Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Antivirus Security Pro šalinimas

| Tipas: Ransomware

Antivirus Security Pro yra pavojinga kompiuterinė programa, kuri priklauso virusų grupei žinomai kaip ‘WinWebSec’. Ji atrodo panašiai kaip ir kiti šiai grupei priskiriami virusai, tokie kaip Attentive AntivirusAVASoft Professional Antivirus ir Security Shield. Kai ši programa atakuoja kompiuterį, ji iškart pradeda rodyti klaidinančius pranešimus apie įvairias aptiktas problemas. Ji taip pat gali rodyti kaip tikrina jūsų kompiuterį ir suranda dešimtis pavojingų failų. Atminkite, iš tikrųjų Antivirus Security Pro negali aptikti jokios kompiuterinės infekcijos, nes ji neturi virusų duomenų bazės. Jūs turėtumėte nepaisyti įspėjimų, kurie priklauso šiai programai, nes jie yra naudojami vieninteliam tikslui – priversti jus nusipirkti licencijuotą Antivirus Security Pro versiją. Jeigu sumokėjote už ją, jūs esate viena iš tų žmonių, kurie parėmė hakerius. Tokiu atveju turėtumėte kuo skubiau susisiekti su savo banku ir sustabdyti šį mokėjimą.

KAIP Antivirus Security Pro GALI UŽKRĖSTI KOMPIUTERĮ?

Antivirus Security Pro plinta trojanų pagalba, kurie paprastai atakuoja neapsaugotus arba silpnai apsaugotus kompiuterius. Jei norite išvengti tokių virusų, jūs turite įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje yra įrašyta naujausia antivirusinės programos versija. Jei toks trojanas sugeba patekti į sistemą, jis iškart parsiunčia Antivirus Security Pro ir taip pat nustato ją pradėti darbą kiekvieną kartą kai jūs iš naujo paleidžiate savo kompiuterį. To pasekoje Antivirus Security Pro pradeda rodyti tokius ar panašius įspėjimus:

Warning! Infected file detected.
We strongly recommend activating full edition of your antivirus software for repairing threats. 

Warning! Infected file detected
Location: File SystemSuspicious activity detected in the application notepad.exe to the behavior of the virus Win32/Conficker.X. For your security and to avoid loss of data, the operation of application cmd.exe has been temporarily restricted.

Warning! Network attack attempt detected.
To keep the computer safe, the threat must be blocked.

Prašome ignoruoti kiekvieną įspėjimą, kuris siūlo nusipirkti Antivirus Security Pro, nes šios programos tikslas suklaidinti jus ir priversti nusipirkti licenciją. Jei pradėjote matyti šios programos įspėjimus, nedelsiant patikrinkite kompiuterį su atnaujinta antivirusine.

KAIP PAŠALINTI Antivirus Security Pro?

Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas Antivirus Security Pro viruso, atsisiųskite vieną iš šių programų: SpyHunter 5Combo Cleaner, Reimage Reimage Cleaner ir patikrinkite kompiuterį. Nepamirškite, atnaujinti šių programų prieš paleidžiant!

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad toks virusas gali blokuoti jūsų antivirusinę ir taip bandyti atitolinti pašalinimą iš kompiuterio. Tokiu atveju pabandykite paleisti kompiuterį iš naujo Safe Mode with Networking režimu ir atidaryti Task Manager (ctrl + shift + esc). Čia suraskite iš atsitiktinių simboliu sudarytus procesus ir sustabdykite juos. Po to turite patikrinti kompiuterį su Reimage Reimage Cleaner .

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Cleaner Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Reimage Cleaner, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Reimage Cleaner turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Reimage Cleaner pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Reimage Cleaner programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage Cleaner, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-antivirus-security-pro.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. Kaip ištrinti Security Cleaner Pro sako:
    spalio 7th, 2013 at 11:54 am

    […] Cleaner Pro yra labai pavojinga programa, kuri priklauso tai pačiai virusų šeimai kaip Antivirus Security Pro. Panašiai kaip ir ankstesnė šios programos versija, ji yra naudojama […]

Jūsų nuomonė apie Antivirus Security Pro