Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

TorrentLocker viruso šalinimas (Sau 2021 atnaujinimas) - Viruso pašalinimo vadovas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Ransomware

Kas yra TorrentLocker virusas?

TorrentLocker virusas yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri buvo priskirta „ransomware“ kategorijai. Panašiai kaip ir Cryptolocker [CryptoLocker] ar Cryptowall [CryptoWall] virusai, ši kompiuterinė infekcija ieško konkrečių nukentėjusiojo failų (nuotraukų, video įrašų, audio failų ir panašiai) ir tada juos užblokuoja. Vos tik tai yra padaroma, TorrentLocker virusas pradeda rodyti didžiulį pranešimą, prašantį savo auką sumokėti tam tikro dydžio išpirką. Jis taip pat teigia, kad jei auka ignoruos šį pranešimą ir nemokės jo nurodytos baudos, ji visiems laikams praras savo failus. Iš tiesų, šis virusas sako tiesą, jūs tikrai galite prarasti savo nuotraukas, vaizdo ar muzikos įrašus. Jus gali išgelbėti tik atsarginės šių failų kopijos, kurios angliškai yra vadinamos ‘backups’. Skirtingai nuo kitų ransomware kategorijai priklausančių virusų, TorrentLocker nustato tam tikrą laiko tarpą, per kurį auka turi sumokėti išpirką. Jis taip pat prašo nueit į tam tikrą Australijoje priregistruotą Bitcoin svetainę, nusipirkti bitcoinų ir tada persiųsti šį mokėjimą tam tikru adresu. Jeigu gyvenate kažkur netoli šio kontinento, jūs taip pat galite vieną dieną savo kompiuterio ekrane pastebėti TorrentLocker viruso pranešimą. Tokiu atveju, kuo greičiau atlikite žemiau pateiktus veiksmus ir jį pašalinkite.

Kaip TorrentLocker virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Anot paskutinių duomenų, TorrentLocker virusas dažniausiai plinta naudojant melagingus el. laiškus. Norėdami juos atpažinti, visada turėtumėte ignoruoti žinutes, kurios aktyviai siūlo jums atsisiųsti į savo kompiuterį jose esantį priedą. Beje, jeigu neatpažįstate siuntėjo, visada paieškokite gramatinių, rašybos ar spausdinimo klaidų. Dar vienas patarimas: jūs taip pat galite susiskieti su siuntėjo atstovaujama kompanija ir pasiteirauti apie jums siųstą žinutę. Priešingu atveju, jūs galite atsisiųsti užkrėstą el. laiške esantį priedą, kuris gali užkrėsti jūsų kompiuterį. Jeigu TorrentLocker virusas jau pateko į jį, atlikite šiuos veiksmus ir jį pašalinkite.

Kaip pašalinti TorrentLocker virusą?

Jei TorrentLocker virusas pateko į jūsų kompiuterį, vienintelis būdas atgauti failus yra pasinaudoti atsarginėmis jų kopijomis arba išbandyti tokias failų atkūrimo priemones kaip R-Studio or Photorec. Beje, nepamirškite patikrinti kompiuterio su antivirusine programa ir pašalinti iš jo užkrėstų failų. Tam rekomenduojame naudoti ReimageIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner.

Galiausiai, mes turime paminėti, kad jūs visuomet privalote galvoti apie tokių virusų prevenciją. Todėl mes jums primygtinai rekomenduojame atsisiųsti vieną iš anksčiau paminėtų programų. Be to, nepamirškite pagalvoti apie atsarginę savo failų kopiją. Tam galite naudoti USB raktus, išorinius diskus, CD, DVD, Dropbox, Flickr ir kitus sprendimus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
TorrentLocker virusas ekrano nuotrauka
TorrentLocker virusas ekrano nuotrauka

Rankinis TorrentLocker viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti TorrentLocker naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: TorrentLocker šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite ReimageIntego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite TorrentLocker pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti TorrentLocker naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš TorrentLocker pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite ReimageIntego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog TorrentLocker sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip TorrentLocker prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-torrentlocker-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie TorrentLocker virus