Sudėtingumo skalė:  
  (70/100)

Win32/LockScreen. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Win32/LockScreen yra vienas iš pavojingiausių trojanų, kurie yra naudojami užblokuoti kompiuterį ir atjungti Internetą. Tokią pačią grėsmę kelia ir visos šio trojano versijos, tokios kaip Win32/LockScreen.gen!A, Win32/LockScreen.BO, Win32/LockScreen.AS ir kitos. Kai tik šis virusas užkrečia kompiuterį, jis daro tai kas jam liepiama. Dažniausiai, jis būna nustatytas užblokuoti ekraną ir uždrausti bet kokią prieigą prie Windows OS. Norint atgauti prieigą, žmogus turi sumokėti baudą per nurodytą išankstinio mokėjimo sistemą. Tai gali būti Paysafecard, Ukash ar kita vietinė mokėjimo sistema. Prieš tai padarydami, jūs privalote atsiminti, kad Win32/LockScreen yra ne kas kitas o trojanas, kuris yra glaudžiai susijęs su FBI Moneypak ar kitais Ukash virusų šeimai priklausančiais parazitais.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Win32/LockScreen?

Win32/LockScreen trojanas dažniausiai užkrečia mažai apsaugotus kompiuterius, taigi jei norite apsisaugoti nuo šio viruso, patikrinkite ar jūsų kompiuteryje yra naujausia antivirusinės versija. Be to, venkite nelegalių svetainių, spamo ir nustokite naudotis nelegaliomis programų versijomis. Jei toks trojanas patenka į sistemą, jis iškarto palieka savo įrašus kompiuterio registre ir užblokuoja visas svarbias programas, kurios yra ypač svarbios norint pašalinti Win32/LockScreen iš kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI WIN32/LOCKSCREEN?

Jei jūs taip pat buvote užkrėstas Win32/LockScreen, labai rekomenduojame patikrinti kompiuterio sistemą su antivirusine, kuri padės jums pašalinti šio viruso failus. Šiuo atveju patariame rinktis Reimage. Prieš tikrindami sistemą, įsitikinkite, ar programa yra atnaujinta.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-win32-lockscreen.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Win32/LockScreen