Critroni Ransomware šalinimas

Critroni Ransomware pašalinimas

Kas yra Critroni virusas?

Kas yra Critroni virusas?

Critroni yra labai pavojingas virusas, kuris yra priskiriamas ransomware kategorijai. Šis virusas gali lengvai užkrėsti jūsų kompiuterį per netikrus programų atnaujinimus, taigi jūs privalote ignoruoti visus netikėtai pasirodančius pranešimus, kurie sako, kad jums reikia atnaujinti Flash Player ar panašią programą. Vos tik šis virusas patenka į kompiuterį, jis jame užšifruoja visus jame esančius failus ir pradeda rodyti pranešimą, kuris prašo sumokėti už šių failų iššifravimą. Šis virusas priklauso tai pačiai virusų šeimai kaip ir Cryptolocker bei Cryptowall. Jei bent vienas iš šių virusų patenka į kompiuterį, jis jį patikrina ir užšifruoja dažniausiai aukos naudojamus video, audio, .doc ir kitus failus. Pabandžisu atidaryti vieną iš šių failų, ekrane pasirodo didžiulis pranešimas, kuris paaiškina ką reikia padaryti norint atkurti užšifruotus failus. Šis vadovas yra labai išsamus ir netgi paaiškina kaip atsisiųsti Tor, kaip sumokėti išpirką ir pan. Prašome dukart pagalvoti ar verta mokėti už failų iššifravimą, nes tai dar negarantuoja, kad gavę pinigus sukčiai tai padarys. Siekdami pašalinti šį virusą, kuris taip pat žinomas kaip CBT-Locker ir Critroni.A, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta FortectIntego. Be to, failus iššifravimui jūs galite panaudoti R-studija arba Photorec.

Tai turėtumėte padaryti iškarto po šio pranešimo pasirodymo.

Your personal files are encrypted

Your documents, photos, databases and other important files have been encrypted with strongest encryption and unique key, generated for this computer.

Private decryption key is stored on a secret Internet server and nobody can decrypt your files until you pay and obtain the private key.

You only have 72 hours to submit the payment. If you do not send money within provided time, all your files will be permanently crypted and no one will be able to recover them.

Press ‘View’ to view the list of files that have been encrypted.

Press ‘Next’ to connect to the secret server and follow instructions.

Kaip Critroni virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Paprastai tokie virusai kaip šis plinta užkrėstų el. laiškų pagalba. Šie laiškai dažniausiai teigia, kad žmogus turi atidaryti juose esantį priedą ir patikrinti, kas yra sakoma jame. Žinoma, jūs niekada neturėtumėte tikėti tokiais laiškais ir juo labiau atidarinėti juose esančių priedų. Beje, šiuo metu Critroni ransomware taip pat aktyviai plinta naudojant netikrus perspėjimus, kurie siūlo nemokamai atnaujinti kompiuteryje esančias programas. Daugeliu atvejų, jie žmonėms siūlo Java, Flash Player, FLV Player ir panašius atnaujinimus. Saugiausias būdas kovoti su jais yra uždaryti šiuos pranešimus ir išeiti ši juos rodančios svetainės. Priešingu atveju, jūs galite lengvai atsisiųsti Critroni. Siekdami pašalinti šį virusą iš savo kompiuterio, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa.

Kaip pašalinti Critroni virusą iš kompiuterio?

Paprastai, vartotojai gali atkurti savo failus naudodami sistemos atsarginę kopiją arba tam skirtas programas. Jei jūs išsaugojote atsargines failų kopijas naudodami backup, jums neturėtų būti sunku atkurti juos. Be to, tai jūs galite pabandyti padaryti naudodami tokias programas kaip R-studija arba Photorec. Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad jūs taip pat turite pašalinti Critroni failus iš sistemos. Tai galima padaryti su FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner ar Malwarebytes pagalba

Taip pat siūlome pagalvoti apie jums svarbių failų ir duomenų apsaugojimą. Tam galite naudoti išorinius kietuosius diskus, CD, DVD arba tiesiog patalpinti savo svarbių failų atsargines kopijas į Dropbox, Flickr ir pan.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis