Kas yra BabMaint.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

parašė Ugnius Kiguolis - -

BabMaint.exe (gali būti randamas ir pavadinimais asbabmaint.x bei redirect.js) yra plačiai žinomas vykdomasis failas. Jeigu dar nieko apie jį negirdėjote, pagrindinis dalykas, kurį jūs turite prisiminti, yra tai, kad jis yra tikrai pavojingas ir kad jūs tikrai turėtumėte jo vengti. Priešingu atveju, jis gali į jūsų kompiuterį atsiųsti nepageidaujamų programų, kurios gali ne tik pakeisti kiekvienos iš jūsų naršyklių („Internet Explorer“, „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ir kitų) nustatymus, bet ir sukelti peradresavimus į nepažįstamas svetaines.

Viena iš pavojingiausių programų, kurios yra susijusios su šiuo failu, yra delta-homes.com. Ši programa turėtų būti kaip įmanoma greičiau pašalinta iš kompiuterio, nes priešingu atveju ji gali pradėti peradresuoti jūsų naršyklę į nežinomas svetaines ir netgi pradėti sekti jūsų naršymą Internete. Tokios programos dažniausiai kaupia domenis apie labiausiai žmonių lankomas svetaines, jose įvedamus duomenis,praleidžiamą laiką ir pan. Be to, ji taip pat gali sužinoti savo aukų el. pašto adresus, kompiuterių IP adresus, jų buvimo vietą ir panašiai. Jei jūs nenorite atskleisti šios informacijos nežinomiems asmenims, jūs turite kuo greičiau iš savo kompiuterio pašalinti delta-homes virusą ir BabMaint.exe.

Be to, atrodo, kad šis failas gali būti susijęs ir su kitomis „browser hijacker“ ketegorijai priklausančiomis programomis, pavyzdžiui Babylon įrankių juosta, 22find virusas, ir mixidj.delta-search.com. Šios programos taip pat gali „užgrobti“ visas sistemoje esančias naršykles ir inicijuoti kitas nepageidaujamas veiklas. Todėl mes jums labai rekomenduojame jas kuo greičiau pašalinti iš sistemos. Priešingu atveju, jūs galite atsidurti abejotinose svetainėse, kurios gali būti naudojamos ypač pavojingoms veikloms.

Deja, bet tokios programos vis dar yra laikomos teisėtomis. Vienintelis dalykas, kuris guodžia, yra tai, kad daugelis antivirusinių programų kūrėjų jau pradėti įtraukti jas į savo programų duomenų bazę. Jei norite įsitikinti, kad kompiuteryje nėra BabMaint.exe ar kitų pavojingų failų, patikrinkite jį su Reimage. Jūs taip pat galite naudoti šią programą norėdami pašalinti BabMaint.exe iš savo kompiuterio.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-babmaint-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie BabMaint.exe

Failai
Programos
Palygink