Mywebsearch.com šalinimas

mywebsearch.com pašalinimas

Kas yra mywebsearch.com?

MyWebSearch.com yra paieškos svetainė, kuri yra platinama naudojant nesąžiningus metodus. Dažniausiai ji pasirodo visose kompiuteryje esančiose naršyklėse atsisiuntus į jį MyWebFace programą. Ji leidžia žmonėms konvertuoti nuotraukas į animacinius paveikslėlius. Nors tiek ši programa, tiek ir MyWebSearch.com neplatina jokių virusų, daugelis žmonių skundžiasi erzinančiais jų peradresavimais į nepažįstamas svetaines. Be to, jūs taip pat galite netikėtai savo kompiuteryje aptikti MyWebFace įrankių juostą bei kitas abejotinos reputacijos programas. Jei jūs esate vienas iš žmonių, kurie nukentėjo nuo MyWebSearch.com viruso, turite kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa ir pašalinti iš jo abejonių keliančius failus. Jeigu paliksite šias programas sistemoje, jos gali pakeisti jūsų naršyklių nustatymus ir pradėti dar daugiau erzinančių peradresavimų į nepageidaujamas svetaines.

Kaip Mywebsearch.com gali atsirasti mano kompiuteryje?

Kaip jau minėjome, MyWebSearch.com plinta MyWebFace programos pagalba, kuri paprastai yra siūloma nemokamai. Vis dėl to, jūs taip pat galite atsisiųsti šią programą į savo kompiuterį kartu su kokia nors kita nemokama programa. Jeigu norite užkirsti tam kelią, turite visada stebėti nemokamų programų įrašymą į sistemą ir nuimti varneles, kurios sako, kad jūs sutinkate įrašyti MyWebSearch.com arba home.mywebsearch.com. Tam geriausia yra rinktis Custom or Advanced programos įrašymo būdą. Jeigu ši abejotinos reputacijos paieškos svetainė jau pasirodė jūsų Mozilla Firefox, Google Chrome and kokioje nors kitoje naršyklėje, nieko nelaukite ir pašalinkite ją iš sistemos. Priešingu atveju jūs galite atsidurti nepageidaujamoje svetainėje, kuri yra užkrėstas virusais.

Kaip aš galiu pašalinti Mywebsearch.com?

Norėdami pašalinti MyWebSearch.com, jūs turite ištrinti MyWebFace, MyWebFace įrankių juostą ir kitas abejotinos reputacijos programas iš kompiuterio. Tam atlikite šios veiksmus:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis