Sudėtingumo skalė:  
  (96/100)

Attentive Antivirus. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Attentive Antivirus yra ‘rogue anti-spyware’ kategorijai priskiriama programa, kuri priklauso WinWebSec virusų grupei. Kai tik ji užkrečia kompiuterį, ši programa pradeda rodyti savo aukai ataskaitas apie išgalvotus virusus. Tai darydama, ji siekia sukelti savo aukoms paniką ir priversti jas nusipirkti licencijuotą Attentive Antivirus versiją. Prisiminkite, tokia versija neegzistuoja ir jūsų kompiuteris yra užkrėstas. Jei jūs taip pat gaunate pranešimus iš Attentive Antivirus, rekomenduojame jums juos ignoruoti ir niekada nepirkti šios programos licencijos, nes taip jūs prarasite savo pinigus. Paprastai, šis nesąžininga programa užkrečia kompiuterius slaptai. Ji gali lengvai užkrėsti nusitaikytą kompiuterį jei tik jo savininkas nenaudoja antivirusinės programos ar nuolat pamiršta ją atnaujinti. Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas šio viruso, turite kuo greičiau pašalinti Attentive Antivirus iš jo. 

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI ATTENTIVE ANTIVIRUS?

Attentive Antivirus yra platinama naudojant tokius pačius metodus kaip ir anksčiau išleisti virusai. Paprastai, ši procedūra yra atliekama Trojanų pagalba, kurie slepiasi nelegaliose svetainėse ir užkrėstuose el. laiškuose, taigi jūs turėtumėte visada vengti tokių svetainių. Kai tik šis virusas patenka į sistemą, jis parsisiunčia užkrėstus failus ir pakeičia kai kuriuos sistemos nustatymus. To pasekoje Attentive Antivirus pradeda rodyti nesibaigiančius pranešimus, kurie teigia:

Attentive Antivirus Firewall Alert
Attentive Antivirus has blocked a program from accessing the internet
Internet Explorer is infected with Trojan-BNK.Win32.Keylogger.gen
Private data can be stolen by third parties, including credit card details and passwords.

Warning!
Network attack attempt detected. To keep the computer safe, the threat must be blocked.

Warning!
Infected file detectedLocation: File SystemSuspicious activity detected in the application cmd.exe to the behavior of the virus Win32/Conficker.X. For your security and to avoid loss of data, the operation of application cmd.exe has been temporarily restricted.

Prašome laikytis kuo toliau nuo Attentive Antivirus! Jei matote tokius įspėjimus, patikrinkite savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa ir pašalinkite iš jo pavojingus failus. 

KAIP PAŠALINTI Attentive Antivirus?

Jei norite pašalinti Attentive Antivirus, patikrinkite sistemą su Malwarebytes Malwarebytes arba Reimage ir pašalinkite iš jos užkrėstus failus.

Jei jūs negalite pradėti nė vienos iš šių programų, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime
3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite Attentive Antivirus failus.

Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Attentive Antivirus ekrano nuotrauka
Attentive Antivirus ekrano nuotrauka

Attentive Antivirus rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-attentive-antivirus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis