Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

123rede.com šalinimas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Naršyklės įskiepiai

Kas yra 123rede.com?

123rede.com – tai labai įtartina braziliška paieškos sistema. Tiesą sakant ji ne tik įtartina, bet ir potencialiai pavojinga, nes ji gali užgrobti Jūsų naršyklę ir bandyti priversti Jus lankytis abejotinos kilmės ir nesaugiuose puslapiuose, todėl ji ir nusipelnė naršyklės užgrobėjo (angl. Browser hijacker) ir potencialiai nepageidaujamos programos statuso, o Jūs turėtumėte laikytis nuo jos atokiau. Jūsų kompiuteryje ji galėjo atsirasti apgaulingo metodo, angliškai vadinamo ‘bundling’ dėka. Dažniausiai žmonės kurį laiką nesupranta, kad ši programa jau patekusį į jų sistemą, tačiau atsidarę Google Chrome, Mozilla Firefox ar Internet Explorer naršyklę jie greitai pastebi, kad kažkas ne taip, nes 123rede.com pakeičia numatytąją paieškos sistemą ir pradžios puslapį bei blokuoja bandymus atkurti buvusius parametrus. Patariame nesinaudoti šia paieškos sistema, nes jos pateikiamuose paieškos rezultatuose neretai netrūksta nuorodų į šios sistemos rėmėjų puslapius. 123rede.com gali Jus nukreipti į nesaugius ar nežinomus puslapius. Kitas šio abejotino puslapio trūkumas – jis renka duomenis apie Jūsų veiklą internete. Kad sužinotų apie žmonių naršymo įpročius ir jų pomėgius, 123rede.com virusas gali įdiegti sekimo programas (slapukus) ir sekti Jūsų veiklą internete. Deja, nėra būdo sužinoti, kurioms trečiosioms šalims leidžiama gauti apie Jus surinktą informaciją ir kokiems tikslams ji bus naudojama. Taigi, kad nebūtų pažeistas Jūsų privatumas ir Jūs nebūtumėte nuolatos nukreipti į pavojingus puslapius, turėtumėte pašalinti šį abejotiną paieškų puslapį iš savo sistemos. Bet kokiu atveju tikime, kad Reimage Jums padės.

Kaip 123rede.com gali atsirasti namo kompiuteryje?

123rede.com pradžios puslapis pilnas įvairiausių nuorodų, reklamų, orų prognozių ir pan., todėl atrodo jis gana įtartinai. Daugeliu atvejų žmonės nenori, kad 123rede.com būtų jų numatytasis pradžios puslapis ir paieškos sistema. Tai susiję su tuo, kad jis platinamas kaip naršyklės plėtinys kartu su nemokamomis programomis, taigi nenuostabu, kad potencialiai nepageidaujamos programos kasdien užkrečia tūkstančius kompiuterių. Egzistuoja šimtai naršyklės užgrobėjų, panašių į 123rede.com, įskaitant delta-homes.com [delta-homes.com] v9.com [v9.com], mywebsearch.com [mywebsearch.com] bei daugelis kitų. Kad užkirstumėte kelią tokių programų įdiegimui kartu su nemokamomis programomis, programas turite įrašinėti tinkamai. Visada pasirinkite ‘Advanced’ ir ‘Custom’ pasirinktis, nes jose yra visos programos, kurios gali būti įrašytos į Jūsų kompiuterį. Prieš pereidami į kitą etapą ar sutikdami su sąlygomis, visada atidžiai perskaitykite pranešimus prie pasirinkčių langelių ir nuimkite varneles prie punktų, nurodančių, kad sutinkate įsidiegti įvairius naršyklės plėtinius, papildinius, įrankių juostas ir kitas nereikalingas programas. Kitu atveju 123rede.com virusas gali imti kontroliuoti Jūsų naršymo sesijas ir versti lankytis nepatikimuose puslapiuose Jums to net nesuprantant.

Kaip pašalinti 123rede.com virusą?

Jei Jūsų naršyklė jau buvo užgrobta, turėtumėte imtis veiksmų kad pašalintumėte 123rede.com virusą. Vadovaukitės žemiau pateiktomis instrukcijomis.

Dažnai užduodami klausimai (D.U.K.)

Klausimas. Atsidariau savo Chrome naršyklę ir pastebėjau, kad vietoj įprasto pradžios puslapio atsirado puslapis pavadinimu 123rede.com. Bandžiau atkurti senąjį puslapį, bet man nepavyko. Ką patartumėte daryti?

Atsakymas. 123rede.com naršyklės užgrobėjas – tai kenkėjiška programa, įdiegiama kompiuteriuose be jų savininkų žinios. Blogiau tai, kad kartu įrašomos ir programos, užkertančios kelią jo pašalinimui. Turėtumėte nieko nelaukdami pašalinti šią paieškos sistemą, nes ji Jus nukreipia į 123rede.com puslapį, kuris yra nepatikimas, nes rodo nuorodas į rėmėjų puslapius. Todėl pasinaudokite patikima Reimage antivirusine programa, kitaip 123rede.com užgrbėjas vis grįš į Jūsų naršyklę.

Klausimas. Pastebėjau, kad mano Firefox naršyklėje atsirado naujas pradžios puslapis, pavadinimu 123rede.com, kuriuo taip pat galima naudotis kaip paieškos sistema. Jis atrodo kaip normalus puslapis, tačiau mane neramina faktas, kad jis atsirado mano kompiuteryje be mano žinios. Ar man vertėtų sunerimti?

