti vartotojų privatumą, tačiau rinkodaros tikslais patys renka įvairią, tiek asmeninę, tiek neasmeninę, informaciją, o kai kuriais atvejais netgi dalijasi ja su trečiosiomis šalimis. CyberGhost VPN gerbia žmonių privatumą, todėl nestebi jų veiklos internete ir neatlieka jokios, su duomenų rinkimu susijusios, veiklos. 

Be įprastų VPN funkcijų, CyberGhost suteikia ir kitų privilegijų, padedančių vartotojams išlikti anoniminiais bei užtikrina saugumą naršant internete. Prisijungimo funkcijos gali padėti blokuoti reklamas bei internetinius stebėjimo įrankius, blokuoti prieigą prie kenkėjiškų svetainių bei užtikrinti, kad būtų sukurta saugi HTTPS svetainės ryšio versija. Tokiu būdu užkertamas kelias kibernetiniams išpuoliams.

Šioje CyberGhost apžvalgoje bandysime atskleisti aktualiausią informaciją ir atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus apie šį VPN funkcijų paketą. Jei susidomėjote, turėtumėte išbandyti nemokamą CyberGhost bandomąją versiją, kurią naudoti ypač paprasta, ir sužinoti, kaip atrodo 15 metų patirtis VPN pramonėje. 

Name CyberGhost
Privatumas
 • Nerenka informacijos, susijusios su vartotojų naršymo internete įpročiais
 • Anoniminės duomenų rinkimo funkcijos galima atsisakyti
 • Pasižymi funkcija, draudžiančia internetinio stebėjimo programų veiklą iš kitų šaltinių
Planai Keletas galimų pasirinkimų: 1 mėn. prenumerata – 12,99 USD, 6 mėn. – 8,49 USD, 18 mėn. – 3.15 USD ir kt.
Protokolai OpenVPN, IKEv2
Platformos Windows, macOS/Mac OS X, Linux, Android, iOS, FireTV, Chrome, ir kt.
Maksimalus sinchroninių jungčių skaičius 7
Serveriai Beveik 6 000 serverių 89 šalyse
Papildomos paslaugos Reklamų blokas, kenkėjiškų svetainių filtras, internetinių stebėjimo priemonių blokas, automatinis HTTPS peradresavimas, duomenų glaudinimas ir kt.

Išbandykite CyberGhost vieną dieną nemokamai

CyberGhost VPN galima vienu metu naudoti septyniuose skirtinguose įrenginiuose, įskaitant Windows, MacOS, iOS, Android, Linux ir daugelyje kitų, o tai reiškia, kad VPN klientu galite saugiai naudotis savo darbo kompiuteryje, asmeniniame telefone, žaidimų konsolėje ir daugelyje kitų prietaisų, kuriais naudojatės kasdien. Dauguma VPN leidžia sujungti ne daugiau kaip penktis nutolusius įrenginius prie vieno tinklo. Taigi, naudodami CyberGhost galėsite naudoti daugelyje įrenginių ir netgi bendrinti ryšį su savo šeimos nariais. Atminkite, kad šios privilegijos yra prieinamos tik įsigijus pilną VPN paslaugos paketą. 

CyberGhost galite nemokamai atsisiųsti iš oficialiosios svetainės ir naudotis visomis tinklo funkcijomis 24 valandas nuo registracijos. Nepaisant to, turėsite įsirašyti VPN Client programą.

Diegimo procesas yra paprastas ir jo sąranka užtrunka tik keletą minučių:

 • Atsisiųskite CyberGhost VPN ir du kartus spustelėkite ant programos piktogramos.
 • Perskaitykite taisykles ir nuostatas.
 • Pasirinkite, ar norite dalyvauti ribotoje anoniminėje dalijimosi duomenimis praktikoje.
 • Trumpai palaukite, kol diegimas bus baigtas.
 • Paskyros kūrimo ekrane įveskite savo el. pašto adresą ir pasirinkite saugų slaptažodį.
 • Patikrinkite savo el. pašto adresą ir patvirtinkite savo paskyrą. Po to, galite pradėti naudotis CyberGhost.

CyberGhost prenumerata

24 valandų nemokamas CyberGhost bandymas bus pradėtas iškart po to, kai tik susikursite savo paskyrą ir paspausite mygtuką „Pradėti bandymą“ per programą. Jei naudojate Android įrenginį, jums gali būti suteiktas visas 7 dienų bandomasis laikotarpis, neatsižvelgiant į tai, ar naudojate tą pačią paskyrą, kurią darėte sistemoje Windows. iOS vartotojams CyberGhost taip pat suteikia galimybę savaitę nemokamai naudotis paslaugomis, tačiau pirmiausia turite prisiregistruoti per programą.

CyberGhost VPN – išsirinkite sau tinkamiausią planą

Kaip ir daugelio kitų VPN tiekėjų, CyberGhost planai skiriasi savo kaina. Daugelį kitų VPN galima naudoti maždaug už 10–13 USD per mėnesį, o jei norite tik vieno mėnesio – jums tai kainuos 12,99 USD. Tačiau pasigilinus į kitus siūlomus CyberGhost planus kainos yra ženkliai mažesnės. Be to, CyberGhost gana dažnai pateikia įvairių akcijų bei asmeninių pasiūlymų. 

Skirtingi planai prieinami tam tikram laikotarpiui, pavyzdžiui, vartotojai gali įsigyti CyberGhost 6 mėnesiams, 1 metams, taip pat 3 metams ar išskirtinių pasiūlymų 18-os mėnesių laikotarpiui. Atminkite, kad kuo ilgesnį planą renkatės – tuo pigesnis mėnesinis mokestis. Pvz., Galite gauti trejų metų planą tik už 3,15 USD / mėn. Už prenumeratą galite mokėti įvairiais būdais, pavyzdžiui, naudodamiesi įprastu kredito kortelės metodu, PayPal, Google Play ar net Bitcoin.

CyberGhost VPN taip pat turi vartotojų pagalbos centrą. Vartotojai gali pasirinkti bendrauti el. laiškais ar tiesioginius pokalbius kaip pagrindinę komunikacijos priemonę. Be to, programos kūrėjai suteikia prieigą prie programos žinių bazės, kurioje galima savarankiškai susirasti aktualiausią informaciją apie VPN klientą ir jo naudojimo problemas.

CyberGhost interfeisas

Atsisiuntus CyberGhost ir pasibaigus bandomosios versijos laikui vartotojams taip pat suteikima 45 dienų pinigų grąžinimo laikotarpis. Tai reiškia, kad programa nepatenkinti ir norintys ją pašalinti galės atgauti visus savo pinigus, o tai padaryti galės per 45 dienas be jokių nuostolių.

Paprastas vartotojo sąsajos naudojimas – tik viena iš daugelio naudingų CyberGhost VPN funkcijų

Visi, kurie bent kartą naudojosi CyberGhost, jums pasakys, kad programa naudotis paprasta, nes jos sąsaja yra suprantama ir joje pateikiami išsamūs kiekvienos funkcijos funkcionalumo aprašymai. Tiesą sakant, dauguma vartotojų, kurie niekada anksčiau nenaudojo VPN, gali tiesiog paspausti jungiklį, kuris automatiškai pasirinks geriausią serverį ir prisijungs. 

CyberGhost prisijungimo skydelyje visuomet galite pasirinkti konkrečią šalį, kurioje yra serveris – pagal numatytuosius parametrus yra įvardijamos Prancūzija, Vokietija ir JAV. Kai paspausite rodyklę, jums bus pateiktas serverių sąrašas, kuriame galėsite pridėti parankinių iš šių šalių (šios šalys taip pat atsiras pagrindinio ekrano išskleidžiamajame meniu). Galite prieiti prie kiekvienos šalies atskirai ir pasirinkti norimą serverį. Taip pat rodomi atstumai tarp serverių ir jų apkrova – tai ypač patogu bandant pasirinkti vietą arčiausiai jūsų.

Naudodami optimizuotus serverius lengvai atrakinkite Netflix ir BBC iPlayer

Kai kurie žmonės nori tapti VPN klientu tam, kad apsaugotų savo privatumą internete, o kitiems ši paslauga ypač naudinga norint apeiti apribojimus, nustatytus vartotojams iš tam tikrų šalių. Pavyzdžiui, populiarus turinio tiekėjas „Netflix“ suteikia prieigą prie įvairių vaizdo įrašų JAV ir ES auditorijoms. Kad asmuo galėtų naudotis ES audotorijai skirtu turiniu, jis gali tapti VPN klientu. Be to, kai kuriose šalyse tokios paslaugos kaip „Netflix“, gali būti visai neprieinamos dėl griežtos cenzūros politikos. Pavyzdžiui, žmonės iš Kinijos galėtų lengvai apeiti apribojimus naudodamiesi CyberGhost funkcijomis. 

Vis dėlto, populiarūs vaizdo turinio tiekėjai, tokie kaip „Netflix“ ir BBC, turi šimtus į juodąjį sąrašą įtrauktų serverių, priklausančių VPN paslaugoms. Šis sąrašas buvo sukurtas siekiant užkirsti kelią vartotojams apeiti apribojimus. CyberGhost serveriai nėra ribojami, o vartotojai be apribojimų gali lengvai mėgautis riboto turinio informacija, įskaitant „Netflix“, „Disney +“, „BBC iPlayer“, „Hulu“ ir kitais.

CyberGhost leidžia apeiti šalių nustatytus blokus

Išsirinkite skyrių „Srautai“ ir pamatysite išvardytus serverius, kurie yra optimizuoti tam tikroms paslaugoms. Daugeliu atvejų VPN tiekėjai nenurodo, kurie serveriai yra suderinami su vaizdo transliacija, ir vartotojai, norėdami tai išsiaiškinti, tiesiog turi pereiti kiekvieną serverį. Laimei, CyberGhost VPN leidžia visiškai apeiti šį procesą ir sutaupo daug varotojų laiko.

Laisvai dalinkintės duomenimis, naudodami tam skirtus serverius

Laivas duomenų dalijinasis arba „Torrenting“ paprastai yra ginčytinas dalykas dėl autorių teisių pažeidimų, nes didelė dalis turinio, pristatomo per „peer-to-peer“ svetaines, yra piratavimo objektas. Nepaisant to, pati technologija nėra neteisėta, ir keliose minėtose svetainėse taip pat galima talpinti teisėtą turinį, pavyzdžiui, atvirojo kodo programinę įrangą ar turinį, nesaugomą autorinių teisių. Taigi, dauguma žmonių siekia naudoti torrent svetaines ir nepažeisti įstatymų.

Deja, dėl minėtų priežasčių daugelis tokių svetainių gali būti apribotos. Naudodamiesi CyberGhost VPN galite apeiti šį draudimą ir laisvai pasiekti torrent svetaines. Nustatymuose taip pat galite nustatyti programą, kad ji visada prisijungtų prie saugaus serverio kai tik paleisite „uTorrent“ ar kitą „torrent“ klientą – dar vienas būdas sutaupyti laiko.

Vis dėlto, CyberGhost perspėja, kad kai kurie apribojimai vis dar gali būti taikomi dėl įvairių priežasčių:

Nei viena iš dabartinių P2P technologijų nėra neteisėta pagal apibrėžimą, tačiau tam tikruose serveriuose turime blokuoti P2P protokolus dėl strateginių (tai yra srautas, kuris nereikalingas sulėtina kito vartotojo srautą) arba dėl teisinių priežasčių tose šalyse, kuriuose tiekėjų verčiami turime blokuoti torrent srautą, tarp jų JAV, Rusija, Singapūras, Australija ir Honkongas (Kinija).

Nepaisant to, jei laikysitės  specialiai tam pritaikytų serverių, bandydami prisijungti prie „torrent“ svetainių neturėtumėte turėti jokių rūpesčių.

Papildoma paslauga: Cyberghost gali padėti apsisaugoti nuo kenksmingo turini

CyberGhost VPN nemokama versija suteikia galimybę išbandyti programą septynias dienas arba 24 valandas jei naudojama Windows operacinė sistema. Be to, tam tikros funkcijos (pvz., serverių, skirtų duomenų dalinimuisi, pasirinkimas) yra apribotos. Visa tai atrakinama nusipirktus CyberGhost prenumeratą, kuri atveria galimybę naudotis visomis VPN teikiamomis galimybėmis. 

Pilna CyberGhost versija žymiai pagerina internetinę apsaugą. Kelios internetinės apsaugos funkcijos yra

 • Reklamų blokas. Sustabdo erzinančius iššokančiuosius langus ir kitus įkyrius skelbimus, kurie trugdo pasiekti svetainės turinė bei sulėtina jo rodymą.
 • Kenkėjiškų svetainių blokas. Kai šis filtras įjungtas, CyberGhost VPN neleidžia jums patekti į svetaines, kuriuose galimas sukčiavimas bei kita kenkėjiška veikla.
 • Internetinio sekimo blokas. Internetiniai stebėjimo įrenginiai yra ypač erzinantys (slapukai ir kitos technologijos, kurios gali būti naudojamos jūsų veiksmams internete sekti), todėl pasirinkus šią funkciją bet kokia internetinė stebėjimo programinė įranga gali būti užblokuota visose interneto naršyklėse ir programose.
 • Automatizuotas HTTPS peradresavimas. Tais atvejais, kai yra prieinamas saugus ryšys, CyberGhost užtikrins, kad jūs ryšys yra vykdomas ne per nesaugų HTTP, o apsaugotą HTTPS protokolą. 
 • Duomenų glaudinimas. Nors ši funkcija neturi nieko bendra su saugumu, ji yra ypač naudinga, kai yra ribotas pralaidumas (pavyzdžiui, mobiliajame įrenginyje) – ji suspaudžia vaizdus ir kitus duomenis, kad sumažintų bendrą interneto duomenų naudojimą.

CyberGhost fukcijų parinkimas

Nors lyginant su tam tikromis programomis / plėtiniais, CyberGhost reklamų blokas gali veikti šiek tiek prasčiau, visų funkcijų visuma gali nžymiai pagerinti jūsų duomenų apsaugą bei privatumą internetinėje erdvėje. 

Mūsų verdiktas dėl CyberGhost VPN programos

Baigdami CyberGhost VPN apžvalgą, pirmiausia norėtume pabrėžti privatumo svarbą šiomis dienomis. Įmonės nuolatos susiduria su duomenų nutekinimu, netinkama kibernetinio saugumo praktika priveda prie įvairiausių kenkėjiškų programų įsirašymo, o visos kitos skaitmeninės eros problemos gali turėti neigiamos įtakos daugelio žmonių gyvenimams.

Todėl labai svarbu naudoti ne tik apsaugai skirtą programinę įrangą, bet ir papildomas priemones, tokias kaip CyberGhost VPN. Ankstesniame skyriuje mes aprašėme visas papildomas funkcijas, kurios gali būti prieinamos jums, kai tik įsigysite CyberGhost prenumeratą. Nors ši programa nėra vienintelė tokia, rekomenduojame ją naudoti dėl paprastumo ir daugiafunkciškumo. 

CyberGhost yra labiausiai į privatumo apsaugą orientas VPN tiekėjas, turintis daugybę galimybių ir daugybę funkcijų, padėsiančių sutaupyti brangų laiką, o VPN funkcijas pritaikyti pagal savo poreikius. Mūsų nuomone, vienas didžiausių įmonės privalumų – tai skaidrumas ir garantuotas privatumas. Jeigu norite išplėsti CyberGhost bandomąją versiją, pirmiausia siūlome atsisiųsti ir išbandyti iOS arba Android versiją. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Ugnius Kiguolis yra profesionalus virusų tyrėjas ir tinklalapio Virusai.lt įkūrėjas bei vyriausiasis redaktorius. Ugnius sukūrė Virusai.lt portalą 2004 metais, norėdamas informuoti visuomenę apie kibernetinius nusikaltimus.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis