Antivirus Security Pro šalinimas

Antivirus Security Pro pašalinimas

Kas yra Antivirus Security Pro?

Antivirus Security Pro yra pavojinga kompiuterinė programa, kuri priklauso virusų grupei žinomai kaip ‘WinWebSec’. Ji atrodo panašiai kaip ir kiti šiai grupei priskiriami virusai, tokie kaip Attentive Antivirus, AVASoft Professional Antivirus ir Security Shield. Kai ši programa atakuoja kompiuterį, ji iškart pradeda rodyti klaidinančius pranešimus apie įvairias aptiktas problemas. Ji taip pat gali rodyti kaip tikrina jūsų kompiuterį ir suranda dešimtis pavojingų failų. Atminkite, iš tikrųjų Antivirus Security Pro negali aptikti jokios kompiuterinės infekcijos, nes ji neturi virusų duomenų bazės. Jūs turėtumėte nepaisyti įspėjimų, kurie priklauso šiai programai, nes jie yra naudojami vieninteliam tikslui – priversti jus nusipirkti licencijuotą Antivirus Security Pro versiją. Jeigu sumokėjote už ją, jūs esate viena iš tų žmonių, kurie parėmė hakerius. Tokiu atveju turėtumėte kuo skubiau susisiekti su savo banku ir sustabdyti šį mokėjimą.

KAIP Antivirus Security Pro GALI UŽKRĖSTI KOMPIUTERĮ?

Antivirus Security Pro plinta trojanų pagalba, kurie paprastai atakuoja neapsaugotus arba silpnai apsaugotus kompiuterius. Jei norite išvengti tokių virusų, jūs turite įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje yra įrašyta naujausia antivirusinės programos versija. Jei toks trojanas sugeba patekti į sistemą, jis iškart parsiunčia Antivirus Security Pro ir taip pat nustato ją pradėti darbą kiekvieną kartą kai jūs iš naujo paleidžiate savo kompiuterį. To pasekoje Antivirus Security Pro pradeda rodyti tokius ar panašius įspėjimus:

Warning! Infected file detected.
We strongly recommend activating full edition of your antivirus software for repairing threats.

Warning! Infected file detected
Location: File SystemSuspicious activity detected in the application notepad.exe to the behavior of the virus Win32/Conficker.X. For your security and to avoid loss of data, the operation of application cmd.exe has been temporarily restricted.

Warning! Network attack attempt detected.
To keep the computer safe, the threat must be blocked.

Prašome ignoruoti kiekvieną įspėjimą, kuris siūlo nusipirkti Antivirus Security Pro, nes šios programos tikslas suklaidinti jus ir priversti nusipirkti licenciją. Jei pradėjote matyti šios programos įspėjimus, nedelsiant patikrinkite kompiuterį su atnaujinta antivirusine.

KAIP PAŠALINTI Antivirus Security Pro?

Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas Antivirus Security Pro viruso, atsisiųskite vieną iš šių programų: SpyHunter 5Combo Cleaner, FortectIntego ir patikrinkite kompiuterį. Nepamirškite, atnaujinti šių programų prieš paleidžiant!

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad toks virusas gali blokuoti jūsų antivirusinę ir taip bandyti atitolinti pašalinimą iš kompiuterio. Tokiu atveju pabandykite paleisti kompiuterį iš naujo Safe Mode with Networking režimu ir atidaryti Task Manager (ctrl + shift + esc). Čia suraskite iš atsitiktinių simboliu sudarytus procesus ir sustabdykite juos. Po to turite patikrinti kompiuterį su FortectIntego.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis