Kas yra DSearchLink.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Ugnius Kiguolis - -

Norime jus perspėti apie pavojingą failą, kuris plinta pavadinimu DSearchLink.exe. Jeigu jūs jį jau pastebėjote savo Task Manager, nieko nelaukite ir paleiskite savo antivirusinę programą. Ji jums padės surasti virusą, kuris yra susijęs su šiuo vykdomuoju failu. Anot naujausių žinių, tai turėtų būti arba Delta-Homes.com arba Delta-Search.com. Šios programos jums gali pasirodyti kaip legalios paieškos svetainės. Vis dėlto, tai nėra tiesa. Kompiuterių ekspertai jas priskiria ‘browser hijacker’ kategorijai, kas reiškia, kad jos gali ‘užgrobti’ visas sistemoje esančias naršykles ir vėliau sukelti jose tikrą sumaištį.

Laikyti tokias programas sistemoje gali būti labai pavojinga, nes jos gali priversti jus apsilankyti pavojingose svetainėse. Beje, jos taip pat gali pradėti sekti jūsų naršymą Internete, lėtinti kiekvienos iš naršyklių darbą, rodyti melagingas reklamas ir t.t. Nors delta homes viruso renkama informacija yra vadinama ‘personally non-identifiable’, ji gali būti parduota įtartinoms kompanijoms, kurios ją gali panaudoti kenkėjiškiems tikslams. Galiausiai, galite pastebėti, kad jūs jau negalite naudoti tokių patikimų paieškos svetainių kaip Google, Yahoo ar Bing. Delta Homes jas blokuoja norėdama priversti jus ieškoti jums rūpimos informacijos naudojantis būtent su ja.

Jeigu norite atsikratyti Delta Homes, Delta Search ir su šiomis programomis susijusių failų (įskaitant DSearchLink.exe), turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su viena iš šių antivirusinių programų: Reimage, Malwarebytes Malwarebytes, Webroot SecureAnywhere AntiVirus.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Malwarebytes

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-dsearchlink-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink