Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Kovter viruso šalinimas

| Tipas: Ransomware

Kovter virusas (angl. Kovter ransomware) yra pavojinga kompiuterinė infekcija, kuri pasirodė 2014 m. gegužės viduryje. Šiuo metu ji plinta JAV, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Nyderlanduose, tačiau yra labai tikėtina, kad greitu metu šis virusas paplis visame pasaulyje. Kai tik jis patenka į kompiuterį, jis iškarto jį užblokuoja ir atlieka eilę kitų veiksmų, kurių pagalba jis tikisi apgauti žmones ir priversti juos sumokėti neegzistuojančią baudą. Kovter virusas yra ypač panašus į jums jau gerai žinomą FBI virusą, Ukash virusą, Policijos Departamento virusą ir daugelį kitų „ransomware“ kategorijai priskiriamų virusų. Vis dėl to, šis virusas buvo kiek patobulintas ir turi galimybę sužinoti žmonių labiausiai lankomas svetaines. Jeigu jūs nuolat lankotės suaugusiems skirtose arba kitose nelegaliose svetainėse, Kovter gali lengvai tai panaudoti savo padirbtame pranešime ir vėliau paprašyti sumokėti už tai baudą. Žinoma, jūs niekada neturėtumėte to daryti. Jūs privalote ignoruoti Kovter virusui priklausantį įspėjimą ir kuo greičiau pašalinti šį virusą iš savo kompiuterio.

Kaip Kovter gali užkrėsti mano kompiuterį?

Kovter virusas dažniausiai plinta naudojant tuos pačius metodus, kurie buvo naudojami platinant kitus Ukash virusus. Šie metodai yra neįsivaizduojami be trojanų, kurie yra slepiami neteisėtose svetainėse ar programose. Siekdami išvengti tokių virusų kaip šis, jūs privalote įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje yra įrašyta naujausia antivirusinės versija. Be to, turite vengti nelegalių svetainių, ignoruoti erzinančias reklamas ir el. laiškus, kurie jums buvo atsiųsti jums nežinomų siuntėjų. Jei Kovter virusas patenka į sistemą, ji inicijuoja anksčiau minėtas veiklas ir pradeda rodyti savo netikrą pranešimą. Paprastai, jis prisistato kokia nors Vyriausybine institucija, kuri dažniausiai yra parenkama pagal aukos kompiuterio vietą. Jei pastebėjote, kad jūsų kompiuterio ekranas buvo užblokuotas Policijos Departamento ar panašios institucijos, jums reikia kuo greičiau patikrinti kompiuterį su antivirusine programa ir įsitikinti, kad jame nėra Kovter viruso.

Kaip pašalinti Kovter virusą?

Jei jūsų kompiuteris buvo užsikrėstas Kovter, jums reikėtų neeikvoti savo laiko ir kuo greičiau jį patikrinti su viena iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner. Jei negalite atsisiųsti arba paleisti nė vienos iš jų, atlikite šiuos veiksmus.

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Kovter virusas ekrano nuotrauka
Kovter virusas ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-kovter-ransomware.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Kovter ransomware