Sudėtingumo skalė:  
  (70/100)

Security Shield. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Security Shield yra padirbta antivirusinė. Vos tik tokia programa patenka į kompiuterį, ji iškarto pradeda savo pavojingą veiklą. Pirmiausia, ji pakeičia keletą sistemos nustatymų, kurie padeda jai pradėti darbą vos tik auka perkrauna kompiuterį. Iškart po to, ji pradeda rodyti kaip ji tikrina kompiuterio failus ir ieško virusų. Žinoma, Security Shield sugeba surasti šimtus ‘pavojingų’ infekcijų, tokių kaip trojanai, rootkitai ir panašios kompiuterinės infekcijos, tačiau niekada jų nepašalina. Norint tai padaryti, auka privalo nusipirkti šios programos licenciją. Nors visa tai gali atrodyti labai įtikinamai, iš tikrųjų Security Shield negali surasti jokio viruso. Prisiminkite, ši programa rodo vien padirbtus įspėjimus ir priminimus nusipirkti licencijuotą jos versiją. Vietoje to, jūs turėtumėte pašalinti Security Shield iš kompiuterio. Rekomenduojame tai padaryti kuo greičiau, nes Security Shield gali pradėti vogti svarbią informaciją iš jūsų kompiuterio.

Kokie yra Security Shield simptomai?

Vos tik Security Shield užkrečia kompiuterį, ji pradeda rodyti tokius padirbtus pranešimus:

Security Shield „cmd.exe“ is infected with „Worm.Win32.Autorun.bnb“. Do you want to register your copy and remove all threats now?
Security Shield Warning Spyware.IEMonster activity detected. This form of spyware attempts to steal passwords from Internet Explorer, Mozilla Firefox, Outlook and other commonly used programs. Click here to immediately remove it with Security Shield.
Security Shield Warning Intercepting malicious software that may violate your privacy and harm your computer has been detected. Click here to remove now with Security Shield.
Security Shield Warning Some of the important system files on your PC were modified by malicious software. It may cause system crashes and data losses. Click here to prevent non-authorized changes and remove threats (Recommended)

Prisiminkite, Security Shield yra ne kas kita, o padirbta antivirusinė, kuri naudoja padirbtus pranešimus siekdama apgauti žmones ir išvilioti iš jų pinigus. Jei jūs jau buvote apgautas ir nusipirkote Security Shield licenciją, susisiekite su savo banku ir pabandykite susigrąžinti pinigus. Žinoma, jūs taip pat privalote pašalinti šį virusą iš savo kompiuterio.

Kaip pašalinti Security Shield?

Norėdami pašalinti Security Shield ir su šiuo virusu susijusias programas, patikrinkite kompiuterį su atnaujinta antivirusine. Mes rekomenduojame naudoti ReimageMalwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner arba kitą patikimą programą. Būtent tokios programos padės jums pilnai pašalinti Security Shield iš kompiuterio. Jeigu negalite paleisti nė vienos iš šių programų, reiškia virusas jas blokuoja. Tokiu atveju, naudokite šį kodą, kuris privers Security Shield galvoti, kad jūs sumokėjote už licenciją: 64C665BE-4DE7-423B-A6B6-BC0172B25DF2

Security Shield 2012

Security Shield 2012 yra nauja Security Shield versija. Jos veikimo principas nesiskiria: ši programa atakuoja kompiuterius trojanų pagalba, rodo padirbtus pranešimus apie virusus ir taip pat siūlo nusipirkti jos licenciją. Be to, Security Shield 2012 gali bandyti blokuoti jūsų antivirusinę siekdama atitolinti jos pašalinimą iš kompiuterio. Tokiu atveju turėtumėte perkrauti kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą ir vėliau paleisti Reimage. Nepamirškite patikrinti kompiuterio dar kartą perkrovę jį į normalų režimą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Security Shield ekrano nuotrauka
Security Shield ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-security-shield.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. 2012 metų apžvalga: seni virusai buvp pakeisti naujais sako:
    gruodžio 21st, 2012 at 12:01 pm

    […] pradžioje daugiausia problemų turėjome su Security Shield ir Google redirect virusais. Per pirmąjį 2012 metų pusmetį atsirado milijonai kompiuterių […]

Jūsų nuomonė apie Security Shield