Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker! virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Alice Woods - - | Tipas: Ransomware

Pagrindinės “Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker!” viruso savybės:

Susipažinkite — “Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker!”, tai nauja CryptoLocker viruso versija, konkrečiai orientuota į italų vartotojus. Lietuviškai viruso pavadinimas reiškia “Jūsų kompiuteris užkrėstas Cryptolocker virusu”. Išpirkos raštelį užkrėstame kompiuteryje šis kenkėjas atidaro kaip programą, kurios lange programišiai pateikia informaciją apie kompiuterio užšifravimo aplinkybes bei siūlo už tam tikrą sumą jį atkoduoti. Konkrečiai, Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker! kūrejai reikalauja apie 130 eurų ir nurodo išpirką sumokėti Bitcoin valiuta. Aukai pervedus pinigus į programišių sąskaitą, šie žada atsiųsti specialų dešifravimo raktą, kurio pagalba reikalingi failai gali būti atkurti ir vėl laisvai pasiekiami. Tačiau iš tiesų, jokių garantijų atgauti prarastus duomenis nėra. Atkodavimo programa gali neveikti, o nusikaltėliai tiesiog dingti su jūsų pinigais. Žinoma, virusui užkodavus organizacijų arba didesnių įmonių duomenis dažnai gali nelikti kito pasirinkimo kaip tik išpirką sumokėti. Tačiau jei esate namų vartotojas, nedvejodami duokite atkirtį nusikaltėliams: nevykdykite jų nurodymų ir ištrinkite virusą iš kompiuterio. Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker! virusu lengvai atsikratysite pasitelkdami patikimą antivirusinę įrangą, pavyzdžiui, Reimage.

Kaip virusas pakliūna į sistemą?

Duomenis užkoduojančių virusų aukos dažnai savęs klausia kodėl nukentėjo būtent jie ir kokios gali būti tokių atakų priežastys. Deja, tikslaus atsakymo į šiuos klausimus nėra, tačiau tikėtina, jog užsikrėtę vartotojai nesilaikė saugaus naršymo internete taisyklių arba nebuvo tinkamai apsaugoję kompiuterio sistemos tam pritaikyta antivirusine įranga. Vadinamieji ransomware virusai yra bene aršiausios šių laikų kibernetinės infekcijos, o jų kūrėjai nuolat ieško naujų būdų šioms programoms patekti į aukų kompiuterius. Šiam tikslui dažnai naudojami Trojos arkliai — įprastai atrodančios programos ar failai nešantys kenkėjišką viruso kodą. Iš tiesų, kas galėtų pagalvoti, jog užsikrėsti virusu galima atidarius paprastą Word dokumentą? Svarbu paminėti, jog būtent šis failų tipas yra pagrindinis ransomwarevirusų platinimo arkliukas naudojantis Macros funkciją viruso aktyvavimui. Jokiu būdu nesutikite įjungti Macros, jei to prašo elektroniniu paštu gauti dokumentai.

Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker! šalinimo žingsniai:

Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker viruso naikinimui patartina naudoti galingą antivirusinę įrangą. Nepasikliaukite pigiais ir primityviais įrankiais ir verčiau patikėkite savo kompiuterio saugumą jau pripažintiems antivirusinių programų gamintojams. Jei norite pašalinti virusą rankiniu būdu, tai pat būkite atidūs ir naudokitės profesionaliomis instrukcijomis. Tokį šalinimo gidą rasite ir straipsnio apačioje. Duomenų atkodavimui taip pat galite naudoti mūsų ekspertų siūlomus metodus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker! viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker! naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker! šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker! pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker! naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker! pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker! sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker! prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunterCombo Cleaner arba Malwarebytes Malwarebytes.

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-il-tuo-computer-e-stato-infettato-da-cryptolocker-ransomware-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Il tuo computer e stato infettato da Cryptolocker! ransomware virus