Sudėtingumo skalė:  
  (8/100)

Spoutable reklamų šalinimas (Pašalinimo vadovas) - 2021 atnaujinimas

parašė Olivija Moreli - -   Spoutable | Tipas: Adware

Ar verta pasitikėti Spoutable reklaminiais pranešimais?

Jei naršyklėje pastebėjote „Spoutable“ ženklu pažymėtus reklaminius skelbimus, gali atrodyti, kad jūsų kompiuterį užkrėtė Spoutable virusas. Tai dažnai klaidingai naudojamas terminas, kadangi tai – legali rinkodaros tinklo programa, generuojanti reklaminius pranešimus. Kadangi jie dažnai pasirodo jūsų naršomame tinklalapyje ar atsiveria kaip naujas skirtukas, nesunku priskirti šią programą prie virusų kategorijos. Iš tiesų, ši reklaminė programa yra legali, panašiai kaip „RevContent“ ar „Taboola.“ Kitaip tariant, ji veikia kaip rekomendacinė programa. Tai jai suteikia daugiau galimybių reklamuoti įvairių šaltinių prekes ar paslaugas patogesniu būdu. Tačiau Spoutable reklamas galite pamatyti ir sukompromituotose ar netikras naujienas skelbiančiose svetainėse. Atsargesni vartotojai gali vertinti tokią veiklą kaip neigiamą ir ieškoti būdų kaip pašalinti Spoutable iš įrenginio. Jei ir jums šie reklaminiai pranešimai trukdo naršyti internete, siūlome pasinaudoti automatiniu šalinimo (tokiu atveju praverstų įsidiegti ReimageIntego ar Malwarebytes) arba įprastuoju būdu.

Dėl gerai išplėtoto tinklo „Spoutable“ reklaminiai pranešimai pasirodo įvairiuose svetainėse. Jei jas pastebite, tai nėra ženklas, kad jūsų kompiuteris užkrėstas virusu. Tačiau plataus masto reklaminį tinklą ne visada yra paprasta suvaldyti, tad šie reklaminiai skelbimai gali pasirodyti ir neaiškiose ar net galimai užkrėstuose tinklalapiuose. Tokiu atveju net jei Spoutable pateikia jums galimai aktualų pasiūlymą, nerekomenduotina spausti ant nuorodos. Bet to, jei atkreipsite dėmesį į šios programos privatumo politiką, sužinosite, kad ši programa taip pat bendradarbiauja su trečiosiomis šalimis. Programos autoriai atsisako jokios atsakomybės už šių šalių siūlomas prekes ar paslaugas bei jų kokybę. Tokiu atveju sunku nustatyti ar visada Spoutable reklamuojamas turinys yra patikimas. Pagrindinė problema yra tai, kad šios trečiosios šalys gali naudoti įvairius sekimo failus bei slapukus. Jei itin vertinate anonimiškumą internete, ši nuostata gali priversti sunerimti. Tai dar labiau patvirtina hipotezę, kad nederėtų spausti ant „Spoutable“ reklaminių pranešimų.

Spoutable reklaminių pasiūlymų pavyzdys Spoutable reklaminiai pasiūlymai yar rodomi legaliose svetainėse, tačiau dėl jų įkyrumo, vartotojai vertina jas kaip galimai kenksmingas.

Kitas neigiama šios programos savybė – informacijos, atskleidžiančios jūsų naršymo ypatumus, rinkimas. Jūsų geografinės vietos koordinatės, dažnai lankytini tinklalapiai, bei naršymo dažnumas – visą šią informaciją Spoutable renka apie jus. Šie duomenys vėliau gali būti panaudoti rinkodaros tikslais. Ja net gali būtų dalinamasi su partneriais are trečiosiomis šalimis. Šio sandorio pasekmė – suasmeninti reklaminiai pranešimai. Jei programa nustato jūsų e. pašto adresą, ji taip pat gali siųsti jums asmeniškai sugeneruotus pasiūlymus, atitinkančius jūsų pomėgius bei įpročius. Deja, tokiu atveju nesunku supainioti įprastą reklaminį pranešimą su žinute, kurioje gali būti patalpintas itin kenksmingas turinys – failus užkoduojantis virusas. Leiskite priminti, naršant internete, neviešinkite savo asmeninių duomenų neaiškiose svetainėse ar anketose. Jei naudojate kitą paieškos svetainę, o ne Google ar Bing, peržvelkite jos privatumo politiką. Jei reklaminiai pranešimai blaško dėmesį bei naujai pasirodantys skirtukai lėtina naršyklės veiklą, siūlome pradėti Spoutable šalinimą.

Reklaminių programų plitimo ypatumai

Reklamos internete gali išties erzinti, tad jų perteklius gali priversti ieškoti priežasties, skatinančios šį reiškinį. Jei neatsargiai naršote internete ar dažnai įrašinėjate video ar audio redagavimo programos, tikėtina, kad galite kartu įsirašyti nepageidaujamas programas. Dažnai reklaminio pobūdžio programos yra platinamos kaip priedai prie tokių programų. Net „Skype“ ar „Adobe Flash Player“ naujinimai dažnai platina gan įtartinus naršyklės priedus ar reklaminio pobūdžio reklamas tad svarbu atidžiai vykdyti įrašymo vedlio etapus tam, kad galėtumėte laiku atžymėti varnele pažymėtas nereikalingas programas. Nors vargu kada pamatysite Spoutable programą reklamuojamą tokiu būdu, nepraraskite budrumo. Tam, kad pastebėtumėte tokias programas, rinkitės „Specialųjį“ rėžimą (angl. „Custom“ arba „Advanced“). Tik įsitikinę, kad įrašysite tik pageidaujamą programą, spustelėkite „Įdiegti“ mygtuką.

Kaip tinkamai pašalinti Spoutable reklamas?

Jei Spoutable pranešimai pasirodo tik tam tikrose svetainėse, nevertėtų sunerimti, tačiau jei reklaminiai skelbimai pasirodo kiekvienam tinklalapyje, pradėkite sistemos nuskaitymą. Tikėtina, kad jūsų kompiuteryje veikia reklaminė programa, kuri ir generuoja šiuos pranešimus. Svarbu kuo greičiau ją pašalinti, kol ji neįrašė kitų nereikalingų programų. Taip pat žemiau pateiktas vedlys padės ištrinti Spoutable ar kitos programos reklamas įprastiniu būdu. Atminkite, kad dėl minėtos programos tinklo, nėra visiškai įmanoma išjungti programos raodomas reklamos, kadangi jos gali būti rodomos rėmėjų svetainėse. Tačiau, be abejo, žemiau pateiktos instrukcijos padės pašalinti slapta veikiančius reklaminius generuojančius failus.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Spoutable reklamų pašalinimas:

Ištrinkite Spoutable iš Windows sistemų

Nesvarbu kokią naršyklę naudojate, instrukcijos padės jums kokybiškai išjungti Spoutable reklamas.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Spoutable ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Spoutable ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Spoutable iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Spoutable bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Spoutable iš Internet Explorer (IE)

Atidžiai vykdykite kiekvieną etapo žingsnį tam, kad nepraleistumėte svarbios smulkmenos./GI]

[GI=microsoft-edge]Microsoft Edge gali pasinaudoti papildomomis instrukcijomis, tam, kad perkrautų naršyklę ir tokiu būdu pašalintų reklaminius slapukus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Spoutable ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Spoutable šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Spoutable iš Mozilla Firefox (FF)

Šie žingsniai padės pašalinti visus su reklaminėmis programomis susijusius naršyklės priedus bei programinius kodus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Spoutable ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Spoutable šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Spoutable iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Spoutable ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Spoutable pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Spoutable iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Spoutable bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Spoutable pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Spoutable registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-spoutable-ads.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Spoutable ads