Win32/LockScreen šalinimas

Win32/LockScreen pašalinimas

Kas yra Win32/LockScreen?

Win32/LockScreen yra vienas iš pavojingiausių trojanų, kurie yra naudojami užblokuoti kompiuterį ir atjungti Internetą. Tokią pačią grėsmę kelia ir visos šio trojano versijos, tokios kaip Win32/LockScreen.gen!A, Win32/LockScreen.BO, Win32/LockScreen.AS ir kitos. Kai tik šis virusas užkrečia kompiuterį, jis daro tai kas jam liepiama. Dažniausiai, jis būna nustatytas užblokuoti ekraną ir uždrausti bet kokią prieigą prie Windows OS. Norint atgauti prieigą, žmogus turi sumokėti baudą per nurodytą išankstinio mokėjimo sistemą. Tai gali būti Paysafecard, Ukash ar kita vietinė mokėjimo sistema. Prieš tai padarydami, jūs privalote atsiminti, kad Win32/LockScreen yra ne kas kitas o trojanas, kuris yra glaudžiai susijęs su FBI Moneypak ar kitais Ukash virusų šeimai priklausančiais parazitais.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Win32/LockScreen?

Win32/LockScreen trojanas dažniausiai užkrečia mažai apsaugotus kompiuterius, taigi jei norite apsisaugoti nuo šio viruso, patikrinkite ar jūsų kompiuteryje yra naujausia antivirusinės versija. Be to, venkite nelegalių svetainių, spamo ir nustokite naudotis nelegaliomis programų versijomis. Jei toks trojanas patenka į sistemą, jis iškarto palieka savo įrašus kompiuterio registre ir užblokuoja visas svarbias programas, kurios yra ypač svarbios norint pašalinti Win32/LockScreen iš kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI WIN32/LOCKSCREEN?

Jei jūs taip pat buvote užkrėstas Win32/LockScreen, labai rekomenduojame patikrinti kompiuterio sistemą su antivirusine, kuri padės jums pašalinti šio viruso failus. Šiuo atveju patariame rinktis FortectIntego. Prieš tikrindami sistemą, įsitikinkite, ar programa yra atnaujinta.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis