Sudėtingumo skalė:  
  (14/100)

Russian reklamų šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Sau 2021

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

Rusiškos reklamos – adware tipo programų sukeliami pranešimai

Rusiškų reklamų pavyzdžiai

Rusiškos reklamos Youtube, Facebook ar kitose svetainėse skelbia apie adware tipo programą jūsų kompiuteryje. Dažniausiai jos pradeda varginti savo aukas po to, kai jos į savo kompiuterį įdiegia adware tipo programą. Jei nekalbate rusų kalba, tačiau rusų auditorijai skirtos reklamos pasirodo jūsų kompiuterio ekrane vos tik atidarote savo naršyklę, jį jums reikėtų patikrinti su antivirusine programa.

Tikriausiai jau žinote, kokį turinį rodo šios įkyrios reklamos – įtartinus praturtėjimo planus, lieknėjimo piliules, suaugusiesiems skirtus žaidimus, pažinčių svetaines, lieknėjimo planus, papildus vyrams ir panašiai. Daugelis tokių reklamų bando privilioti vartotojus užeiti į tam tikrą produktą ar paslaugą reklamuojančią svetainę rodant akį traukiančius paveikslėlius bei skambias antraštes.

Tyrimas parodė, jog paspaudus ant tokių reklamų vartotojai dažniausiai nukreipiami į štai šias nepatikimas svetaines – traff-1.ru, traffic-media.co, searchi-clan.ru, thirafileb-uk.ru arba scearch-naitly.ru. Vienas labiausiai erzinančių ir itin įkyriai reklamuojamų puslapių yra Internetgazeta.cardvrmirrorr.ru, kuris žada neįtikėtinai didelį uždarbį prekiaujant dvigubomis parinktimis (dar vadinamomis dvigubais opcionais). Daugelis vartotojų išreiškė savo nuomonę apie šią svetainę ir teigė, jog siūlomas greito uždarbio planas tėra apgaulė.

Jei panašios rusiškos reklamos nuolat pasirodo jūsų kompiuterio ekrane, rekomenduojame nesusigundyti akį traukiančiais pasiūlymais ir ant jų nespausti. Tam, jog pašalintumėte šias reklamas tiekiantį virusą, jums reikės patikrinti kompiuterio sistemą su antivirusine programa, pavyzdžiui, ReimageIntego

Rusiškos reklamosRusiškos reklamos pasirodo iššokančiųjų langų arba reklamjuosčių pavidalu. Šios reklamos bei akį traukiantys rusiški straipsniai skirti vartotojų nukreipimui į potencialiai pavojingas svetaines, reklamuojančias tam tikrą paslaugą ar produktą.

Yra šimtai programų, kurios gali jums rodyti rusiškas reklamas, viena iš jų – LoadLeader. Programos, kurios pristato įvairius pasiūlymus bei produktus rusų kalba gali patekti į jūsų sistemą atskirų programų ir/arba naršyklės plėtinių pavidalu. Kai kurios kenksmingos programos geba atlikti pakeitimus interneto naršyklių šaukiniuose ar net modifikuoti Windows registruose esančių raktų reikšmes.

Tokiu atveju interneto naršyklės automatiškai kreipsis į tam tikrus puslapius ar reklamų duombazes ir užkraus atitinkamas reklamas naujame jūsų naršyklės lange arba parodys jas reklamjuosčių pavidalu. Tokios programos iš karto paveiks visas populiariausias interneto naršykles – Chrome, Firefox, Internet Explorer bei kitas.

Atminkite, jog ant šių reklamų spausti yra nesaugu – galite būti nukreipti į kenksmingas svetaines, pavyzdžiui, tokias kaip domflash.ru, kurios gali apgaulės būdu įtikinti jus įsirašyti netikrą Flash Player atnaujinimą, kuris bus papildytas trojanu ar net failus užšifruojančiu ir išpirkos reikalaujančiu virusu. Jei jūsų kompiuteris ėmė veikti lėtai ir jei ekrane ėmė rodytis itin įkyrios rusų reklamos, imkitės veiksmų, jog pašalintumėte reklaminį virusą iš sistemos.

Russian ads

Programos, kurios tiekia įkyrias internetines reklamas, dažniausiai platinamos įtartinais būdais

Rusiškos reklamos ima rodytis tuomet, kai kompiuterio vartotojas per neapdairumą įsidiegia potencialiai nepageidaujamą ir reklamas siunčiančią programą. Tokios programos yra sukurtos taip, jog pakartotinai prisijungtų prie rusiškų reklamų tinklų ir nuolat rodytų jas vartotojo kompiuterio ekrane.

Tokias nepageidaujamas programas lengva įsirašyti parsisiuntus keletą programų iš nepatikimų failų dalinimosi svetainių, paspaudus ant įtartinų reklamų arba įsidiegus nelegalią programinės įrangos kopiją. Norėdami parsisiųsti nemokamų programų iš interneto, būkite atsargūs, nes daugelis tokių programų įdiegimo vedliuose nepastebimai pateikia pasiūlymus įsirašyti papildomas trečiųjų šalių programas.

Būtent dėl to kompiuterių vartotojai dažnai įsirašo nepageidaujamas programas to net nežinodami. Todėl turite būti itin atsargūs ir stebėti kiekviename programo įdiegimo etape pateiktą informaciją. Diegiant bet kokią naują programinę įrangą siūlome rinktis Custom arba Advanced įdiegimo nustatymus, leisiančius jums peržiūrėti su jūsų pageidaujama programa susietas papildomas programėles bei jų atsisakyti.

Russian ads

Ištrinkite virusą, tiekiantį rusiškas reklamas

Akivaizdu, jog niekas nenori matyti svetima kalba pateiktų reklaminių pasiūlymų, tad neabejojame, jog jūs norėsite pašalinti rusiškas reklamas siunčiantį virusą. Mes paruošėme išsamias instrukcijas, kurias sekdami galėsite patys ištrinti jūsų kompiuteryje esančią reklaminę programą.

Pašalinus reklamų šaltinį, atsikratysite visų erzinančių reklamų, kurios dabar pasirodo iššokančiųjų langų bei reklamjuosčių pavidalu. Ištrynę nepageidaujamą programą, nepamirškite patikrinti kompiuterio su gera antivirusine programa – tik taip aptiksite sistemoje paslėptus virusų komponentus.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Rusiškos reklamos ekrano nuotrauka
Rusiškos reklamos ekrano nuotraukaRusiškos reklamos ekrano nuotrauka
Rusiškos reklamos ekrano nuotrauka

Rankinis Russian reklamų pašalinimas:

Ištrinkite Russian iš Windows sistemų

Norėdami atsikratyti ekrane nuolat pasirodančių reklamų, privalote aptikti programą, kuri jas jums siunčia. Tai – gana sunki užduotis. Visų pirma patikrinkite į sistemą įdiegtas programas ir pašalinkite jas tokiu būdu:

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Russian ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Russian ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Russian iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Russian bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Russian iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Russian ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Russian šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Russian reklamas iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Russian iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Russian iš Mozilla Firefox (FF)

Išvalykite Firefox naršyklę nuo nepageidaujamų papildinių – šios instrukcijos padės jums tai padaryti.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Russian ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Russian šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Russian iš Google Chrome

Nepageidaujamų Chrome plėtinių pašalinimas – būtent tai, ką turite padaryti, jei norite, jog įkyrios reklamos nebesirodytų jūsų akyse.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Russian ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Russian pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Russian iš Safari

Rusiškų reklamų pašalinimui iš Safari naršyklės, atlikite žemiau pateiktus žingsnius.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Russian bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Russian pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Russian registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-russian-ads.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Russian ads