Kas yra DSearchLink.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Norime jus perspėti apie pavojingą failą, kuris plinta pavadinimu DSearchLink.exe. Jeigu jūs jį jau pastebėjote savo Task Manager, nieko nelaukite ir paleiskite savo antivirusinę programą. Ji jums padės surasti virusą, kuris yra susijęs su šiuo vykdomuoju failu. Anot naujausių žinių, tai turėtų būti arba Delta-Homes.com arba Delta-Search.com. Šios programos jums gali pasirodyti kaip legalios paieškos svetainės. Vis dėlto, tai nėra tiesa. Kompiuterių ekspertai jas priskiria ‘browser hijacker’ kategorijai, kas reiškia, kad jos gali ‘užgrobti’ visas sistemoje esančias naršykles ir vėliau sukelti jose tikrą sumaištį.

Laikyti tokias programas sistemoje gali būti labai pavojinga, nes jos gali priversti jus apsilankyti pavojingose svetainėse. Beje, jos taip pat gali pradėti sekti jūsų naršymą Internete, lėtinti kiekvienos iš naršyklių darbą, rodyti melagingas reklamas ir t.t. Nors delta homes viruso renkama informacija yra vadinama ‘personally non-identifiable’, ji gali būti parduota įtartinoms kompanijoms, kurios ją gali panaudoti kenkėjiškiems tikslams. Galiausiai, galite pastebėti, kad jūs jau negalite naudoti tokių patikimų paieškos svetainių kaip Google, Yahoo ar Bing. Delta Homes jas blokuoja norėdama priversti jus ieškoti jums rūpimos informacijos naudojantis būtent su ja.

Jeigu norite atsikratyti Delta Homes, Delta Search ir su šiomis programomis susijusių failų (įskaitant DSearchLink.exe), turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su viena iš šių antivirusinių programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner, Webroot SecureAnywhere AntiVirus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink