Delta-homes.com šalinimas (Pašalinimo instrukcijos) - Bir 2014 atnaujinimas

Delta-homes.com pašalinimas

Kas yra Delta-homes.com?

Kas yra Delta-homes.com?

Delta-Homes.com yra browser hijacker kategorijai priskiriama programa, kuri gali bandyti „užgrobti“ jūsų kompiuterį. Paprastai ji yra nusitaikiusi į Windows operacinę sistemą palaikančius kompiuterius. Jeigu jūsų kompiuteryje yra įrašyta būtent „Windows“ operacinė sistema, skirkite šiek tiek savo laiko ir perskaitykite šią informaciją.

Anot naujausių duomenų, daugiausia Delta Homes virusu užsikrėtusių asmenų gyvena JAV, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje ir kitose pasaulio šalyse. Nors kalbant kompiuteriniais terminais ši programa nėra laikoma virusu, jūs tikrai turėtumėte jos vengti. Priešingu atveju, jūs galite susidurti su pakeistais paieškos rezultatais, peradresavimais į Delta-homes.com rėmėjų svetaines, melagingomis reklamomis ir panašiomis problemomis. Svarbiausia yra tai, kad jūs vargu ar galite žinoti, kokios svetainės yra reklamuojamos šios programos pagalba. Jūs galite atsidurti tiek ir teisėtose svetainėse, tiek ir tikrai įtartinuose el. puslapiuose. Kai ši programa patenka į kompiuterį, delta-homes.com pradeda rodytis vietoje pradžios puslapio (angl. start page) ir numatytojo paieškos puslapio (angl. default search engine) kiekvieną kartą kai tik auka pradeda savo naršymą Internete. Jei norite išvengti Delta-Homes.com peradresavimų į įtartinas ir netgi pavojingas svetaines, turite pašalinti ją iš savo kompiuterio. Perspėjame, kad tai jums gali ir nepavykti, nes ši programa naudoja Search Protect programą. Būtent ji gali užblokuoti visus jūsų bandymus pakeisti sistemos nustatymus į prieš tai buvusius.

Jei peradresavimai į delta-homes.com jau tapo jūsų kasdienybe, turime jus perspėti apie dar vieną šios programos ypatybę. Ji ne tik gali rodyti savo reklamas ar sukelti peradresavimus jūsų naršyklėje. Ji taip pat gali bandyti sekti jūsų naršymą Internete bei bandyti kaupti informaciją apie labiausiai jūsų lankomas svetaines ar jose praleidžiamą laiką. Beje, ji taip pat gali sužinoti jūsų el. pašto adresą, kompiuterio IP adresą ir panašias detales. Taigi, nėra jokios abejonės, kad jūs privalote vengti Delta-homes.com viruso. Jo pašalinimui mes rekomenduojame naudoti FortectIntego. Tai yra ypač patikima antivirusinė programa, kuri vienu kartu sugeba aptikti visus delta homes komponentus, tame tarpe ir Search Protect. Jei nežinote kaip įdiegti šią programą ir kaip ją naudoti, perskaitykite šį straipsnį: SpyHunter naudojimo taisyklės.

Delta-Homes.com

Kaip Delta-Homes.com gali atsidurti mano kompiuteryje?

Delta-homes.com yra viena iš tų nepageidaujamų programų, kurios yra platinamos naudojant metodą, kuris angliškai vadinasi budling. Šis programų platinimo metodas vis dar yra legalus, tačiau daugelis žmonių jau siekia jį uždrausti, kadangi jie yra priverčiami atsisiųsti jiems visiškai nereikalingas programas ir tai yra daroma apgaulės būdu. Jei norite išvengti jums nepažįstamų programų pasirodymo, būkite labai atidūs kai įrašinėjate nemokamas programas. Būtinai rinkitės Custom arba Advanced programos atsisiuntimo būdą kai įrašinėjate tokias programas kaip Softonic, Babylon Toolbar, uTorrent, Any.Do, BeeLine Reader, Foxit Reader ir pan. Priešingu atveju, jūs galite susidurti su Delta-homes.com arba bet kuria iš šių agresyvių programų: Conduit, www-search.net, mystartsearch, v9.com, sweet-page.com, mystart ir pan. Jei manote, kad taip jau spėjo nutikti jūsų kompiuteriui, nieko nelaukite ir atlikite žemiau pateiktus veiksmus.

Kaip pašalinti Delta-Homes.com?

Jei norite atsikratyti Delta Homes, jums reikėtų atlikti žemiau pateiktus veiksmus. Kaip vėliau pamatysite, jūs galite rinktis iš automatinio pašalinimo būdo ir rankinio delta-homes.com pašalinimo metodo.

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Klausimas. Man reikia pagalbos! Negaliu pašalinti Delta-homes.com Search iš savo naršyklės (aš naudoju Google Chrome). Gal galėtumėte man padėti?

Atsakymas. Jūs galite atsikratyti Delta Homes žemiau pateiktų instrukcijų pagalba. Kaip vėliau pamatysite, mes paruošėme rankinio pašalinimo instrukcijas (angl. manual removal instructions) ir taip pat pateikiame programas, kurios šį virusą gali pašalinti automatiškai. Žinoma, tai yra saugiausias, lengviausiai įgyvendinamas ir efektyviausias delta-homes.com pašalinimo būdas.

Klausimas. Manau, kad mano kompiuterį užkrėtė www.delta-homes.com virusas. Jis pasirodė jame vos tik aš perkroviau savo Windows…

Atsakymas. Ne, delta-homes yra browser hijacker ir potentially unwanted program kategorijoms priskiriama programa, kuri siekia užgrobti visas sistemoje esančias naršykles ir vėliau suketi peradresavimus į savo partnerių svetaines. Jūs greičiausiai ją parsisiuntėte su kokia nors nemokama programa, kurioje ji buvo įtraukta į papildomus priedus. Jei norite ištrinti www.delta-homes.com iš savo kompiuterio, turėtumėte naudoti toliau pateiktas programas arba sekti dar žemiau nurodytus veiksmus.

Klausimas: man neramu, nes visi mano paieškas internete nuolat pertraukia delta-homes.com peradresavimai. Ši svetainė taip pat pasirodė kaip mano start page. Aš maniau, kad aš jau pašalinau, nes nuresetinau savo naršyklę. deja, bet ji ir vėl pasirodė mano kompiuteryje… Ar galėtumėte man padėti? Aš nenoriu naudoti www.delta-homes.com, noriu vėl sugrįžti prie google…

Atsakymas: Delta Homes puslapio pašalinimas reikalauja daug žinių nes ši programa yra glaudžiai susijusi su Search Protect. Būtent ji apsaugo sistemos nustatymus nuo koregavimo, taigi jeigu jie buvo pakeisti ir delta-homes buvo nustatytas kaip jūsų pradžios puslapis ar panašiai, jūs galite nesugebėti jo atsikratyti. Tokiu atveju mes rekomenduojame naudoti automatinį delta-homes.com pašalinimo būdą.

Klausimas. Mano kompiuteris yra užkrėstas www.delta-homes.com paieškos viruso, kuris nuolat rodo man savo reklamas. Jos sako, kad mano kompiuteryje yra įvairių problemų, teigia ‘fixing and removing registry error’ ir pan. Ar galiu jomis pasitikėti? Beje, ar jūs galėtumėte man padėti pašalinti delta-homes.com iš kompiuterio? Kažkaip atrodo, kad tai yra labai sudėtinga…

Atsakymas. Visų pirma, jūs privalote ignoruoti visus jums delta-homes rodomus pranešimus, nes jie jums meluoja. Spustelėję ant jų jūs į savo kompiuterį atsisiųsite kitų virusų, taigi geriau to nedarykite. Jeigu norite pašalinti www.delta-homes.com užgrobėją iš savo kompiuterio, lengviausiai tai padaryti galite naudodami SpyHunter. Ši programa sugeba aptikti visus delta-homes komponentus, kurie vargu ar būtų surasti naudojant rankinį šios programos pašalinimo būdą.

Klausimas. Kaip visiškai pašalinti www.delta-homes.com? Atrodo, kad šis virusas grįžta į mano kompiuterį vėl ir vėl…

Atsakymas. Jei norite visiškai pašalinti delta-homes.com, turite sekti žemiau pateiktas instrukcijas. Jeigu norite rinktis rankinį pašalinimą, būkite itin atsargūs ir atidžiai sekite visus jame nurodytus veiksmus!

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Delta-homes.com pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Norėdami pašalinti Delta-homes.com iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su Delta-homes.com ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su Delta-homes.com, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius Delta-homes.com vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti Delta-homes.com.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su Delta-homes.com, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Delta-homes.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis