Mypcbackup.com pop-up reklamų šalinimas (Viruso pašalinimo vadovas)

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Adware

Rankinis Mypcbackup.com pop-up pašalinimas

Kas yra Mypcbackup.com pop-up?

Kodėl Mypcbackup.com reklamos yra pavojingos?

Mypcbackup.com virusas priskiriamas prie reklaminių programų, arba trumpiau tariant, adware[1] kategorijai. Šio viruso tikslas – užkrėstuose kompiuteriuose reklamuoti kitą įtartiną programą My PC Backup. Reklaminė programa leidžia jos kūrėjams generuoti pajamas iš šio produkto ir daugelio kitų, galimai pavojingų programų ar internetinių puslapių, reklamos. Būtent dėl šių priežasčių Mypcbackup.com reklamos įgavo viruso pavadinimą. Daugeliu atveju tokiu agresyviu reklamos būdu susidomi ir naudojasi įtartinų ir nepatikimų programų kūrėjai, kurie nori paskatinti vartotojus įsigyti ar parsisiųsti jų siūlomas programas. Šiuo metu kibernetinio saugumo specialistai nuolatos kalba apie būtinybe daryti atsargines duomenų kopijas[2], kadangi vyrauja didelė rizika susidurti su kibernetiniais pavojais, tačiau My PC Backup įrankiu nepatariame susidomėti ir pasikliauti. Ši programa kartu su jūsų kompiuteryje tūnančia reklamine programa sukels itin daug nemalonumų ir neleis laisvai bei saugiai naršyti internete. Tad vos išvydę šias reklamas turite pašalinti Mypcbackup.com iš kompiuterio. Lengviausias būdas tai padaryti – nuskenuoti kompiuterį ReimageIntego ar kita atnaujinta profesionalia antivirusine programa.

Deja Mypcbackup.com reklamos yra tik maža dalis to, ką gali reklaminė programa. Jūs galite jas ignoruoti, tačiau negalite pakeisti fakto, jog šios programos įprastai reklamuoja nepatikimus produktus ir gali nukreipti į pavojingus tinklalapius[3]. Šiuose tinklalapiuose jūs galite susidurti su pavojingais virusais, o tuomet teks spręsti kur kas rimtesnes problemas. Paspaudę vieną reklamų, jūs galite atsidurti tinklalapyje, kuriame jums bus siūloma įdiegti specialias programas ar paskambinti tam tikru telefonu, kad išspręstumėte tariamus kompiuterio gedimus; reikalauti jūsų asmeninių ir privačių duomenų. Tad po tokio apsilankymo galite netekti kompiuteryje saugomų duomenų ir pinigų. Mypcbackup.com virusas daugiausia inicijuoja nukreipimus į oficialų programos parsisiuntimo tinklalapį ir tai yra viena mažiausiai pavojingų viruso savybių. Tačiau netikėti nukreipimai vienareikšmiškai trukdo naršyti internete. Vienintelis būdas išvengti visų galimų pavojų – Mypcbackup.com pašalinimas. Rekomenduojame tai padaryti kuo greičiau, kadangi kol ši programa yra jūsų kompiuteryje, kibernetiniai pavojai tūno už kiekvieno virtualaus kampo.

Mypcbackup.com virusas generuoja reklamas

Kodėl kompiuterio ekrane pasirodo erzinančios reklamos?

Anot kompiuterių naudotojų, Mypcbackup.com reklamos pasirodė iš niekur nieko, tačiau niekas iš niekur neatsiranda. Kiekviena reklama, kompiuterinis užkratas ar virusas pasirodo kompiuteriuose, kai vartotojas netinkamai atlieka tam tikrus veiksmus ar padaro klaidas. Viena pagrindinių klaidų, kurios dėka potencialiai pavojingos programos patenka į kompiuterius yra netinkamas naujų programų ar jų atnaujinimų įdiegimas. Mypcbackup.com virusas galėjo patekti į kompiuterį kaip papildomas komponentas, kai įdiegėte PDF konvertavimo programą, vaizdo įrašų redagavimo programą ar kitą nemokamą aplikaciją. Potencialiai pavojingų programų kūrėjai sėkmingai naudoja tokį aplikacijos plėtros metodą, kadangi daugelis kompiuterių naudotojų vis dar neatidžiai įdiegia programas naudodami rekomenduojamus arba greitus įdiegimo parametrus. Tačiau jeigu pasirinktumėte išplėstinius įdiegimo parametrus, jums nereikėtų jaudintis ir sukti galvos, ar kartu neįdiegsite nepageidaujamų programų. Įdiegimo proceso metu išvysite visas papildomas programas, kurias jums siūloma įdiegti. Nužymėkite jas ir taip išvengsite visų naršyklės užgrobėjų[4], reklaminių programų ar šnipinėjimo programų[5].

Ką turite daryti, kad panaikintumėte Mypcbackup.com virusą iš kompiuterio?

Jeigu pradėjote matyti Mypcbackup.com reklamas po to, kai įdiegėte My PC Backuup, tuomet turite pirmiausia pašalinti programą. Jeigu tai nepadėjo ir reklamos toliau neduoda jums ramybės, greičiausiai jūsų kompiuteryje įsisukusi adware tipo programa. Tokiu atveju siūlome pasikliauti patikima antivirusine programa, kuri gali pašalinti Mypcbackup.com virusą kartu su visais jo komponentais. Automatinis metodas nėra vienintelis programos pašalinimo būdas. Jūs taip pat galite panaikinti programą rankiniu būdu. Tiesa, šis metodas atima daugiau laiko ir reikalauja daugiau pastangų. Jeigu šie iššūkiai jūsų negąsdina, pasinaudokite žemiau pateiktomis instrukcijomis, kurios paaiškins žingsnius kaip turi būti atliktas Mypcbackup.com pašalinimas.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Mypcbackup.com pop-up reklamų pašalinimas

Ištrinkite Mypcbackup.com pop-up iš Windows sistemų

Mypcbackup.com reklamos išnyks tik tuomet, kai pašalinsite visas programas, kurios yra susijusios su Mypcbackup programomis. Taip pat turite išinstaliuoti programą, kurios dėka virusas pateko į kompiuterį, o tuomet patikrinti visas kompiuteryje įdiegtas interneto naršykles. Jeigu rasite įdiegtų nežinomų plėtinių, būtinai juos pašalinkite, kad išvengtumėte kitų kibernetinių užkratų.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Mypcbackup.com pop-up ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Mypcbackup.com pop-up ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Mypcbackup.com pop-up iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Mypcbackup.com pop-up bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Mypcbackup.com pop-up reklamas iš Microsoft Edge

Mypcbackup.com reklamos gali būti pateikiamos kokio nors naršyklės plėtinio, kuris galėjo būti slapčia įdiegtas Microsoft Edge naršyklėje. Sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis ir pašalinkite visus įtartinus plėtinius bei atkurkite naršyklės nustatymus taip, kaip parodyta instrukcijose.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Mypcbackup.com pop-up iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Mypcbackup.com pop-up iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Mypcbackup.com pop-up ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Mypcbackup.com pop-up šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Mypcbackup.com pop-up iš Google Chrome

Daugelis potencialiai pavojingų programų pirmiausiai nusitaiko į Google Chrome naršyklę, todėl po Mypcbackup.com viruso atakos turite patikrinti naršyklę ir iš jos pašalinti visus neaiškius plėtinius. Jie gali būti atsakingi už erzinančias reklamas.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Mypcbackup.com pop-up ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Mypcbackup.com pop-up pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Mypcbackup.com pop-up iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Mypcbackup.com pop-up bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Mypcbackup.com pop-up pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Mypcbackup.com pop-up registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltiniai
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis