MyPC Backup šalinimas

MyPC Backup pašalinimas

Kas yra MyPC Backup?

MyPC Backup yra pavojinga programa, kuri gali pradėti jums rodyti sukelia nepageidaujamų pranešimų ant kompiuterio darbalaukį. Šie įspėjimai yra nustatyti kiekvieną kartą vartotojams paleisti savo kompiuteriuose ir paprastai teigia, kad jie ne paremti savo kompiuterio dar pasirodys. Žinoma, kenkėjiška programa tada siūlo tai padaryti nedelsiant. Nesvarbu, kaip patikimas MyPC Backup atrodo, jums turėtų būti labai atsargūs su savo idėjas. Priešingu atveju jums gali būti apgaulė mokėti už nereikalingas programas arba atsisiųsti papildomų virusų kompiuteryje. Be to, kai kurie ekspertai perspėjo, kad ši programa gali pat bando pavogti asmeninę informaciją, pvz., bankininkystės duomenis, loggins ir panašios. Todėl, jei pastebėjote MyPC Backup’s skelbimus jūsų kompiuteryje, reikia nuskaityti savo kompiuterį su atnaujinta anti-spyware ir įsitikinkite, kad jūsų kompiuteryje nėra tokių programų.

Kaip gali MyPC Backup įsiskverbti mano kompiuteryje?

Mano PC Backup plinta kaip ir bet kuri kita kenkėjiška programa. Jis gali būti rodomas jūsų kompiuteryje po apsilankymo svetainėje arba po atidarymo apgaulingą pašto. Kad būtų išvengta tokių pavojų, galite išvengti tokių svetainių ir taip pat įdiegti gerbiamų antivirusinę į savo kompiuterį. Jei ši programa infiltrates kompiuterio, jis sumažėja kai kurių savo registro įrašus ir sukuria savo piktogramą darbalaukyje. Kaip rezultatas, jis pradeda Rodyti tokių ir panašių įspėjimai:

Reminder: Your computer is not backed up, backup your files online today

Prašome ignoruoti tokių pranešimų, nes jie nori vienintelis dalykas – apgauti žmones į išleisti savo pinigus nenaudingas programas, įdiegti kenkėjiškų programų ir panašią veiklą. Siekiant nustatyti kompiuterį, turėtų atlikite šiuos veiksmus:

Kaip pašalinti MyPC Backup?

Jei norite atsikratyti MyPC Backup skelbimus, jums reikėtų eikvoti Nr laiko ir nuskaityti savo kompiuterį su atnaujinta anti-spyware, nes ši programa neturi rankinio šalinimo pasirinktis. Šiuo atveju, jums reikia pasikliauti FortectIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis