Kas yra _5_ HOWDO_text.html? Ar turėčiau tai pašalinti?

Ką daryti su _5_ HOWDO_text.html failu?

_5_ HOWDO_text.html failas, kartu su _HOWDO_text.html ir _HOWDO_text.bmp, priklauso ODIN virusui, kuris šiuo metu yra viena pavojingiausių kibernetinių grėsmių. Šis failus užkoduojantis virusas buvo sukurtas kaip nauja Locky viruso versija, tačiau greitai jis tapo savarankišku ir pavojingu virusu, kuris užkrėtė dešimtis tūkstančių kompiuterių visame pasaulyje. Matydami, kokiu greičiu jis plinta ir kokią žalą sukelia, galime tik laukti, kada šis virusas prilygs ar netgi pranoks ankstesnius viruso variantus. Iš tiesų, virusas jau spėjo parodyti savo galią, kai nusitaikė į Honolulu gaisrinės admistraciją ir užkrėtė kelias dešimtis kompiuterių. Tad jeigu _5_ HOWDO_text.html failas atsirado jūsų kompiuteryje, turite rimtų nemalonumų. Jums belieka tik nuskenuoti kompiuterio sistemą su FortectIntego ir atsikratyti virusu kuo greičiau.

_5_ HOWDO_text.html failas kartu su anksčiau minėtais failo variantais atsiranda kompiuterio sistemoje, kai ODIN ransomware virusas užkoduoja visus kompiuteryje ar debesyje (angl. cloud storage) rastus duomenis. Šie failai yra išpirkos rašteliai, kuriuose pateikiama informacija, kad visi kompiuteryje buvę duomenys yra užšifruoti RSA ir AES algoritmais bei paaiškina, kokius žingsnius turi žengti vartotojai, norėdami susigrąžinti prarastus duomenis. Hakeriai taip pat pateikia nuorodas į Tor naršyklę, kurios pagalba žmonės turi pervesti nustatytą pinigų sumą. Nukentėjusiems taip pat suteikiami unikalūs identifikacijos numeriai, pagal kuriuos užkrėstas kompiuteris yra atpažįstamas, o jame esantys failai – atkoduojami. Deja, tai nutinka itin retai, kadangi gavę pinigus, virusų kūrėjai įprastai dingsta. Taigi, geresnis pasirinkimas yra panaikinti ODIN virusą ir pašalinti _5_ HOWDO_text.html failą.

Kaip šis pavojinga infekcija plinta?

Kaip jau minėjome anksčiau, _5_ HOWDO_text.html failas yra paliekamas po ODIN viruso atakos. Tai reiškia, kad jis plinta kartu su failus užkoduojančiu virusu. Jūs galite netyčia įdiegti virusą į savo kompiuterį, kai atidarote prie užkrėsto laiško prisegtą dokumentą. Hakeriai rengia gausybę užkrėstų elektroninių laiškų kampanijų ir tai yra efektyviausia virusų plėtros strategija. Viruso užkratas taip pat gali patekti į kompiuterį kaip Trojos arklys ar kompiuterio saugumo spragas fiksuojančio įrankio pagalba. Norėdami išvengti viruso taip pat turite laikytos atokiau nuo reklamų ir nuorodų, kurios gali taip pat būti užkrėstos. Gausybė plėtros strategijų įrodo, kad virusas yra išties pavojingas, nes gali visai netikėtai įsibrauti į jūsų kompiuterį.

Kaip pašalinti _5_ HOWDO_text.html iš kompiuterio?

Norėdami pašalinti _5_ HOWDO_text.html iš sistemos, taip pat turite pašalinti ir ODIN virusą. Jeigu virusą paliksite kompiuteryje ir tik ištrinsite išpirkos raštelius, ODIN gali lengvai atsikurti ir toliau jus terorizuoti bei reikalauti pinigų. Be to, trindami atskirus viruso failus rizikuojate prarasti užkoduotus asmeninius duomenis, todėl patariame palikti viruso pašalinimą profesionalioms antivirusinėms programoms, pavyzdžiui FortectIntego. Automatinis ODIN ir _5_ HOWDO_text.html pašalinimas yra vienintelis saugus būdas atsikratyti šia kompiuterio problema.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink