Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Your personal files are encrypted virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Ransomware

Kas yra „Your personal files are encrypted“?

„Your personal files are encrypted“ (taip pat galima rasti pavadinimu „Your personal files are encrypted by CTB Locker“) yra klaidinantis įspėjimas, kurio pasirodymas jūsų kompiuteryje rodo tik viena – jis yra užkrėstas CTB Locker viruso. Tai yra ypač pavojingas virusas, kuris siekia įbauginti žmones ir priversti juos sumokėti tam tikro dydžio išpirką. Kokiu būdu jis tai daro? Atsakymas yra labai paprastas – vos tik CTB Locker užkrečia kompiuterį, jis užblokuoja jame esančius failus. Šis virusas gali užblokuoti visas aukos nuotraukas, video failus, audio failus ir pan. Jų atblokavimui yra reikalingas specialus „raktas“, kurį turi šio viruso savininkai, t.y. hakeriai. Vis dėlto, mes jums nerekomenduojame mokėti CTB Locker prašomos išpirkos, nes taip jūs tiesiog paremsite šio viruso kūrėjus. Jeigu manote, kad Your personal files are encrypted virusas pateko į jūsų kompiuterį, jūs turėtumėte nieko nelaukti ir patikrinti jį su patikima antivirusine programa. Tam jūs galite pasirinkti bet kurią ir žemiau pateiktų programų. Deja, bet tai nepadės jums atblokuoti jūsų failų. Norint tai padaryti, jūs turėsite panaudoti vieną iš šių programų: R-studio arba Photorec.

Kaip „Your personal files are encrypted“ gali patekti į mano kompiuterį?

„Your personal files are encrypted by CTB Locker“ virusas paprastai yra platinamas naudojant trojanus, kurie slepiasi melaginguose pranešimuose, užkrėstuose el. laiškuose ir pan. Norėdami nuo jų apsisaugoti, jūs turite vengti visų Java, Flash Player ir panašių programų atnaujinimus siūlančių pranešimų. Beje, nepamirškite patikrinti nežinomų asmenų jums atsiųstus laiškus, nes dalis jų gali būti naudojami tokių ransomaware kategorijai priskiriamų laiškų platinimui. Jeigu pastebėjote gramatikos ar rašybos klaidas, aiškiai netikrą siuntėjo vardą ir panašius dalykus, nieko nelaukite ir pašalinkite tokį laišką iš savo pašto dėžutės ar bent jau susisiekite su jo siuntėju ir įsitikinkite, kad jis yra realus asmuo. Jeigu CTB Locker arba kitas ransomware kategorijai priklausantis virusas pakliūtų į kompiuterį, jis patikrintų visus jame esančius failus ir kaip mat juos užblokuotų. Dažniausiai blokuojami failai yra šie: 3fr, accdb, ai, arw, bay, cdr, cer, cr2, crt, crw, dbf, dcr, der, dng, doc, docm, docx, dwg, dxf, dxg, eps, erf, indd, jpe, jpg, kdc, mdb, mdf, mef, mrw, nef, nrw, odb, odm, odp, ods, odt, orf, p12, p7b, p7c, pdd, pef, pem, pfx, ppt, pptm, pptx, psd, pst, ptx, r3d, raf, raw, rtf, rw2, rwl, srf, srw, wb2, wpd, wps, xlk, xls, xlsb, xlsm, xlsx, etc. Tai padaręs, šis virusas pradeda rodyti tokį pranešimą:

Your personal files are encrypted!

Your important files encryption produced on this computer: photos, videos, document, etc. Here is a complete list of encrypted files, and you can personally verify this.
(…)
To obtain the private key for this computer, which will automatically decrypt files, you need to pay 100 USD / 100EUR / similar amount in another currency.
(…)
Any attempt to remove or damage this software will lead to immediate destruction of the private key server.

KAIP pašalinti „Your personal files are encrypted“ virusą?

Siekiant pašalinti CTB Locker virusą, kuris rodo „Your personal files are encrypted“ įspėjimą, reikia atsisiųsti ir paleisti vieną iš šių programų: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes. Norėdami atkurti savo failus, pabandykite naudoti šias programas: R-studio arba Photorec.

Pabaigai norime jus paraginti imtis prevencinių veiksmų, kad tokie virusai kaip CTB Locker daugiau nepatektų į jūsų kompiuterį. ‘Ramsomware’ tipo virusų paplitimas jau pasiekė nematytas aukštumas, todėl mes labai rekomenduojame įsirašyti vieną iš anksčiau minėtų programų bei nepamiršti pasidaryti atsargines failų kopijas. Tam galite naudoti USB išorinius kietuosius diskus, CD, DVD, Google Drive, Dropbox, Flickr ir kitus būdus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Your personal files are encrypted virusas šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Your personal files are encrypted virusas pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant Your personal files are encrypted virusas (2015-04-10)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Your personal files are encrypted virusas (2015-04-10)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant Your personal files are encrypted virusas (2015-04-10)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant Your personal files are encrypted virusas (2015-04-10)
Your personal files are encrypted virusas ekrano nuotrauka
Your personal files are encrypted virusas ekrano nuotrauka

Your personal files are encrypted virusas rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-your-personal-files-are-encrypted-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis