Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Your personal files are encrypted viruso šalinimas

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Ransomware

Kas yra „Your personal files are encrypted“?

„Your personal files are encrypted“ (taip pat galima rasti pavadinimu „Your personal files are encrypted by CTB Locker“) yra klaidinantis įspėjimas, kurio pasirodymas jūsų kompiuteryje rodo tik viena – jis yra užkrėstas CTB Locker viruso. Tai yra ypač pavojingas virusas, kuris siekia įbauginti žmones ir priversti juos sumokėti tam tikro dydžio išpirką. Kokiu būdu jis tai daro? Atsakymas yra labai paprastas – vos tik CTB Locker užkrečia kompiuterį, jis užblokuoja jame esančius failus. Šis virusas gali užblokuoti visas aukos nuotraukas, video failus, audio failus ir pan. Jų atblokavimui yra reikalingas specialus „raktas“, kurį turi šio viruso savininkai, t.y. hakeriai. Vis dėlto, mes jums nerekomenduojame mokėti CTB Locker prašomos išpirkos, nes taip jūs tiesiog paremsite šio viruso kūrėjus. Jeigu manote, kad Your personal files are encrypted virusas pateko į jūsų kompiuterį, jūs turėtumėte nieko nelaukti ir patikrinti jį su patikima antivirusine programa. Tam jūs galite pasirinkti bet kurią ir žemiau pateiktų programų. Deja, bet tai nepadės jums atblokuoti jūsų failų. Norint tai padaryti, jūs turėsite panaudoti vieną iš šių programų: R-studio arba Photorec.

Kaip „Your personal files are encrypted“ gali patekti į mano kompiuterį?

„Your personal files are encrypted by CTB Locker“ virusas paprastai yra platinamas naudojant trojanus, kurie slepiasi melaginguose pranešimuose, užkrėstuose el. laiškuose ir pan. Norėdami nuo jų apsisaugoti, jūs turite vengti visų Java, Flash Player ir panašių programų atnaujinimus siūlančių pranešimų. Beje, nepamirškite patikrinti nežinomų asmenų jums atsiųstus laiškus, nes dalis jų gali būti naudojami tokių ransomaware kategorijai priskiriamų laiškų platinimui. Jeigu pastebėjote gramatikos ar rašybos klaidas, aiškiai netikrą siuntėjo vardą ir panašius dalykus, nieko nelaukite ir pašalinkite tokį laišką iš savo pašto dėžutės ar bent jau susisiekite su jo siuntėju ir įsitikinkite, kad jis yra realus asmuo. Jeigu CTB Locker arba kitas ransomware kategorijai priklausantis virusas pakliūtų į kompiuterį, jis patikrintų visus jame esančius failus ir kaip mat juos užblokuotų. Dažniausiai blokuojami failai yra šie: 3fr, accdb, ai, arw, bay, cdr, cer, cr2, crt, crw, dbf, dcr, der, dng, doc, docm, docx, dwg, dxf, dxg, eps, erf, indd, jpe, jpg, kdc, mdb, mdf, mef, mrw, nef, nrw, odb, odm, odp, ods, odt, orf, p12, p7b, p7c, pdd, pef, pem, pfx, ppt, pptm, pptx, psd, pst, ptx, r3d, raf, raw, rtf, rw2, rwl, srf, srw, wb2, wpd, wps, xlk, xls, xlsb, xlsm, xlsx, etc. Tai padaręs, šis virusas pradeda rodyti tokį pranešimą:

Your personal files are encrypted!

Your important files encryption produced on this computer: photos, videos, document, etc. Here is a complete list of encrypted files, and you can personally verify this.
(…)
To obtain the private key for this computer, which will automatically decrypt files, you need to pay 100 USD / 100EUR / similar amount in another currency.
(…)
Any attempt to remove or damage this software will lead to immediate destruction of the private key server.

KAIP pašalinti „Your personal files are encrypted“ virusą?

Siekiant pašalinti CTB Locker virusą, kuris rodo „Your personal files are encrypted“ įspėjimą, reikia atsisiųsti ir paleisti vieną iš šių programų: Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner. Norėdami atkurti savo failus, pabandykite naudoti šias programas: R-studio arba Photorec.

Pabaigai norime jus paraginti imtis prevencinių veiksmų, kad tokie virusai kaip CTB Locker daugiau nepatektų į jūsų kompiuterį. ‘Ramsomware’ tipo virusų paplitimas jau pasiekė nematytas aukštumas, todėl mes labai rekomenduojame įsirašyti vieną iš anksčiau minėtų programų bei nepamiršti pasidaryti atsargines failų kopijas. Tam galite naudoti USB išorinius kietuosius diskus, CD, DVD, Google Drive, Dropbox, Flickr ir kitus būdus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Your personal files are encrypted virusas ekrano nuotrauka
Your personal files are encrypted virusas ekrano nuotrauka

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-your-personal-files-are-encrypted-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Your personal files are encrypted virus