Atsakymas. Teoriškai Jūs davėte sutikimą įdiegti programą, atsakingą už šio puslapio atsiradimą Jūsų naršyklėje, tačiau 123rede.com kenkėjiška programa nebuvo įdiegta ir atvirai. Ji naudojasi metodu, angliškai vadinamu ‘bundling’. Tai reiškia, kad pasirinktys, susijusios su tokių programų įrašymu, pateikiamos išplėstinėse pasirinktyse, kurias žmonės dažniausiai praleidžia. 123rede.com naršyklės užgrobėjas – tai ne tokia programa, kurią Jums reikėtų turėti savo kompiuteryje. Negana to, jos labai sunku atsikratyti. Tą padės padaryti tik patikima antivirusinė programa.

Klausimas. Naudojuosi nauja paieškos sistema 123rede.com puslapyje ir man susidaro įspūdis, kad paieškos rezultai skiriasi nuo rezultatų, kuriuos pateikdavo mano buvusi paieškos sistema.. Ar 123rede.com patikima paieškos sistema?

Atsakymas. 123rede.com virusas gauna pajamas už tai, kad rodo nuorodas į savo rėmėjų puslapius tarp tų kelių autentiškų paieškos rezultatų. Jis nukreipia Jus į labai nepatikimus puslapius, kurie gali užkrėsti Jūsų kompiuterį, todėl turėtumėte grįžti prie savo senos ir patikimos paieškos sistemos, nors 123rede.com naršyklės užgrobėjo gali būti labai sunku atsikratyti. Šią užduotį turėtumėte patikėti patikimai antivirusinei programai, kaip, pavyzdžiui, Reimage.

Klausimas. Šiek tiek nerimauju… Pastebėjau, kad mano naršyklėje atsirado naujas pradžios puslapis pavadinimu 123rede.com, bet neprisiminu, kad būčiau pats ką nors keitęs… Ar taip nutiko dėl kokio nors viruso? Nustatau parametrus, kad man rodytų senąjį pradžios puslapį, bet 123rede.com pasirodo vėl ir vėl. Kaip man jo atsikratyti visiems laikams?

Atsakymas. Suprantame Jūsų susirūpinimą, nes jei kas nors nutinka Jūsų kompiuteryje be Jūsų žinios, tai reiškia, kad už tai yra atsakingos tam tikros programos. Jūsų atveju – susidūrėte su 123rede.com naršyklės užgrobėju, kuris Jūsų kompiuteryje tikriausiai buvo įdiegtas su keliomis nemokamomis programomis. Kadangi pasirinktys, susijusios su papildomų programų įdiegimu, dažniausiai slepiamos Advanced ir Custom pasirinktyse, tokios programos įsprūsta į kompiuterius jų savininkams to net nepastebėjus. Kita erzinanti 123rede.com savybė – jos atkaklus įsitvirtinimas Jūsų naršyklėje. Tam ji net įrašo programas, neleidžiančias grįžti prie senųjų parametrų ir jos atsikratyti. Todėl kliaukitės žemiau pateiktomis instrukcijomis arba profesionalia antivirusine programa kaip Reimage.

Klausimas. Įsirašiau kelias naujas programas ir perkroviau kompiuterį. Atsidarius naršyklę pastebėjau naują pradžios puslapį 123rede.com. Ar gali naujų programų įrašymas būti susijęs su pakeistas naršyklės nustatymais?

Atsakymas. Taip, tai labai tikėtina, nes daugelias potencialiai nepageidaujamų programų taip ir įrašomos. 123rede.com naršyklės užgrobėjas – jokia išimtis. Jis supakuojamas kartu su nemokamomis programomis ir paslėptas papildomose pasirinktyse kad žmonės jų nepastebėtų. Patekę į Jūsų kompiuterį jie pakeičia naršyklės parametrus ir pakeičia Jūsų numatytąjį pradžios puslapį ir paieškos sistemą, seka Jūsų su naršymu susijusią informaciją ir nukreipia į rėmėjų puslapius. Todėl atsikratykite jos kaip įmanoma greičiau naudodamiesi Reimage bei būkite labai atidūs įrašydami kompiuteryje naujas …

Jūs galite panaikinti viruso žalą automatiškai pasinaudojant viena iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Mes rekomenduojame šias programas, nes jos aptinka nepageidaujamas programas ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
123rede.com ekrano nuotrauka
123rede.com ekrano nuotrauka

Rankinis 123rede.com pašalinimas:

Ištrinkite 123rede.com iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite 123rede.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite 123rede.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
 5. Ištrinkite 123rede.com iš Windows nuorodų
  Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 6. Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu. Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Ištrinkite 123rede.com iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite 123rede.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite 123rede.com iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite 123rede.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte 123rede.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite 123rede.com iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti 123rede.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite 123rede.com iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite 123rede.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 4. Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 5. Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'.
 6. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 7. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite 123rede.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite 123rede.com iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite 123rede.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 4. Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages. Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 5. Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą. Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 6. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 7. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 8. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 9. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 10. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite 123rede.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite 123rede.com iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite 123rede.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 4. Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą. Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį
 5. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 6. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite 123rede.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-123rede-com.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie 123rede.com