Kas yra MyBabylonTB.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

MyBabylonTB.exe gali jums pasirodyti kaip nekenksmingas failas, tačiau taip nėra. Iš tiesų, šis failas priklauso keletai įtartinų programų, kurios gali sukelti rimtą sumaištį jūsų kompiuteryje. Pirmoji iš jų yra delta-homes.com, kitos – Babylon Toolbar [Babylon Toolbar] ir isearch.babylon.com [isearch.babylon.com]. Perspėjame, kad kiekviena iš šių programų jau buvo įtrauktos į tokias kategorijas kaip ‘browser hijacker’ ir ‘potentially unwanted program’. Nors jos atrodo kaip paprastos paieškos svetainės, bet kuri iš jų gali inicijuoti tokias veiklas kaip pakeistų paieškos rezultatų ir erzinančių reklamų rodymas, informacijos apie kompiuterio savininką rinkimas, naršyklės lėtinimas ir t.t. Delta Homes ir Babylon įrankių juosta rodo pakeistus paieškos rezultatus ir reklamas siekdama labai paprasto tikslo – taip jos siekia padidinti su jomis susijusių svetainių žinomumą. Žinoma, taip jos taip pat uždirba pinigus savo savininkams, šiuo atveju kompanijai Babylon Ltd. Jeigu nenorite atsidurti pavojingoje svetainėje, jūs turėtumėte vengti šių programų. MyBabylonTB.exe ir su juo susijusias programas jūs galite pašainti žemiau pateiktų programų pagalba.

Dažniausiai žmonės sužino apie MyBabylonTB.exe buvimą jų kompiuteriuose juose esančių antivirusinių programų dėka. Jos šį failą dažniausiai aptinka kaip:Win32/Toolbar.Babylon; W32/Toolbar.BABYLON; PUP.Optional.BabylonToolBar.A; Trojan.Win32.BhoSiggen.bbayaz; Babylon (fs). Šis failas dažniausiai yra saugomas Windows Temp aplanko poaplankyje, jo dydis paprastai būna 2,445,608 baitų.

Jeigu jūsų antivirusinė programa jus ką tik informavo apie MyBabylonTB.exe buvimą jūsų kompiuteryje, nieko nelaukite ir patikrinkite jį su FortectIntego. Jūs taip pat galite naudoti SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes. Prašome, atsikratyti šio failo nedelsiant nes, kaip jūs jau galėjote suprasti, jis yra susijęs su labai abejotinomis programomis, kurios gali sukelti jums rimtų problemų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink