Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

TorrentLocker viruso šalinimas (Lie 2015 atnaujinimas) - Viruso pašalinimo vadovas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Ransomware

Kas yra TorrentLocker virusas?

TorrentLocker virusas yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri buvo priskirta „ransomware“ kategorijai. Panašiai kaip ir Cryptolocker [CryptoLocker] ar Cryptowall [CryptoWall] virusai, ši kompiuterinė infekcija ieško konkrečių nukentėjusiojo failų (nuotraukų, video įrašų, audio failų ir panašiai) ir tada juos užblokuoja. Vos tik tai yra padaroma, TorrentLocker virusas pradeda rodyti didžiulį pranešimą, prašantį savo auką sumokėti tam tikro dydžio išpirką. Jis taip pat teigia, kad jei auka ignoruos šį pranešimą ir nemokės jo nurodytos baudos, ji visiems laikams praras savo failus. Iš tiesų, šis virusas sako tiesą, jūs tikrai galite prarasti savo nuotraukas, vaizdo ar muzikos įrašus. Jus gali išgelbėti tik atsarginės šių failų kopijos, kurios angliškai yra vadinamos ‘backups’. Skirtingai nuo kitų ransomware kategorijai priklausančių virusų, TorrentLocker nustato tam tikrą laiko tarpą, per kurį auka turi sumokėti išpirką. Jis taip pat prašo nueit į tam tikrą Australijoje priregistruotą Bitcoin svetainę, nusipirkti bitcoinų ir tada persiųsti šį mokėjimą tam tikru adresu. Jeigu gyvenate kažkur netoli šio kontinento, jūs taip pat galite vieną dieną savo kompiuterio ekrane pastebėti TorrentLocker viruso pranešimą. Tokiu atveju, kuo greičiau atlikite žemiau pateiktus veiksmus ir jį pašalinkite.

Kaip TorrentLocker virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Anot paskutinių duomenų, TorrentLocker virusas dažniausiai plinta naudojant melagingus el. laiškus. Norėdami juos atpažinti, visada turėtumėte ignoruoti žinutes, kurios aktyviai siūlo jums atsisiųsti į savo kompiuterį jose esantį priedą. Beje, jeigu neatpažįstate siuntėjo, visada paieškokite gramatinių, rašybos ar spausdinimo klaidų. Dar vienas patarimas: jūs taip pat galite susiskieti su siuntėjo atstovaujama kompanija ir pasiteirauti apie jums siųstą žinutę. Priešingu atveju, jūs galite atsisiųsti užkrėstą el. laiške esantį priedą, kuris gali užkrėsti jūsų kompiuterį. Jeigu TorrentLocker virusas jau pateko į jį, atlikite šiuos veiksmus ir jį pašalinkite.

Kaip pašalinti TorrentLocker virusą?

Jei TorrentLocker virusas pateko į jūsų kompiuterį, vienintelis būdas atgauti failus yra pasinaudoti atsarginėmis jų kopijomis arba išbandyti tokias failų atkūrimo priemones kaip R-Studio or Photorec. Beje, nepamirškite patikrinti kompiuterio su antivirusine programa ir pašalinti iš jo užkrėstų failų. Tam rekomenduojame naudoti Reimage Reimage Cleaner Intego arba SpyHunter 5Combo Cleaner.

Galiausiai, mes turime paminėti, kad jūs visuomet privalote galvoti apie tokių virusų prevenciją. Todėl mes jums primygtinai rekomenduojame atsisiųsti vieną iš anksčiau paminėtų programų. Be to, nepamirškite pagalvoti apie atsarginę savo failų kopiją. Tam galite naudoti USB raktus, išorinius diskus, CD, DVD, Dropbox, Flickr ir kitus sprendimus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
TorrentLocker virusas ekrano nuotrauka
TorrentLocker virusas ekrano nuotrauka

Rankinis TorrentLocker viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti TorrentLocker naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: TorrentLocker šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite TorrentLocker pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti TorrentLocker naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš TorrentLocker pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog TorrentLocker sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip TorrentLocker prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-torrentlocker-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie TorrentLocker virus