123rede.com šalinimas

123rede.com pašalinimas

Kas yra 123rede.com?

Kas yra 123rede.com?

123rede.com – tai labai įtartina braziliška paieškos sistema. Tiesą sakant ji ne tik įtartina, bet ir potencialiai pavojinga, nes ji gali užgrobti Jūsų naršyklę ir bandyti priversti Jus lankytis abejotinos kilmės ir nesaugiuose puslapiuose, todėl ji ir nusipelnė naršyklės užgrobėjo (angl. Browser hijacker) ir potencialiai nepageidaujamos programos statuso, o Jūs turėtumėte laikytis nuo jos atokiau. Jūsų kompiuteryje ji galėjo atsirasti apgaulingo metodo, angliškai vadinamo ‘bundling’ dėka. Dažniausiai žmonės kurį laiką nesupranta, kad ši programa jau patekusį į jų sistemą, tačiau atsidarę Google Chrome, Mozilla Firefox ar Internet Explorer naršyklę jie greitai pastebi, kad kažkas ne taip, nes 123rede.com pakeičia numatytąją paieškos sistemą ir pradžios puslapį bei blokuoja bandymus atkurti buvusius parametrus. Patariame nesinaudoti šia paieškos sistema, nes jos pateikiamuose paieškos rezultatuose neretai netrūksta nuorodų į šios sistemos rėmėjų puslapius. 123rede.com gali Jus nukreipti į nesaugius ar nežinomus puslapius. Kitas šio abejotino puslapio trūkumas – jis renka duomenis apie Jūsų veiklą internete. Kad sužinotų apie žmonių naršymo įpročius ir jų pomėgius, 123rede.com virusas gali įdiegti sekimo programas (slapukus) ir sekti Jūsų veiklą internete. Deja, nėra būdo sužinoti, kurioms trečiosioms šalims leidžiama gauti apie Jus surinktą informaciją ir kokiems tikslams ji bus naudojama. Taigi, kad nebūtų pažeistas Jūsų privatumas ir Jūs nebūtumėte nuolatos nukreipti į pavojingus puslapius, turėtumėte pašalinti šį abejotiną paieškų puslapį iš savo sistemos. Bet kokiu atveju tikime, kad FortectIntego Jums padės.

Kaip 123rede.com gali atsirasti namo kompiuteryje?

123rede.com pradžios puslapis pilnas įvairiausių nuorodų, reklamų, orų prognozių ir pan., todėl atrodo jis gana įtartinai. Daugeliu atvejų žmonės nenori, kad 123rede.com būtų jų numatytasis pradžios puslapis ir paieškos sistema. Tai susiję su tuo, kad jis platinamas kaip naršyklės plėtinys kartu su nemokamomis programomis, taigi nenuostabu, kad potencialiai nepageidaujamos programos kasdien užkrečia tūkstančius kompiuterių. Egzistuoja šimtai naršyklės užgrobėjų, panašių į 123rede.com, įskaitant delta-homes.com [delta-homes.com] v9.com [v9.com], mywebsearch.com [mywebsearch.com] bei daugelis kitų. Kad užkirstumėte kelią tokių programų įdiegimui kartu su nemokamomis programomis, programas turite įrašinėti tinkamai. Visada pasirinkite ‘Advanced’ ir ‘Custom’ pasirinktis, nes jose yra visos programos, kurios gali būti įrašytos į Jūsų kompiuterį. Prieš pereidami į kitą etapą ar sutikdami su sąlygomis, visada atidžiai perskaitykite pranešimus prie pasirinkčių langelių ir nuimkite varneles prie punktų, nurodančių, kad sutinkate įsidiegti įvairius naršyklės plėtinius, papildinius, įrankių juostas ir kitas nereikalingas programas. Kitu atveju 123rede.com virusas gali imti kontroliuoti Jūsų naršymo sesijas ir versti lankytis nepatikimuose puslapiuose Jums to net nesuprantant.

Kaip pašalinti 123rede.com virusą?

Jei Jūsų naršyklė jau buvo užgrobta, turėtumėte imtis veiksmų kad pašalintumėte 123rede.com virusą. Vadovaukitės žemiau pateiktomis instrukcijomis.

Dažnai užduodami klausimai (D.U.K.)

Klausimas. Atsidariau savo Chrome naršyklę ir pastebėjau, kad vietoj įprasto pradžios puslapio atsirado puslapis pavadinimu 123rede.com. Bandžiau atkurti senąjį puslapį, bet man nepavyko. Ką patartumėte daryti?

Atsakymas. 123rede.com naršyklės užgrobėjas – tai kenkėjiška programa, įdiegiama kompiuteriuose be jų savininkų žinios. Blogiau tai, kad kartu įrašomos ir programos, užkertančios kelią jo pašalinimui. Turėtumėte nieko nelaukdami pašalinti šią paieškos sistemą, nes ji Jus nukreipia į 123rede.com puslapį, kuris yra nepatikimas, nes rodo nuorodas į rėmėjų puslapius. Todėl pasinaudokite patikima FortectIntego antivirusine programa, kitaip 123rede.com užgrbėjas vis grįš į Jūsų naršyklę.

Klausimas. Pastebėjau, kad mano Firefox naršyklėje atsirado naujas pradžios puslapis, pavadinimu 123rede.com, kuriuo taip pat galima naudotis kaip paieškos sistema. Jis atrodo kaip normalus puslapis, tačiau mane neramina faktas, kad jis atsirado mano kompiuteryje be mano žinios. Ar man vertėtų sunerimti?

Atsakymas. Teoriškai Jūs davėte sutikimą įdiegti programą, atsakingą už šio puslapio atsiradimą Jūsų naršyklėje, tačiau 123rede.com kenkėjiška programa nebuvo įdiegta ir atvirai. Ji naudojasi metodu, angliškai vadinamu ‘bundling’. Tai reiškia, kad pasirinktys, susijusios su tokių programų įrašymu, pateikiamos išplėstinėse pasirinktyse, kurias žmonės dažniausiai praleidžia. 123rede.com naršyklės užgrobėjas – tai ne tokia programa, kurią Jums reikėtų turėti savo kompiuteryje. Negana to, jos labai sunku atsikratyti. Tą padės padaryti tik patikima antivirusinė programa.

Klausimas. Naudojuosi nauja paieškos sistema 123rede.com puslapyje ir man susidaro įspūdis, kad paieškos rezultai skiriasi nuo rezultatų, kuriuos pateikdavo mano buvusi paieškos sistema.. Ar 123rede.com patikima paieškos sistema?

Atsakymas. 123rede.com virusas gauna pajamas už tai, kad rodo nuorodas į savo rėmėjų puslapius tarp tų kelių autentiškų paieškos rezultatų. Jis nukreipia Jus į labai nepatikimus puslapius, kurie gali užkrėsti Jūsų kompiuterį, todėl turėtumėte grįžti prie savo senos ir patikimos paieškos sistemos, nors 123rede.com naršyklės užgrobėjo gali būti labai sunku atsikratyti. Šią užduotį turėtumėte patikėti patikimai antivirusinei programai, kaip, pavyzdžiui, FortectIntego.

Klausimas. Šiek tiek nerimauju… Pastebėjau, kad mano naršyklėje atsirado naujas pradžios puslapis pavadinimu 123rede.com, bet neprisiminu, kad būčiau pats ką nors keitęs… Ar taip nutiko dėl kokio nors viruso? Nustatau parametrus, kad man rodytų senąjį pradžios puslapį, bet 123rede.com pasirodo vėl ir vėl. Kaip man jo atsikratyti visiems laikams?

Atsakymas. Suprantame Jūsų susirūpinimą, nes jei kas nors nutinka Jūsų kompiuteryje be Jūsų žinios, tai reiškia, kad už tai yra atsakingos tam tikros programos. Jūsų atveju – susidūrėte su 123rede.com naršyklės užgrobėju, kuris Jūsų kompiuteryje tikriausiai buvo įdiegtas su keliomis nemokamomis programomis. Kadangi pasirinktys, susijusios su papildomų programų įdiegimu, dažniausiai slepiamos Advanced ir Custom pasirinktyse, tokios programos įsprūsta į kompiuterius jų savininkams to net nepastebėjus. Kita erzinanti 123rede.com savybė – jos atkaklus įsitvirtinimas Jūsų naršyklėje. Tam ji net įrašo programas, neleidžiančias grįžti prie senųjų parametrų ir jos atsikratyti. Todėl kliaukitės žemiau pateiktomis instrukcijomis arba profesionalia antivirusine programa kaip FortectIntego.

Klausimas. Įsirašiau kelias naujas programas ir perkroviau kompiuterį. Atsidarius naršyklę pastebėjau naują pradžios puslapį 123rede.com. Ar gali naujų programų įrašymas būti susijęs su pakeistas naršyklės nustatymais?

Atsakymas. Taip, tai labai tikėtina, nes daugelias potencialiai nepageidaujamų programų taip ir įrašomos. 123rede.com naršyklės užgrobėjas – jokia išimtis. Jis supakuojamas kartu su nemokamomis programomis ir paslėptas papildomose pasirinktyse kad žmonės jų nepastebėtų. Patekę į Jūsų kompiuterį jie pakeičia naršyklės parametrus ir pakeičia Jūsų numatytąjį pradžios puslapį ir paieškos sistemą, seka Jūsų su naršymu susijusią informaciją ir nukreipia į rėmėjų puslapius. Todėl atsikratykite jos kaip įmanoma greičiau naudodamiesi FortectIntego bei būkite labai atidūs įrašydami kompiuteryje naujas …

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis 123rede.com pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Norėdami pašalinti 123rede.com iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su 123rede.com ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su 123rede.com, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius 123rede.com vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti 123rede.com.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su 123rede.com, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti 123rede.com registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis