Kas yra Moxgfjabg.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Jake Doevan - -

Jei savo kompiuterio užduočių tvarkyklėje (angl. Task Manager) ką tik pastebėjote Moxgfjabg.exe procesą, netikėkite, kad jis priklauso „Google“! Nesvarbu, kad šis vykdomasis failas yra apibūdinamas kaip „Google Chrome“ procesas, ištikrųjų jis priklauso Trojanui. Tokio tipo virusai yra labai pavojingi, nes jie yra naudojami tokioms pavojingoms veikloms kaip duomenų vagystės iš kompiuterio, legalių programų blokavimas, nelegalių ir pavojingų programų atsiuntimas į kompiuterį ir panašiai. Beje, įtariama, kad būtent Moxgfjabg.exe failą naudojantis Trojanas gali būti naudojamas bitkoinų generavimui. Angliškai šis procesas yra žinomas kaip bitcoin mining. Kai jis yra vykdomas, kompiuteriu naudotis yra praktiškai neįmanoma, nes jo darbas sulėtėja dėl tuo metu vykdomų skaičiavimų. Dėl to mes jums labai rekomenduojame vengti Moxgfjabg.exe ir su šiuo failu susijusių virusų. Jeigu šis netikras Google Chrome procesas jau pasirodė jūsų kompiuteryje, jūs turėtumėte kuo greičiau jį patikrinti su patikima antivirusine programa. Tam mes rekomenduojame Reimage.

Yra žinoma, kad Moxgfjabg.exe procesas gali patekti į kompiuterį kartu su melagingais laiškais, taigi jūs privalote vengti kiekvieno įtartino laiško ar žinutės! Beje, šis failas gali pasirodyti jūsų Windows Task Manager apsilankius nelegalioje svetainėje ar spustelėjus ant pavojingos nuorodos. Galiausiai, kompiuterių ekspertai perspėjo žmones apie programų platinimo metodą, kuris yra žinomas kaip „bundling“. Jūs turbūt jau girdėjote apie šį programų platinimo būdą, kuris yra neatsiejamas nuo nemokamų programų (angliškai jos yra vadinamos freeware ir shareware). Jeigu nusprendėte į savo kompiuterį atsisiųsti vieną iš tokių programų, pagrindinis dalykas, kurį jūs privalote padarti, yra atidus jos įrašinėjimas į sistemą. Priešingu atveju, jūs galite įsirašyti vieną iš šių ‘browser hijacker’ bei ‘adware’ kategorijoms priskiriamų programų: delta-homes.com, Omiga Plus [Omiga Plus], mystartsearch [mystartsearch], Adchoices [Adchoices]. Šios programos gali ne tik pradėti nuolatinius peradresavimus į jums nepažįstamas svetaines. Jos taip pat gali sekti žmogaus naršymą Internete ir rinkti apie jį įvairią informaciją.

Jei Moxgfjabg.exe jau pasirodė jūsų kompiuteryje, nieko nelaukite ir atsikratykite šio failo. Tai padaryti galite vienos iš šių programų pagalba: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-moxgfjabg-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Moxgfjabg.exe

Failai
Programos
Palygink