Oracle nusprendė sustabdyti Ask įrankių juostos platinimą. Vietoje jos dabar siūlys Yahoo!

Oracle has decided to displace Ask with Yahoo! in Java updates

Daugelį metų „Oracle“ kompanijai buvo priekaištaujama už tai, kad ji, kartu su jai priklausančia programa Java bei jos atnaujinimais, platina Ask įrankių juostą. Tokiu būdu Ask įrankių juostą naudojančių bei nuolat jos pašalinimo būdo ieškančių žmonių skaičius pasiekė milijoną.

Jei jūs niekada girdėjote apie tokį programų platinimo metodą kaip „bundling“, jūs esate laimingas žmogus, nes ši apgaulinga programų platinimo technika jau pasiekė neregėtas aukštumas. Tai paaiškina ir tai kodėl žmonės, kurie yra linkę įrašinėti tokias progrmas kaip Java nestebėdami jų įdiegimo proceso, pradėjo skųstis mums, kad Ask įrankių juosta yra nekas kitas, bet virusas, kuris užkrėtė jų kompiuterius. Iš tiesų, tai yra tiesiog nepageidaujama programa, kuri jūsų kompiuteryje gali sukelti peradresavimus į search.tb.ask.com ir kitas nepažįstamas svetaines.

„Oracle“ pranešimas apie Ask įrankių juostos atsisakymą buvo paskelbtas metiniame akcininkų susirinkime. Vis dėlto, tai nereiškia, kad nuo šiol jūs galite tiesiog spaudinėti „next“ mygtuką kai siunčiatės šios programos atnaujinimus. Tokiu atveju jūs kiekvienoje iš savo naršyklių pastebėsite kitą paieškos svetainę, kuri yra žinoma kaip Yahoo!. Taigi, pasikeitimai lyg ir yra, bet tuo pačiu jų ir nėra.

Kompiuterių ekspertai siekia uždrausti „bundling“ programų platinimo metodą, tačiau tai nėra taip paprasta. Dėl to jie nusprendė užsiimti švietėjiška veikla ir išmokyti žmones kaip jie galėtų išvengti tokių įtartinų programų kaip Delta-homes.com [Delta-homes.com], Omiga Plus [Omiga Plus], mystartsearch.com [mystartsearch.com] ir pan. Atminkite, kad norėdami apsisaugoti nuo šių programų, jūs privalote pasirinkti Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą. To pasekoje, jūs turėtumėte nužymėti visas įtartinas varneles, kurios siūlo pakeisti jūsų kompiuterio nustatymus ar atsisiųsti papildomų programų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Olivija Moreli yra naujienų redaktorė portale Virusai.lt. Ji analizuoja ir rašo apie kompiuterių apsaugą, naujausias virusų tendencijas, saugumo spragas, duomenų vagystes ir daugelį kitų temų.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink